Reklama

Stydím se za bosé nohy

Dana (Po, 18. 8. 2014 - 08:08)

Jak může někdo přemýšlet nad takovou blbostí...

Honza (Ne, 17. 8. 2014 - 22:08)

Jsem na střední škole a...Tak necvič vůbec.

Stydlivý (So, 16. 8. 2014 - 23:08)

Jsem na střední škole a...to je mrzute, to by se styděl i já...

Eldar (Ne, 10. 8. 2014 - 21:08)

Jsem na střední škole a jsme ve třídě pouze dva kluci zbytek všechno holky když je tělocvik tak cvičíme spolu jenže holky cvičí bosky a my se před nima naboso stydíme každou hodinu tv i ve třídě nám říkají aby jsme chodily naboso jenže se stydíme poradíte něco prosím ?

Hedvika (Po, 13. 5. 2013 - 16:05)

Ahojky. Je mi 22 a docela se...Já asy také ale né tolik-chodidla přesnějc prstíky mám nic moc ale říkám si sou i horší vjeci na světě a dyž by se něgdo smál ať si poslouží

Š (Po, 10. 3. 2014 - 19:03)

V lese,lese hlubokém na tureckém vrchu

Šandor (Ne, 9. 3. 2014 - 22:03)

AHOJKY NENI TŘEBA SE STIDĚT ZA MASÍROVÁNÍ NOHOU JE TO LIDSKÁ PŘIROZENOST. KAŽDI MA NA NOHÁCH PRSTÍKY.JÁ JSEM SE TAKÉ STIDĚL, ALE JEDNOU O PRÁZDNINÁCH JSEM ZKUSYL SANDÁLE BEZ PONOŽEK JAKO BY NIC. OD TÉ DOBY POUZE NABOSO. POKUD JE PŘÍJEMNE PODZIMNÍ POČASI STÁLE V SANDÁLECH BEZ PONOŽEK. V LESE TAKÉ CHODÍM RÁD BOSI.

Š (Ne, 9. 3. 2014 - 21:03)

AHOJKY NEMUSIŠ SE STIDĚT ZA MASÍROVÁNÍ NOHOU JE TO PŘECE LIDSKÁ PŘIROZENOST KAŽDI MÁ PRSTÍKY NA NOHOU. JA JSEM SE TAKÉ STIDĚL. JEDNOU O PRÁZDNINÁCH JSEM ZKUSIL SANDÁLE BEZ PONOŽEK JAKO BY NIC A OD TÉ DOBY POUZE NABOSO POKUD JE I PŘÍJEMNÉ PODZYMNI POČASI TAK JEŠTĚ TAKÉ SANDÁLE A NABOSO.

Matej (Pá, 3. 5. 2013 - 01:05)

Ahojky. Je mi 22 a docela se...Ja práveže rád ukazujem svoje chodidlá. Aj po vonku chodím bosý bez obuvi, aby sa ľudiA DíVALI NA MOJE BOSé CHODIDLá.

Yossarian (Út, 9. 11. 2010 - 20:11)

Pánové,chcete si užít a zadarmiko?Tak přijeďte za mnou.Jmenuji se Markéta Sommerová a bydlím na adrese Borovanského 2221 Praha 5 Stodůlky.To není vtip,adresa je pravá.Nechám vás vyspat,vykoupu si vás,nakrmím,vykouřím.Vše zdarma.Prosím dlouze zvonit.Chodím dlouho spát,přijďte i v noci.Čekám pánové.

Honza (Út, 9. 11. 2010 - 20:11)

Mě hrozně vadí že se mi...Ahoj.... Která slečna by chtěla udělat masáž svých chodidel....? [email protected]

Tom (Po, 11. 10. 2010 - 08:10)

Nikdy by me to nenapadlo, ale asi k tomu muze existovat duvod. Pokud ti to vadi, mozna zkus zjistit, proc ti to vadi, kdyz se to povede, muzes se pres to pokusit prenest. Ale asi to neni nic tak podstatneho ... ;)

Gába (Ne, 10. 10. 2010 - 23:10)

Mě hrozně vadí že se mi...Ti nezávidím, u mě je to podobné, tvrdá kůže na patách a mozoly - těžko to odstranit, a navíc mě trápí i tzv. vbočený palec. U mě tedy nic moc...

Prosba (Ne, 10. 10. 2010 - 22:10)

Holky, ať je to tak nebo onak, choďte aj nadál čím víc bosé. Ať vás těší, že se tak cítíte líp nejen vy, ale aj nemálo kluků. A prosím, tvařte se aj nadál, že jste nic nesponzorovali, ať můžeme klidně obdivovat. Za Vaši trpělivost si zasloužíte velké Dekujeme.

Lucie (Ne, 10. 10. 2010 - 21:10)

Mě hrozně vadí že se mi furt dělá tvrdá kůže na patách a mozoly na chodidlech pod prstama,nevypadá to dobře:-(

maximus (Ne, 10. 10. 2010 - 21:10)

Je to zajímavý téma, souhlasim tady s Gregem, napsal to správně. Já osobně teda taky nemusim chodit na boso, mám dost chlupatý nohy a vůbec tenhle styl u chlapa mi přijde takovej přihřátej, cejtil bych se divně a docela nepříjemně bejt bosej. Na druhou stranu u holek to přímo zbožňuju, ale taky si myslim, že holky chodí na boso hlavně z módy a v létě samozřejmě z pohodlí, přesto některé to dokáží cíleně využít k upoutání opačného pohlaví a nemluvim tady jen o pouhé provokaci, která je asi nejčastěší záměr, znám z vlastní zkušenosti, že holka si třeba schválně vyzuje bosou nožku z tenisek či plátěnek, nebo mě předejde a schválně si jako upravuje tu nožku atd. Když navážu s takvou holkou kontakt, většinou mám úspěch.

P (Ne, 10. 10. 2010 - 07:10)

Simone, to bude z podobného...Asi to tak ňák jak píše GREG s tou provokací kluků bude, pro ilustraci zkopíruju příspěvěk z jiné rubriky: Tak ňák jsem zahlíd tuhle diskuzi, ale já /ze zkušenosti, už dřív/ bych to viděl i z jiného úhlu! Zkušenost z dřívějška je asi takováhle: V centrální hale-tělocvičně /učňáky ve městě neměly vlastní tělocvičny/ se naše chlapecká třída srazila omylem s jiným učilištěm, s dívčí třídou, zahradnicema. Tedy omylem učitelů stejný čas, a 2 třídy na cvičení. Učitelé se nakonec dohodli na kompromisu a společném cvičení (každá třída na 1 polovině). A tím už se dostávám k naznačené zkušenosti. Když jsme nečekaně přišli, holky už byly před šatnou v cvičebním a prakticky všechny obuté. A když se pak učitelé dohodli, tak vypadly z chodbičky zas do šatny. A za chvíli už nastoupily na cvičení, ale skoro všechny úplně naboso! Takže mně osobně to tehdy připadalo jako styl určité recese, provokování, svádění, zkrátka nevím. Závěr tedy může být i opačný než se zde píše, a dívky tím že jsou bosé na sebe jakoby chtěly upozornit nebo navázat pozornost. Ale samozřejmě to může být jen můj dojem.

Greg (So, 9. 10. 2010 - 23:10)

Simone, to bude z podobného důvodu jako u módy obecně: nedělají to kvůli nám, ale kvůli ostatním ženám. Ke svádění to používá jen nepatrné procento a ještě v omezené míře - byl zde popsán případ studentky (snad na vysokoškolské koleji, už nevím) a jednalo se spíš o provokaci kluků než o vystavování krásy.
A tu Francii ti přeju.

Simon (So, 9. 10. 2010 - 20:10)

Vážně potom nevím, proč se holky o svoji nožky tak pečují (nehty, pokožka...), když jim je mužský zájem k ničemu. Letos jsem byl na dovolené ve francii a na pláži jsem se doslova nabažil pohledu na hezké ženský chodidla (a hlavně zespodu). A na tom, ze se občes doma mrknu "do země" nevidím nic nevhodné. Dáma bude v letě těžko dokazovat, jak velkou traumu jej tahle "potupní" situace způsobila, zvlášť jestli má do dokonalosti upravené chodidla (s nalakov. nehty, s prstýnky, s řetízko na kotníku) v sexi topáncích na vysokém podpatku.

Greg (So, 9. 10. 2010 - 00:10)

Roman tady uvedl spoustu pravdivých postřehů. Je to ale daleko širší téma, které i takto popsáno přináší jen další otazníky. Jde tady o podobný eroticko-sexuální prvek jako třeba poprsí nebo zadeček? Pociťují i ženy něco, když dojde nečekaně k odhalení (vyzutí)? Je to pro ně stejně banální a neerotické jako holý hrudník u chlapa? Vsugerovali jim myšlenku studu muži nebo je příčinou oné přitažlivosti stálé skrývání této části těla (nick Pavel)? Souhlasím s názorem Romana o té rozmanitosti (jednou se o tom tady na Doktorce zmiňoval myslím nick Liberečák) - to se prostě nedá se zadečky nebo poprsím vůbec srovnávat; navíc pozorováno v klidu, v pohybu, z různých úhlů, v různém prostředí, různých pózách... Je mi k smíchu upoutávka typu "exkluzívní záběry celebrit - zcela nahé!!"; (ale důkladně obuté) - no to okamžitě ztrácím zájem (příspěvek s nickem Lion). Opět souhlas s Romanem o fantazii, ukládání do paměti a potlačování tohoto pudu; jeden čas jsem dokonce cíleně vyhledával aspoň nějaké "chybičky na kráse", abych mohl, jak píše Roman "odtrhnout oči" a necivěl jako úchyl.

Reklama

Přidat komentář