Reklama

Přistihl vás někdo při onanii, nebo vy někoho?

Honza (St, 27. 1. 2021 - 02:01)

Já hrál na honěnou a oni tam měli rande.

Abe (Čt, 28. 1. 2021 - 00:01)

Omlouvám se. Myslel jsem, že jsi sbalil kluka. To by byl pro bejvalku šok, ale takhle se asi cítila na úrovni. Ačkoli na druhou stranu jsi jí dokázal, že jí zas tolik nepotřebuješ.

Abe (Čt, 21. 1. 2021 - 23:01)

Před lety jsem šel z hub. Bylo krásné ráno. Měl jsem malou potřebu a u posedu jsem jí vykonal. Nikde nikdo. Zmocnila se mne příroda a já se začal honit. Když už jsem byl v nejlepším, slyším nějaké zvuky. Podívám se nahoru a nade mnou stály na posedu dvě malé, nahé holčičky a intenzivně si honily holé frndy. Chtěl jsem se obléci a zdrhnout, ale ony tak prosily, že to chtějí vidět, že jsem podlehl a akt dokončil. Dnes jsou to maminy a když je potkávám, usmívají se a uctivě mne zdraví. Máme společné příjemné tajemství.

Petra (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

Včera ráno jsem v pokoji přepadla mladšího bráchu nečekal že přijdu tak brzo , ležel na válendě uplně nahatej s nataženýma nohama a honil si pinďu , A když si mě všimnul tak se otočil na břicho a řekl mi abych mu podala slipy který měl na židli u počitače , jenomže já byla zvědavá a chtěla jsem hon trochu pozlobit a tak jsem mu řekla ať si je podá sám .Tak se otoč řekl a vstal a šel se oblíknout , neotočila jsem se a koukala jak mu žížalka pořád stojí .Natáhnul si slipy a utíkal na záchod , ale já jsem byla rychlejší a zasedla na zavřenou mísu , Protože stál přímo přede mnou tak jsem viděla že mu pořád stojí , bylo to dobře vidět protože měl na sobě bílý a volný slípky .Zabouchla jsem dveře a otočila klíčem , rázem jsme oba byli na záchodě zavřený .Klíč jsem si strčila do kalhotek a rychle mu stáhla ty slipy dolů až pod kolena, tak a teď chci vidět jak si ho honíš a jestli ne tak řeknu mamce že jsi si ho honil přede mnou v pokoji ! Co mu zbývalo , já seděla na míse , on stál proti mě a chtě nechtě začal honit , měl žížalku ve výšce mojich očí a já se nemohla vynadívat a pořád ho vybízela aby pokračoval. Asi jsem ujetá ale myslím že jenom u včerejšího honění nezůstane , už plánuju jak budeme pokračovat dál proč by si ho měl honit na tajňáka ? Já s toho taky chci něco mít , a líbí se mi to.

Martin (Čt, 21. 1. 2021 - 15:01)

A kolik vám je???

petra (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

mě 13 a bráchovi 10

Václav (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Mě jednou strejda když jsem šmíroval tetu v koupelně.

Marek (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Kolik ti bylo jak reagoval?

Václav (Čt, 21. 1. 2021 - 10:01)

Devatenáct. Smál se a hejkal na celém barák.

Jana (Po, 18. 1. 2021 - 07:01)

V 7 letech jsem vydela otce.Kdyz to zjistit,zeptal se zda se chci divat.Chtela jsem a tak se divala.Pak mi rek zda mu ho sama nechci vyhonit.Soulasila sem a zacla muhohonit.Zachvilku nato se vystrikal.Poprve jsem vydela vystrik a semeno.Pak rek at mu nanej dam pusu a olizni.Polibyla a olizla i trozku semene.Pak chtel vydet mou dirku.Slekla se a posadil me na stul.Roztah mi nohy a zacal ji hladit.Pak mi nani dal pusu a zacal ji lizat.Nakonec se mu znova postavyl a zacal si ho znova honit pred moji dirkou.Pak mi tu dirku celou postrikal semenem.Nakonec mu ho honim a kourim a on me prsti a lize.

Alexa123 (Čt, 21. 1. 2021 - 07:01)

Jana
Príšerná čeština - a to konštatujem ako Slovák už druhý krát Jana. Koľko tried základnej školy si absolvovala resp. absolvoval pretože takéto absurdné nezmysly nepíšu ženy ale neukojení pridrbnutí chlapi tvojho ypu. Ale verím, že s tvojim IQ je tvoj príbeh pravdivý

David (Čt, 14. 1. 2021 - 14:01)

Já jednou nachytal fotra. Tak jsem ho nakopal do koulí.

Monika (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

A proč probíhá ? A to se nechal ?

Monika (Čt, 21. 1. 2021 - 09:01)

OPRAVA : A proč proboha ? A to se nechal ?

Michal (Čt, 14. 1. 2021 - 05:01)

Pokud jsi měl platnou jízdenku,měl vrátit polovinu jízdného za podměrečného cestujícího !!!

Michal (Út, 12. 1. 2021 - 22:01)

Mě jednou přichytil revizor v tramvaji.

Kamila (Út, 12. 1. 2021 - 22:01)

Jednou sem si ji doma prstila když v tu někdo zazvonil tak sem si řekla že to bude tátův kamarád a pude otevřít.Slysela jsem jak táta de po chobě a otevírá dveře.Kdyz v tu se otevřely dveře do mého pokoje a tam stál můj kamarád ze třídy a táta a oba na mě tak divně zíraly.Tak táta vyhnal toho kluka a šel si se mnou promluvit že se omlouvá a že to je normální ☹️

David (St, 6. 1. 2021 - 09:01)

Jo

Karel (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Sem jediný kdo onanuje při čtení těchto příspěveků?

Soused (St, 20. 1. 2021 - 00:01)

Ne

Reklama

Přidat komentář