Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 21:01)

V noci to není tak hrozný, cílem je asi vyjíti z krize jako vítězové, zatímco tady v ČR budeme pořád v p..deli, protože z ideologických důvodů nebereme ruskou vakcínu Sputnik, kterou obědnalo již mnoho států.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 23:01)

Z krize se nikdy nevýjde a nemá to nic společného se zabráněním šíření Covidu, je to nácvik na omezení pohybu, aby si lidé zvykli.

17.1. (Ne, 17. 1. 2021 - 18:01)

Jo ták,chvíli mi to trvalo pochopit.Tak z té pastoušky vybírají nové tváře covid politiky.

aladin (Ne, 17. 1. 2021 - 01:01)

Ale kulový !!! Nešiř tady hovadiny !!!

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

Z mé zkušenosti z Prahy, na venkově to lidi tuším moc neřeší, že by je někdo kontroloval na vlastním pozemku, tak to nehrozí, navíc to platí pouze mimo vlastní pozemek,nikoli se pohybovat u sebe po baráku a na zahradě. A to lidem moc nevadí. Komu to může vadit, tak to je alkoholikům, kteří mají pocit prázdného hnízda a konce světa a také si uvědomují svoji závislost, když konzumují sami někde na lavičce a vyřvávají u toho nadávky na Babiše. Ale to je svádění odklánění hněvu na někoho jiného. Být na Babišově místě kdokoliv jiný, sáhne k podobným opatřením.
To samé v americe. Akorát se těm věcem dá jiný důvod a věci se dělají úplně stejně, byť trochu jinak. Např. nenadáváme , jsme slušní, nadáváme jen komunistům a levičákům a to jsou všichni kdo neprcují jako mi tvrdě a za sebe a jen mi odvádíme daně, protože ta firma je naše, kdežto jiní jsou jen zaměstnanci a neriskují, tak ať drží huby stejně tak státní zaměstnanci, kteří žijí z našich daní. To, že nějaký státní zaměstanec vlastně je státním otrokem a za hubičku nasazuje životy v nemocnici, zatímco oni krátí daně , tím, že jako účetní vymýšlejí daňové fígle je věc jiná.

Návštěvník (Ne, 17. 1. 2021 - 00:01)

A kvůli tomu, že tak mizerně se vybírali daně, tak pak ti třeba zdravotníci byli tak mizerně placeni a bylo jich tak málo, protože na to nebylo. Kalousek je zloděj, zloděj a zloděj. A Klaus ml. je prase, je prase, je prase. Tákkk!

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

Podle mne početí dvou homosexuálů při vzájemném styku je nemožné, ale to není důvod, aby se o to neustále nepokoušeli. Adoptováním malého homosexuála by ovšem skvalitnili po jeho dospění svůj sex ve trojce, ale rodinka by to byla dost zvláštní, pravda.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Podle mně většina hostů tzn. veřejnosti v pořadech Máte slovo , kdy jde o Rusko, USA, Komunismus, ženská práva, domácí násilí, prostě "rozdílová témata" tak tam sedí lidi z té Open University např. Tomáš Hlinovský, který se "stydí za Zemana."

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

Tak to je jasné, když proti někomu jdeš, tak si tam přece nepustíš nějaké blbce, kteří nebudou hrát hru jak potřebuješ.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 20:01)

Jedno je jisté v posteli podle mně umí majstrštyk.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Jeho nadace Open University a Open society fund, se musela přestěhovat z maďarska do Německa.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Mimochodem , se správně vyslovuje "Séreš..." a je to naturalizovaný Newyorčan maďarského původu s židovskými kořeny.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Já spíš řešim, jak se dostat k těm prázdným ampulím s vakcínou...Myslíte, že by se dali vypláchnout a vpíchnout si to všechno do žíly?! Třeba litr výplachu, ale hlavně, že bych byl očkovaný...

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Co to hulíš za matroš? To musí být síla.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Ten vůl Biden doporučoval si tam páchnout roztok sava...IDIOT, věřili by jste tomu, že by to mohlo napadnout řekněme imbecilové jsou v Evropě chytřejší než v USA prezident...

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Otázkou je, kolik lidí mu na to skočí a udělá to.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

O: ten vůl Trump he he

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Dolarů samozřejmě a dohromady s druhou manželkou,ale celý život moc bohatý nebyl, teď si to už nemůže užít jak by mohl, kdyby se narodil už takhle bohatý, celou dobu byl "Chudý Joe," zvláště oproti těm synáčkům republikánům, kteří tam jdou v podstatě povině dle rodiného původu.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Nakonec co je Trump, dostal by se tam, kdyby nebyl miliardář? Těžko. Je to úplná nula.

Návštěvník (So, 16. 1. 2021 - 19:01)

Nestěžuj si, je to nejlepší systém co je, samozřejmě, že jsou bohatí,a že vstupem do politiky se otevírají koryta. Ovšm Biden není žádný čajíček. Jeho mladá žena a syn zemřeli při autonehodě, stejně to nevzdal, ale jeho druhý syn onemocněl na rakovinu, chtěl prodat dům, ale půjčil mu na operaci Obama. No holt tam to nemaj zadarmo, nadstandard, zaplať, nebo smůla. Jinak majetek Bidena jsou tři domy, příčemž polovina majetku tvoří domy a zbylých asi 4mil má v jiném majetku

Reklama

Přidat komentář