Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

lalla1 (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

.

to (Ne, 10. 1. 2021 - 12:01)

si pamatuješ co bylo před roky, nebo si děláš poznámky co kdo napsal? Ty jsi chudák když to tak prožíváš !!

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 13:01)

Pamatuju. Já si pamatuju i děj knih, co jsem četl v mládí. Mám štěstí. Spíš mám pocit, že to tady prožívá někdo jiný. :-))

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 11:01)

Ty vole běž už si odpočinout, jsi extremně plodnej a zamotáváš se.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 11:01)

Tak Milčo, odkud si k ránu šla ? Pochlub se :)) až se tada probudíš. :)

:) (Ne, 10. 1. 2021 - 11:01)

Ve videu říká že jde z garáže. To se jí domu hodně nechtělo.

-Aleš- (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Ten člověk píše vlastně o sobě a já mu sloužím jako projekce, díky které popře svoje charakteristiky, které mu na sobě vadí a připíše je mně. Potom snáší svůj těžký život lépe, protože po několika svých příspěvcích adresovaných mně si může říct: to ne já, ale on manipuluje, on je plný nenávisti, on napadá lidi, on sedí celý dny a noci nad diskuzí, on lže atd.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

Ty ale napadas lidi, porad tady hledas nejakyho nepritele, vzdyt ten anonym ma pravdu. A nedavno zase Pils. Prevychova, pamatujes ? Rychle sis kopl a pak se jen kochal jak se se Sany pohadaly.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

Aleši opakuješ to po něm. Tomu se říká vlastňák. Dnes nejsi ve svý kůži.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

A to jsem začala mít pocit, ten Radek, Logik nebo jak jsou docela slušní a vhodní jako náhrada, že by to zkusili místo holek. Protože povídka se naštve zase.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Však jsou slušní, ale Radek odešel, ono taky co by tu dělal, a Logik snad ještě psát bude. I když se do něj Aleš trochu mimo téma navezl, že nesnáší Babiše. Ale Logik má Aleše u zadku, ten snad psát bude. Ale páč s upřímností nejdál dojdeš, ptej se, proč by sem kdokoliv přispíval kvůli Povídce. Milča je rebel. :-) Doufám, že se pochlubí.

:) (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

Čím se Milča pochlubí? Na fb má video jak se vrací domu:))

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

Aspon se tady bude probirat neco jinyho nez ten ubozak Ales .

-Aleš- (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Tolik času zase nemám, abych si celý dny četl historii diskuze a pak to tady jako největší zoufalec vytahoval proti přispěvatelům.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Máš hodně času, ale ne kvůli tomu, že by nebyla práce. A nezapomeň, že jsi na Kačku vytáhl deset let starou diskusi. Ty si nevidíš do huby.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

To je pravda. Ales se hodne zamotava .

ty (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

indiáne jak jsi rozčílenej tak děláš v příspěvcích chyby, tak se uklidni a nahoď pohodu nejde přece o život a na Aleše v žádném případě nemáš )))

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

On někdo jinej tady hraje divadlo jak má fetky cigošky? Ještě jinak. Kolik si myslíš, že je u nás v Brně uklízecích firem. A teď si představ, že se mezi sebou známe. A když si tak s majiteli povídáme, člověk se dozví zajímavý věci. A to nejsem ani Indy, ani nějakej intoš. Jen mě zaujalo, co to může být za člověka, co tu žije asi 7 roků. Tak čau "Matouši".

-Aleš- (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Zkoušíš to dobře, ale hodně naivně. Hlavně piš něco manipulaci. Celou dobu si tady hraješ schovanej za různý nicky, jenomže na to rozumově nemáš.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Ty nepiš radši o manipulaci. I ta Pils už tenkrát nechápala, co si to s ní vyřizuješ za účty. Opět si nezklamal a psal si jak si Pils představuje život, i když o jejím životě víš hovno, stejně jako o druhých. Ale psát o nich své fantazie, to ti jde. Máš moc času a to nedělá nikomu dobře. Zvláště těm psychicky nemocným. Jdi do práce a už se nevymlouvej.

Reklama

Přidat komentář