Reklama

Incest

Magda (Po, 26. 10. 2020 - 11:10)

Osobně mi na tom nic nevadí a ani mě to nikterak nepohoršuje. Když jsou ti lidé plnoletí, svéprávní, a dělají to dobrovolně tak je to jenom jejich intimní věc a neměl by je nikdo za to trestat. De facto jsou takový lidé dočasně nebo dlouhodobě jen objetí svých vzájemných citů, vzájemné přitažlivosti a vzájemného sexuálního vzrušení.

věra (Út, 27. 10. 2020 - 09:10)

Je to stejné asi tak jako v každém milostném vztahu.

Hanka (Ne, 25. 10. 2020 - 22:10)

Oto jsou takoví magoři co touží po svojí mámě. Taky jsem jednoho znala ,Honil si před ní penis a ona nemeškala a takovou mu jednu ubalila přes dršku že ho to přešlo ze dne na den

Jarek (Po, 26. 10. 2020 - 11:10)

:-)))))))) Jsi skvělá!

Andrea* (Pá, 23. 10. 2020 - 01:10)

Taky jsem se z bratrancem vyspala a nijak jsme to neřešili když se nám chtělo tak jsme si zašukali.

Karel (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

JA JSEM SUKAL MAMU A 2 SESTRY

Anonym (St, 21. 10. 2020 - 21:10)

A furt je sukas?

Eva (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Je nám s bratrancem oběma 17 let a už od mládí se spolu vídáme a stýkáme. Naši rodiče se hojně navštěvují a tak již v mládí jsme si spolu hráli na doktory když jsme byli větší tak jsme si ukazovali luliny a jak nám tu čůrá. Tak ve třinácti to už bylo vážnější , mi narostly prsa zvětšily se mi malé pysky i poštěváček, ochlupila se mi pipina a mu taky narostl a zhrubnul penis .Ale to jsme taky byli zvědaví jeden na druhého a v pokojíku jsme si vše předvedli i Lukáš mi ukázal jak mu stříká semeno .Když nám bylo patnáct tak naší rodiče i s námi jeli na společnou dovolenou do kempu na Lipno . Jednoho dne jeli rodiče na výlet lodí po Lipnu a my zůstali že máme hlídat chatky. Já jsem se šla vedle do sprch osprchovat a do chatky jsem přišla v županu na ostro. Lehla jsem si na záda a župan se mi rozjel , Lukáš si lehnul vedl mě a jemně mě hladil po prsou a sjížděl dolů na chlupatici až mu prst vklouzl do mezírky kde bylo už mokro a poštěváček v pozoru. Taky on nelenil sundal si bermudy a na mě se vyvalil penis s krásně růžovým žaludem chytla jsem ho za něho a strhla na sebe , společně jsme ho nasměrovali do štěrbinky nad pochvičkou a začal mi třit poštěváček najednou začal vzdychat a v několika přírazech se mi vystříkal na břicho, i na me to přišlo a v obětí jsem se taky udělala. Pak jsme se šli společně osprchovat a ve vší počestnosti počkali na rodiče. Od té doby se už stýkáme normálně u něho nebo u mě a milujeme se na plno s ochranou protože oba ještě děláme školu.

Jarek (Pá, 23. 10. 2020 - 16:10)

Ukážeš mi taky lulina Evo? :-D:-D

Nemluvit je zl… (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Dobrovolný incest svéprávných a plnoletých lidí není nic neobvyklého , složité věci a trápení z toho dělá jen společnost katerá pod pohrůžkou trestného činu tomu brání. Proto lidé jenž jste takto zamilováni a máte takovýto vztah, věřte jen navzájem sobě a nikdy nikomu jinému, o to bude Vaše láska, vášnivější, silnější, nezlomná, a na věky věků všem utajená.

Jarka (Út, 13. 10. 2020 - 00:10)

Můj bratranec jezdil k nám na prázdniny když se sekly a sušily sena na zimu pro dobytek. Líbil se mi a nevěděla jsem jak mu to dát najevo .Až jednou při sušení jsme tam byli sami na louce tenkrát mi bylo čerstvě 15 a mu 17 se mi rozvázala tkanička u boty ohla jsem se ji zavázat a výstřihem u trička mi vyklouzly obě prsa, On stál naproti mě a jen mi řekl na to jsem čekal až to uvidím na holo. a otočil se. Tenkrát jsem už měla pěkné trojky. Večer u večeře se mi omluvil a objal se slovy ať jdu na chvilku k němu do pokojíku . Zeptala jsem se babičky jestli můžu a byla to ta nejkrásnější chvilka o prázdninách Milovali jsme se pak každý den i na poli jsme si dali sexík.Byl to krásny vstup do sexuálního života

Marika (Pá, 9. 10. 2020 - 16:10)

Když mě bylo 15, jezdívala jsem za kamarádkou do sousední vesnice, někdy jsem tam i přespala. O prázdninách k nim přijel její bratr z tátova prvního manželství, kterému bylo už skoro 18. Přijel na celý měsíc a začal se mnou chodit. Netrvalo dlouho a přišla jsem s ním o panenství. Milovali jsme se u nich v pokoji (spal v jejím pokoji) a párkrát nás kamarádka i přistihla v nejlepším (dnes si myslím, že záměrně) a vždy nám říkala: "já vám to tak závidím". Nedávno (je to už pomalu 30 let) jsem s ní zašla poklábosit do kavárny a při vzpomínkách na tu dobu se mi přiznala, že se bratrovi jednou v noci vnutila a také se nechala odpanit. Neskutečně prý na mě žárlila. Byla do něho naprosto zamilovaná. Snažila jsem se z ní dostat, zda se "stýkali" i později a odpovědí mi bylo: "no coment". Je to tedy síla, ale budiž ji omluvou, že to byl vážně krásný a milý kluk. Já jsem se s ním už nikdy neviděla. Možná mi jeho příjezdy tajila.

Lenka (St, 7. 10. 2020 - 15:10)

Je to už hodně dávno měla jsem tehdy 16 a brácha 17let .Spala jsem vždycky nahá nebo jenom v košílce tak že mi byla vidět pipina. Jednou ráno jsem se vzbudila a nade mnou vedle postele brácha z nahoněným ptákem a jemně si ho honil. Prst měl na usech a ukazoval mi ať jsem potichu já ležela jak zkoprnělá a najednou začal stříkat jak hasičák postříkal mi postel mě i noční stolek v tom jak se udělal se otočil a zmizel v koupelně. Já jsem se utřela a šla za ním, on už se sprchoval svlíkla jsem se a vlezla za ním do sprchy a chytla mu ptáka i koule až začal stukat bolestí já nepolevila a cítila jsem že se mu zase staví. Pustila jsem ho osprchovala se a šla do pokoje. Přišel za mnou a omluvil se mi že mu to kámoš poradil když mi bude stát že si ho má vyhonit před ženou tak jsem to chtěl zkusit povídá mi. Zabylo mi ho líto tak jsem omluvu přijala a řekla jsem mu když bude mít zase tvrdého tak ať příjde že mu od toho pomůžu.Tak jsme spolu to několikrát zkusili bylo to fajn i on byl spokojený . Já jsem si pak našla kluka a on taky fajn holku a věnovali se svým partnerům.

pepa (Út, 10. 11. 2020 - 11:11)

krásný příběh lenko

George (Pá, 25. 9. 2020 - 09:09)

Ten co tady píše pořád to "Z" má zřejmě potíž s klávesnicí a tolik by nám toho asi chtěl napsat. Nesložíme se mu na novou?? Jinak si to neumím vysvětlit. Přece to nemůže být takový dement ?!?!?

Zetkař (Pá, 25. 9. 2020 - 12:09)

Já si spíš myslím že nechce, aby mu nějaký příspěvek, který tady kdokoliv napsal, utekl mezi prsty. Proto si vždy po přečtení nových příspěvků napíše to jeho "Z", aby věděl, co četl naposledy...

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 09:09)

Já jsem s mámou nikdy nesouložil. Když jsem měl choutky, byl jsem bit, často i přes přirození. V poradně jsme byli několikrát. Doporučovali, abych se ukájel sám, co nejčastěji, což jsme dodržovali. Máma na to velmi dbala.

Martina (Po, 21. 9. 2020 - 10:09)

Bylo mi 15 když se moji rodiče rozvedli ale žili ještě spolu a já s nimi . Jednou máma už byla v práci a táta byl v koupelně což jsem nevěděla , vešla jsem tam a táta stál naproti mě s postaveným ocasem a honil si ho. Neutekla jsem jak by to holky některé udělaly.Přišla jsem k němu dala mu pusu a rukou mu ho chytla a začala honit po několika přejetích rukou mu v něm zaškubalo a v několika rázech postříkal umyvadlo a dlažbu na zemi, ještě jsem mu ho pár krát přetáhla přes žalud a odešla do kuchyně. Táta se osprchoval a přišel za mnou a jenom řekl. Díky Marti.Pak jsem mu ho ještě několik krát vyhonila ale k sexu nikdy nedošlo.V šestnáci se od nás odstěhoval k přítelkyni.

Z (Po, 21. 9. 2020 - 10:09)

Z

Dan (St, 16. 9. 2020 - 01:09)

Zvláštní téma i já nad tím casto přemýšlím

Reklama

Přidat komentář