Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Všimla sis (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

že tu kopii sem nedali povídkáři, ale nějakej návštěvník a že na to nikdo nereagoval?????

Kay (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

Myslím, žes jí sem dala ty. Pov. by jí sem nikdy znova nedali, protože vědí.

Anonym (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

To je Milunina realita,jak žije,takovou má odezvu

K. (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

Myslím že Milča, ale i Mia, Aleš, a skoro celý zbytek maj psychický problémy. Ale Pov. si dělaj legraci jen z Miči. Došlo ti to ?

zdejší (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

No chřipkou tady naštěstí netrpíme :))

Kay (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

Tak ses vyslintala? Tebe neznám. Zdejší se podepisujou.

Ale (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

proč to tady teda čteš?? Já tam vidím legraci z nás všech v tomhle neutěšeném světě. Nečti, běž na úchylné stránky nebo si poplkat jinam.

Chce (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

vyvolávat hádky, otravovat místní a urážet kdekoho. Taky nevím, proč chodí mezi, podle ní, psychicky narušené jedince.

Asi (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

moc myslíš, Šetři mozek.

Kay (St, 13. 1. 2021 - 19:01)

To nech na mně.

Mia 22 (St, 13. 1. 2021 - 18:01)

https://youtu.be/kmXWxxktZiM Aleši není nejmladší, ale pořád mě fascinuje a mám z ní husinu. Nohavice je taky můj oblíbenec.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 18:01)

Obrázek uživatele Návštěvník
Milujutě Milo (anonym)
Aleši vymyslel jsem si lež,jakou tu psát nebudu aby ze mně neměli diskutující srandu.Mně smí jen ponižovat moje pani Mila,ale od jiných lidí mi to vadí.Tak třeba ty Jirko,myslim že už nemáš co do toho kecat a od tebe bych se zblil jak jsi psal,že kdybys mi udělal SM tak vidět nad sebou houpat se koule,to bys letěl.A začátek byl takovej,že jsem si vezl v autě mojí pani,ani moc nemluvila,ale už z její přítomnosti jsem byl hotovej.Přesně jak Aleši píšeš,ty černý linky pod očima a sebou kufřík s věcičkama.Měla kabátek a kozačky s podpadkem,takže měřila 180+,prostě je to ženská mích snů.U mně doma se ukázala v celé své kráse,najednou po mně skočila,chytla mi pod krkem,namáčkla na zeď a říkala jestli jsem připravenej jí plnit rozkazy.Pak mi začla ponižovat dala ke mně rty ale místo polibku jsem dostal facky,pak plivance,pak mi srazila k zemi a vytáhla bičík,bičíkem mi jezdila po těla a dávala další rozkazy.Když se jí to nelíbilo tak mi jí švihla až jsem zařval.Pak si mi dala na řetěz a já šel počtyrech poslušně jako pejsek vedle jejích nožek po domě na procházku.Pak jsme došli do koupelny a ona si sedla na vanu a najednou mi pustila k její broskvičce,dala kalhotky na stranu a držela mi hlavu a já jsem sloužil jazýčkem a ona tak krásně vzdychala a pak se udělala a pak mi počurala hlavu a já jí jazýčkem očisťoval a krásně jsem se taky udělal.Pak řekla,že přichází na řadu moje prdel no a zbytek už víte.Omlouvam se jestli někoho pohoršuju,ale nevim jak to jinak napsat,když nějaký lidi se mi ptali.Teď čekam jestli bude s mojí pani Milou nějaký pokračování,ale moje pani jak vidim asi neni v kondici.

1. Prosinec 2017 - 18:35

když přišla manželka (St, 13. 1. 2021 - 18:01)

Miluna
Ale když tě miluje, měl ti...Ono to bylo jinak.To já sem utekla on nemohl udělat nic.Já ho měla připoutanýho k radiátoru k té trubce a už sem ho ojížděla,všechno bylo v pohodě ale já chtěla aby si to užil tak sem nešetřila přírazama,sem tak zvyklá u Alči ale on se z toho posral.Tak sem toho nechala a než jsme se domluvili co dál tak se odemklo a já se tak lekla,bylo to hned po jeho posrání,já nestačila nic.Ja sebrala jen svoje hadry a vyskočila sem ven oknem,ještě že to u nich šlo,je to dům ale strašný bylo že on tam zůstal připoutanej a posranej:-( Je mi to fakt líto ale já zasmaktovala,nebyl čas už na nic.Dej pak vědět co si doma řekl.Ale já už na to kašlu měla se vrátit později,takže nejde na to spoléhat už.Ale vidět se jestě musíme protože tam zůstaly ty moje věcičky.

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 18:01)

Jo a vyrušila je ta manželka a Miluna, ta Miulnu žalovala, protože ji ještě Miluna napadla a pak byla Miluna ve vazbě :))

Návštěvník (St, 13. 1. 2021 - 18:01)

Obrázek uživatele Návštěvník
Milujutě Milo (anonym)
Aleši vymyslel jsem si lež,jakou tu psát nebudu aby ze mně neměli diskutující srandu.Mně smí jen ponižovat moje pani Mila,ale od jiných lidí mi to vadí.Tak třeba ty Jirko,myslim že už nemáš co do toho kecat a od tebe bych se zblil jak jsi psal,že kdybys mi udělal SM tak vidět nad sebou houpat se koule,to bys letěl.A začátek byl takovej,že jsem si vezl v autě mojí pani,ani moc nemluvila,ale už z její přítomnosti jsem byl hotovej.Přesně jak Aleši píšeš,ty černý linky pod očima a sebou kufřík s věcičkama.Měla kabátek a kozačky s podpadkem,takže měřila 180+,prostě je to ženská mích snů.U mně doma se ukázala v celé své kráse,najednou po mně skočila,chytla mi pod krkem,namáčkla na zeď a říkala jestli jsem připravenej jí plnit rozkazy.Pak mi začla ponižovat dala ke mně rty ale místo polibku jsem dostal facky,pak plivance,pak mi srazila k zemi a vytáhla bičík,bičíkem mi jezdila po těla a dávala další rozkazy.Když se jí to nelíbilo tak mi jí švihla až jsem zařval.Pak si mi dala na řetěz a já šel počtyrech poslušně jako pejsek vedle jejích nožek po domě na procházku.Pak jsme došli do koupelny a ona si sedla na vanu a najednou mi pustila k její broskvičce,dala kalhotky na stranu a držela mi hlavu a já jsem sloužil jazýčkem a ona tak krásně vzdychala a pak se udělala a pak mi počurala hlavu a já jí jazýčkem očisťoval a krásně jsem se taky udělal.Pak řekla,že přichází na řadu moje prdel no a zbytek už víte.Omlouvam se jestli někoho pohoršuju,ale nevim jak to jinak napsat,když nějaký lidi se mi ptali.Teď čekam jestli bude s mojí pani Milou nějaký pokračování,ale moje pani jak vidim asi neni v kondici.

1. Prosinec 2017 - 18:35

-Aleš- (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

https://www.youtube.com/watch?v=4JHVHUdTTjc

kopie povídky (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

prosinec 2017-Cože? Tito dva krásní, mladí, inteligentní, pracovití a čestní lidé budou mít dítě? Opět obohatí náš genofond další kombinací svých výběrových genů kvality AAA a přispějí tak k tomu, aby náš starý kontinent plný rytířské historie, morálních naučení náboženských knih, umění počínaje Věstonickou Venuší přes gotickou špičatost a barokní baculatost, Frantu z Assisi, Marxe i Bondyho... Mozarta i pána Boha pardon pana Gotta, Evropa nestárla? A kdo tvoří toto nejnovější rodičovskou dvojici?. Ano, jak psala kdysi Týna dnes možná (totožností těchto dvou nicků si není naše investigativní oddělení jisto) Zezplzňačka. Ano. Až dopečeme štěpánskou husu, podíváme se do historie Radujme se, veselme se. Jen tak to nandáme všem euroskeptikům, kteří tvrdí, že Evropa stárne a potřebuje novou krev a novou mízu. Ano zde je nabízen nový Evropan, který zajisté přispěje k jejím šťastným zítřkům....halelujááá

Mia 22 (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

https://youtu.be/pxfE0SSgjMw starší, ale na Moravě právě aktuální

-Aleš- (St, 13. 1. 2021 - 16:01)

U nás skoro nic není, už to slízá, trochu to venku připomíná předjaří. Ale dneska jsem byl v Ivančicích a tam bylo sněhu dost.

Neumíte (St, 13. 1. 2021 - 15:01)

někdo vyhledat tu povídku o paní Magdě, jak popisovali Milunu a Dobytka? Jak to přivázala k tomu radiátoru a on se posral?

Reklama

Přidat komentář