Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Dan (So, 9. 1. 2021 - 07:01)

Chci tě. Nahou a v posteli ti ukážu jak se šuká. Jestli už můžeš sex dej mi adresu a přijedu. Rajcuješ mě denně. Chci tě. Co nejdříve.

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 09:01)

Brzdi .

Simona (Pá, 8. 1. 2021 - 22:01)

Souhlasím s Luckou a dalšími. Nádherně napsané prožité a procítěné Klárko.

Fero (Pá, 8. 1. 2021 - 23:01)

Co takhle prožít něco společně? Zájem? Vš 32 let singl,zajištěný . Nezávazně Český Brod.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 21:01)

Musím ocenit talent a styl, jakým Kláro píšeš. Hodně emotivní, prvosignálni a hluboké. Ráda bych tě poznala osobně, ať jsi skutečná nebo tvůj nick je jen přezdívka .

Bertík (Pá, 8. 1. 2021 - 20:01)

Klárko já jsem šťastná,Kristýnka byla a vyčůrala se krásně jako ty a taky hodně a bylo i do ní všechno jako ty s Liborem. Já jsem zamilovanej do ní jako moc a ona říká že ona taky.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 19:01)

Samej chlast.

Klára (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Bylo to moc krásný, prošli jsme se chvíli a na domečku Libor chtěl hned se pipinkovat a ani nepočkal na čůrání, ale já jsem potřebovala a tak jsem to rychle udělala v koupelně ve sprše na zem a krásně jsme se pak osprchovali a rychle skončili v pelíšku a Libor byl strašně vášnivej ,ale počkal až já budu chtít to nejvíc a pak jsme se vypipinkovali skoro spolu a já až tak moc ,že jsem se u toho ještě maličko počůrala. Já ho měla v sobě jako celou všechnu lásku, jako celý společný vesmír, jako všechno, na čem mi záleží a v tom okamžiku jsem mu dala všechno ze svého nitra v té nejčistší podobě. A chtěla spočinout v jeho objetí a strašně dlouho a snad jsem i chvilku usnula. Já jsem on a on je já a já jsem s ním jako jedna bytost a nechci nikdy jinak. Ve své lásce k Liborovi já prosím o lásku a hlavně zdraví pro maminku a Nikolku. Jsem toho plná a chci se tak podělit jako bych to nikdy nedokázala, kdybych to měla napsat se zpožděním. Moc děkuji, že jsoublízko mne lidičky, které miluju a nikdy bych na ně nedala dopustit. Moc děkuji, že Libor je se mnou a sdílí moji oddanost a lásku a já ji mohu sdílet s ním.

Šišmiš (Pá, 8. 1. 2021 - 20:01)

Krásný, kouzelný čůráníčko a pipinkováníčko. Inspirace.

Jana (Pá, 8. 1. 2021 - 19:01)

To je moc dobře. Potřebuješ takové odpoutání od reality a víc vnímat lásku a pozitivně myslet. Krásný večer.

Holkočůr (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Jo ! KALÍME !!! Ve osm!

Mike (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Klárko nádhera já jdu do toho a dám ve osm taky panáka na vaši lásku a zdraví maminky.

Lucka (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Jéžiši to je krásný. Klárko já jsem šťastná až dojatá. Za tebe. Za vás. A bude to chtít panáka.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Je to alkolicka,tak se nedivte

Fido (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Pro .....L. (dnes ve 4.41): Krásné. Ano, přesně tak jsem si ji vždycky představoval. (Ona to teď navenek trochu shazuje, aby nezpejchla :)).) Navíc mě potěšilo, že mi to píšeš právě ty - tak přeju mnoho radostí v začínajícím roce.

....... (Pá, 8. 1. 2021 - 17:01)

Zapomněl.jsrm se podepsat ale ty víš. L....

? (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

L ...... jako Libor?

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 21:01)

Samozřejmě. Všichni jsme Libor.

Pozorovatel (Pá, 8. 1. 2021 - 23:01)

Pokud čteš pozorně, tak se zde Libor objevuje pod nickem z několika teček a na konci textu velkým L. Případně výjimečně uvede místo nicku své celé jméno.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Takže Libor se zná s Nonou??

Reklama

Přidat komentář