Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Kača (Ne, 10. 1. 2021 - 22:01)

Ahoj všichni normální. Nečetla jsem, ani nechci...Dopadla jsem opět tak, že od pátku jsem zatím na dovolené, uvidím jak dál... V pátek jsem byla na indikovaném výtěru, jsem negativní. Přesto od čtvrtka ležím, mám rýmu, dusivý kašel, řezavé bolesti v krku a bolí mne hlava...to je na tom nejhorší. Popsala bych to jako křečovitou bolest. Teplota jen do 37,5 st. Takže v pátek večer jsem se odhodlala nasadit si 3x denně 2 tbl Eloprine...polská varianta Isoprinosinu. Nyní, po 48 hodinách, je mi o něco lépe... Manžel šel právě objednat další balení...Nerozumím tomu co mi je, zítra jdu k praktikovi. Ale chtěla jsem napsat i něco jiného. Kamarád, 42 let, prodělává moc šerednou formu. Osm dní ležel ve 40 st horečkách, opatrovala ho žena s dcerou, zdravotní sestry. Dostával doma kapačky, musel chodit na mísu...ani s pomocí by na záchod nedošel. Doma ho navštěvoval známý doktor, píchal mu B 12. A snad vitamín C. Teď je dva dny při vědomí, ale zatím nechodí, špatně reaguje. To je jeden případ. Druhý případ, kamarád 37 let...Trochu rýma na začátku týdne, pozitivní výtěr, žije sám, vařila jsem mu vývar, nakupovala... Včera nás požádal o jedno balení toho léku. Včera, 6 den od začátku má horečky, halucinace. Jestli mu do zítřka nezabere ten lék, bude muset asi do nemocnice...ty halucinace mu dávají zabrat, v noci se probudil venku u vrátek na ulici...Jsou to přátelé o nich psát mohu. V nemocnici je to hodně zlé, ale o tom psát nebudu. Proč to píšu, chci vás poprosit, jestli máte možnost ten lék preventivně brát - 2x denně 500 mg, 10 dní, udělejte to... Na nic nečekejte. Třeba se poraďte s lékařem....Kontraindikace je dna, ale na to jste ještě mladé a ještě k tomu ženy... Je to hnusná nemoc a moc se bojím o toho našeho kamaráda, aby neměl trvalé následky... Je to asi takový zmatený, ale tak se teď cítím. Psychicky i fyzicky. Posílám to znovu, dvakrát mi to nevzalo příspěvek, že mám něco s IP adresou...Tak jestli to dojde, opatrujte se jak můžete a na nic nečekejte. Ahoj K.

Sany 11 (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Jo, je to klidne mozne.

Nejspíš (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

drví playstation, anebo x-box. Diskuse o romech je nezajímají.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Co by tady 12ti leté děti dělali? myslím si, že je to poslední místo, kde by byli...

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

Ze tu par psychousu radilo jit ven, pry je tam slunicko. Na morave asi jo, v Cechach moc ne. Tyhle rady miluju.

Sany 11 (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Hele psychousi, nauc se radsi cist... :D Jo a v zapadnich Cechach svitilo o stosest.

"Mir s vami ;) A zkuste se prestat hadat a dohadovat a honem na slunicko, aspon tam, kde sviti. Zlepsuje to naladu a potrebujeme to v tehle hnusne dobe vsichni jako sul. A ne se tady porad dohadovat o nicem."

lalla1 (Ne, 10. 1. 2021 - 17:01)

Takže chvilka volna, abych mohla odpovědět na poslední anonymní dotaz (prosím můj dotaz, můžete uvést, zda jste žena nebo muž, aby příště věděla, jak vás oslovovat ?:). Ať už i Pilsnerka nebo kdokoli ostatní z těch, se kterými jsem na Doktorce v kontoktu na FB, mailu nebo osobně něco napíše, tak bych nikdy nenapsala kamkoli na web.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 18:01)

Je to ženská. Tady ji někdo trefně popsal jako paní Otázkovou. Nic než soukromí ji nezajímá. Pak útočí. Ale je cvok, tak to ji omlouvá. Tohle je poslední diskuse, co jí zbyla. A když se vztek otočí jiným směrem, je to její štěstí. A zbožňuje Aleše, kvůli jeho útokům. Zdravím, ten Anonym

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Proč by se do toho měly plést?Aby byly v palbě dalšího napadání?Aleš se umí bránit sám.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Právě neumí. Je jak Babiš. Když se mu řekne pravda, přestane se kontrolovat a pak na sebe prásne i co nechce.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Ale odpověď spíš je, že se nezastanete ani samy sebe, když vás Aleš napadá, tak proč se zastávat jeho.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Nechci tady rozdmíchávat rozbroje, ale když už jste tady všechny, proč se nezastanete svého kamaráda Aleše?

Sany 11 (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Jestli je to otazka na me, tak ja za sebe odpovidam, ze se uz davno nevyznam, o co tu kraci, nevim ani , kdo ma byt indian, atd., nesleduju to to podrobne, jednak me to nebavi a je mi i lito casu. A je to porad dokolecka dokola, takze si myslim, ze kdyby Ales chtel, tak by to sam ukoncil, proste by neodpovidal tem, kdo se do nej strefuji a oni prestanou. Ale asi je to bavi, jinak by to nedelali. :)

Sany 11 (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

Tak jsem prisla z prochazky, opravdu bylo prekrasne, vsude jiskrivy snih, ktery chrupal pod botami, slunicko , nadherna obloha, kdo to nevyuzil, jeho skoda. :)

jj (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

Nejlepší je vylézt na nějaký kopec a koukat na tu bílou nádheru. Nemyslím kopec se sáňkujícíma a lyžujícíma mravencema. Ještě jsou chválabohu i kopce utajené.

Sany 11 (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Tady se da nastesti bez problemu vyrazit takrka do bezlidnate krajiny. Ja mam uchylku na foceni stromu a oblohy, tak me nikdo nerusil :D Jsem dokonce i premyslela, ze by se mi mozna i siklo poridit si zase bezky. Ale vim, ze kdyz si je koupim, v tu ranu snih sleze. :D

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

V Praze inverze jak prase. Morava slunečno, asi tak

jj (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

V Praze možná, nejsem z Prahy ...

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 15:01)

Ano, jj, a tam jsi celý den byl, né?

jj (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

celý den ne, nejsem Mrazík :)

Reklama

Přidat komentář