Reklama

marihuana detox - psychika a fyzika

JaNe (Pá, 5. 1. 2018 - 19:01)

Ahoj, je mi 25let jsem holka. Mám skvělého přítele máme spolu dům 2psi, dobrou práci. Akorát teda oba hulíme kdysi jsme brali fest tvrdé drogy ale stím jsme přestali před 3 lety jinak bychom už spolu nebyli..(asi jsem nahradila jednu zav. druhou)Máme přesně spočítané že, za tyden zhulíme 10g skera což je 1500,-(doopravdy to bude tak že já tak 8g) ne jenže mě štve to že on si da prda a ja urputně vyhulím jedno, za 20minut druhý a tak dal až do večera klidně 5-10 bylo mi to fuk..Ho to štve už dlouho(mu by stačilo si dat denne 2prdy ze skla) a mě pár měsíců.Hlavně proto že, plánujem miminko a nechci abych si musela nekdy něco vyčítat.Taky protože pak jen žeru aty peníze sakra měli bychom už horu ze zlata za to co prohulim. Ho to štve asi proto že, jsem v tomhle fakt nezřízená..A včera poprvé po 4 letech jsem se ROZHODLA ne jen o tom mluvila ale rozhodla že, se nezhulím.On byl na noční takže scénky jsem mohla zkoušet max sama na sebe. A já to zvládla usla jsem někdy kolem 3 rano a pořád se budila..Mám strach co bude dnes večer a jestli zítra lidi v práci sežeru..Chci to vydržet..už je čas..Ale ta pohoda ten stereotip..Mám strach že, najednou budu nudná že, budu normální a toho se proklatě bojím..A proto se ptám? Je tu někdo kdo to zvládl nehulí a fakt si říka sakra dobře můj život je lepší, cítím se líp!V čem to bude lepší,v čem život kvalitnější? Díky a prosím nesudte mě..Já už jen nechci abych mariance podřizovala svůj den,svůj život... Díky

Jarda (So, 5. 11. 2016 - 06:11)

když tak toto vše čtu,tak si myslím,že většina mladých ani hulit nepotřebuje,protože jak pozoruju,jsou vymletý i bez hulení(to by museli hulit všichni co pozoruji¨)...Mamánci,sebevědomí jak hrom,ale přitom nevydrží skoro nic...Jsou vyjímky,ale obecně to tak je.Tragédie.Nechci moralizovat,ale vidím to dnes a denně,pracuji s lidmi.

Petr (Pá, 4. 11. 2016 - 20:11)

Ahoj všichni, kteří hulí...Jestli ti můžu poradit, jak píšeš "možná někdy časem si dám" tak to rozhodně nedělej. Já se snažím přestat posledních 5 let, závislej jsem asi 10. Držím palce ať se ti to povede.

Martino (Ne, 30. 10. 2016 - 07:10)

Prestante uz kvuli tomu ze vrati vase stare ja ! Nikdo se nenarodil zavislej na drogach. Vsichni jste jako mladi kluci ci holky milovali zivot bez drog. To presne se k vam vrati jakmile prestanete. Kouril jsem taky kolem 7 let kdy to potom preslo ke kazdodennimu. Prestal jsem na a po trech mesicich me tak napadlo jestli to nezkusit jestli to bude jine. Bylo to horsi a utvrdilo me to ze uz to nechci vubec. Jsem rad za to ze me to utvrdilo a nebudu si ani nalhavat ze si nekdy dam :) Bez mariuhany mam vice energie a mozek jako by me pracoval na plny otacky. Zivot bez drog je zivot pro me.

M.M (Ne, 16. 10. 2016 - 00:10)

Ahoj všichni, kteří hulí...Pro K.Z - presne hulila jsem take asi 14let a to denne,tef je to 10'mesicu co jsem prestala a zivot je mnohem lepsi a jsem na sebe pysna! Trava mi vzala x let normalne uvazujiciho zivota,ktery se tocil jen kolem travy. Trava nici sebevedomi,cilevedomost,aktivitu, vztahy,praci vse.....uz nikdy nezacnu! Dekuji memu synovi,ze ho mam,on byl jediny silny duvod abych prestala !!!! Dekuji a drzim vsem palce,ale kdyz clovek opravdu chce a rekne dost,zvladne to! Ted drzim palce memu priteli,ten s tim stale bojuje a kdyz rikam bojuje,tak bojuje,je to mazec svinstvo,kdyz se to dostane donspatnych rukou a ve velke mire!

ono by se to (St, 5. 10. 2016 - 22:10)

Čau,hulim už 12 let s...mělo užívat rituálně a pro léčení,a ne hubou a prdelí...

K.Z. (St, 5. 10. 2016 - 15:10)

Ahoj všichni, kteří hulí i ti, kteří našli smysl v něčem jiném a přestali.
Hulila jsem téměř 10 let denně a rozhodla jsem se, že přestanu - jednak kvůli zdraví, jednak kvůli penězům, kvůli práci a kvůli příteli, který hulí denně už skoro 15 let a oběma nám to začalo lézt na mozek.
Nehulím cca 2 týdny (ale už jsem minulý rok nehulila i půl roku a bylo mi skvěle). Během těch dvou týdnů jsem radikálně zhubla (už tak jsem byla hubená a teď jsem ještě více, ale to se srovná ... je to to poslední, co by mě teď trápilo).
Další detoxikační příznaky jsou u mě - nadměrný pocení, které né zrovna voní, jsem pořád hodně unavená, takže nespavost mě fakt netrápí, mám problémy s trávením, pořád mám průjmy a trpím depresema.
Tráva mi absolutně vůbec nechybí a už se k ní ani nechci vracet - možná někdy časem si třeba jointa dám, ale v současný době na to nemám ani pomyšlení.
Lituju, že jsem tak moc hulila, že jsem začala tak brzo a téměř denně.
Ale srát na to, teď je teď a je třeba se soustředit na přítomnost a budoucnost.
Začala jsem hodně sportovat, snažím se relaxovat, zkouším jógu a meditace, hodně bylinky a zdravou stravu. Pořád to ještě není ono, ale vzhledem k tomu, že jsem hulila tolik let, nemůžu očekávat, že budu během měsíce ready. Myslím, že tělo se bude čistit třeba pět let .... ale to nejhorší bude asi trvat zhruba půl roku, rok .... uvidíme :)
Každopádně všem doporučuju (kdo hulí denně) - vyserte se na to!
Život je o mnohem lepší, začnete věci vnímat úplně jinak, změní se vám priority.
Díky nehulení se zlepšil nebo spíše totálně otočil můj vztah s přítelem a od té doby se nehádáme, nejsme podráždění a je nám spolu krásně.
Mějte pěknej den a hodně zdaru těm, kteří přijdou k rozumu a vrátí se do reality !!!!!! :))))

Karel (Ne, 24. 4. 2016 - 08:04)

ahoj lidi hulim uz 5 let a...Čau,hulim už 12 let s několika krátkými přestávkami cca pár týdnů a včera jsem se rozhodl zkončit protože už je to neůnosný ... první manželství vzalo za své díky tomu pak jsem to na čas omezil a našel si přítelkyni ale zase jsem začal hulit fest a zase jde vztah do kopru.. tráva je při denním užíváním zlo a jak čtu předchozí příspěvky můžu jen souhlasit hrozně negativně ovlivňuje život

kuba (Čt, 7. 4. 2016 - 16:04)

ahoj lidi hulim uz 5 let a posledni dobou potom zvracim ale sem zavislej a nemuzu se toho zbavit nadokaze mi tu nekdo pomoc ?? dekuji predem za odpoved

Honza (St, 20. 11. 2013 - 09:11)

Zdravim po delsi odmlce.

Rosta - je to normalni, ja kdyz prestaval, tak jsem mel nekolikrat stavy, ze jsem si malem volal zachranku. Tep 180 a v hlave pocit, ze mam nejakou mozkovou prihodu. Takze jsem doma lital vydesenej, daval si ruce do ledovy vody, dejchal pres pytlik apod., ted se tomu smeju, ale bylo to fakt pekelny.

Obcas hulit pravdepodobne nezqacnes. Protoze moje zkusenost je, ze kdyz jsem si zahulil obcas, tak protoze je to psychicke, tak drive, nebo pozdeji si das par prdu a mas tu ten stav znova.

V tuhle chvili si obcas zahulim v momente, kdy uz jsem stejne tak na srot, ze je to jedno.

K tem AD. Pokud to zvladnes bez nich, tak urcite nebrat, nicmene me to na zacatku pomohlo, abych vubec nejakym zpusobem mohl fungovat. Ted uz neberu a normalni doktor Ti da stejne nejaky lehci a davku, ze to vlastne ani ve finale nefunguje, ale je to takova psychicka berlicka. Krom toho mi napsal v pocatku jedno baleni lexaurinu. Toho jsem si vzdal 2x pulku v momente, kdy jsem normalne kolaboval a do 20ti minut je clovek total v klidu prakticky sjetej. Je to tezce navykovy, nicmene pak mi uz stacilo to vedomi, ze ho mam u sebe a kdyz prisla panika, tak jsem se vesmes sam vyklidnil, ze se nic nedeje, ze kdyz bude nejhur, tak po nem muzu sahnout...

No a jak radi vsichni. Musis co nejvice zabavit telo, i mysl. Sport, zenska, konicky...

Martin (St, 2. 10. 2013 - 01:10)

Ahoj,sport,dlouhe prochazky,turistika to vas privede na jine myslenky!Pokud budete sedet doma pujde to pomalu.np:dam si 2 hodiny chuze v prirode,prvni hodku sracky,depky,nevyrovnanost pak se to nejak srovna vracim se domu s pocitem chuti do zivota.preji hodne stesti

Rosťa (Út, 24. 9. 2013 - 15:09)

pokud si dáš prdíka, buď...ahoj děkuju moc za komentář,upřímě sem na to čekaljak na smilování ažmi někdo poradí nebo aspoň odpoví bo cokoli :) je hrozný dyž člověk neví co se s nim děje a kor když de o psichyku, dneska mě ten hnusnej stav vzbudil ve tři ráno snem, a to tak živim a neskutečně hnusnym že i po probuzení sem mu věřil.. do prakticky absolutního klidu mě hodil až rozhovor s mou doktorkou, která byla uplně v klidu,poradila,a dokonce mi jako jedna z mála poslední dobou ani slúvkem nenaznačila že sem smažka, bo fetka, jak to poslední dobou slíchávám, je pravda že je to z 99% o vlastních myšlenkách,teť se snažím bejt uplně v klidu a nějak tak na to nemyslet, dostal sem na to Tiapridal,ale asi poslechnu tvé rady a skusim se s tim poprat sám, mam ho brát třikrát denně ale když už by bylo nejhůř, zkusim ho vzít jen na noc půlku, už jen kuli tomu že posledních 14 dní nespim víc jak 3-4 hodiny, což je masakr. každopádně děkuju moc za radu a pište dál docela dost mi to pomáhá ;)

petroušek (Po, 23. 9. 2013 - 20:09)

kurňa a co s tim včera sem...pokud si dáš prdíka, buď si jistej že to přijde znovu. Přesně takhle jsem to před časem měl. Když už, počkej s hulením až se budeš cejtit opravdu dobře se vším všudy.

ach jo (Po, 23. 9. 2013 - 20:09)

na antidepresiva se vys*r. JE...jo měl bych ještě dodat, že ty AD sem nebral. Dělalo se mi blbě už jen z toho příbalovýho letáku. JDe to bez nich. JE to těžký, ale jde to. A můj názor je ten, že co tě nezabije, to tě posílí. Až přijdou za nějakou dobu další problémy, jakože přijdou, takovej je život, budeš už trénovanej a nepoběžíš za doktorem pro další krabičku, která už by z tebe pomaličku dělala salát. Známá se přesně takhle pomaličku a nenápadně přesunula na docela slušnej AD driják a teď je z ní jen taková divná chodící postava bez emocí.

znovu petroušek (Po, 23. 9. 2013 - 20:09)

kurňa a co s tim včera sem...na antidepresiva se vys*r. JE to hnus. Doktor mi je taky napsal o prázkách když sem díky trávě a díky problémům na tom byl fakt zle - klasika: panický záchvaty se vším co obnáší. Myslel sem že prodělávám infarkty či tak něco. Tělo je v šoku když nemá svojí drogu ale osobní psychická vůle taky dělá zázraky. Sám se namotivuj, klidně se jak blbec pořád opakuj v duchu to, co chceš jako realitu. Říkej si že si zdravej, že problémy se tak a tak vyřeší, věci tak a tak dopadnou, nastav si kvalitní pořádnej režim s dobrou stravou - vitamíny, ovoce, zelenina, tekutiny, spánek. Vim že je to peklo ale odezní to, věř mi. Až se z toho trochu vylížeš, začni s nějakým cvičením nebo pohybem, ať srdce znovu získá sílu. Tyhle stresové útoky ho totiž dost oslabují.

petroušek (Po, 23. 9. 2013 - 20:09)

Zdravím. Co tady tak čtu,...rozepsal ses sice ale stálo to za to. Na to že ti bylo +- 18 v době příspěvku - klobouk dolů, chápeš toho dost. Hlavně o těch dvou táborech. Haters co bojujou proti marihuaně aniž by ji zkusili nebo věděli o čem to je jsou prostě jen obyčejný haters - ten výraz mluví za vše a nemá žádnej smysl se nad nima pozastavovat.

Pročetl jsem skoro celej tenhle thread a je tu všechno podstatný i zbytečný. Chytrej člověk si tu najde to co potřebuje. Já hulim od 15 let na 95% denně a se zvyšující se intenzitou. Teď o prázdninách jsem měl docela slušný stresy a znich i psychický problémy. Nehulil sem cca měsíc. Pak sem znovu začal a zhruba po měsíci mi tak nějak pořádně začalo docházet že to takhle nepůjde. Teď je cca 10 dní co nehulim a mám v plánu do vydržet opravdu dlouho, minimálně než se mi celej organismus pořádně pročistí. Doléhají na mě různý typy abstinenčních problémů. Od fyzických po spychické. Bolí mě plíce, nemůžu spát, srdce se chvílema chová naprosto šíleně až mám strach že to se mnou švihne, emocionálně sem nestabilní: za dva dny sem dohrál call of duty black ops 2 a věřte lidi nebo ne, když sem večer usínal, ty scény mi prostě nedaly spát, děsily mě. Doléhá na mě tíha světa, jeho problémy, na svojí holku sem najednou vázanej jako malý dítě na mámu a když jí tejden nemám vidět, dost mě to stresuje. SEm si naprosto jistej, že to všecko je tou abstinencí. A patří mi to, za ty propálený roky. Trávu nezavrhuju, jen tvrdím, že jí pro mě už bylo až až a prostě na delší dobu končim. Ještě před rokem bych sice nepatřil do táboru obhájců - tráva pro mě ani tehdy nebyla nijak svatá a o jejích negativech jsem věděl. Rozhodně bych si nedovedl ale představit že ve mě nastane takovejhle obrat a přestanu. Všem, kterým už došlo že ten moment, kdy vás droga začne ovládat se do vaší reality vkrade velmi, ale velmi nenápadně přeju pevnou vůli v odvykání/detoxu. Já vím, že jednou zase hulit začnu, ale rozhodně už nechci být každodenní uživatel a rozhodně se chci teď pořádně vyčistit.

Rosťa (Ne, 22. 9. 2013 - 16:09)

kurňa a co s tim včera sem měl stav jak dyž si člověk zahulí poprví, chytlo mě srdce, a vydění sem měl jak přez dalekohled, takovej stav úzkosti a strachu sem v životě neměl, srce mi bije už dva dny jak o závod, začínám přemíšlet o tom že si nechám napsat nějaká anti depresiva. mimochodem dvakrát denně beru antibiotika Zinnat 500, mám totiž zánět ledviny, a začínám s toho šílet. mimochodem nehulim už 14 dní a přestal sem natvrdo kůli nástupu do nemocnice, poraďte někdo co s tim prosím, zkoušel sem se dát i sám psychicky do klidu ale žádnej velkej úspěch, co takhle dát si prdíka, ale zas mam strach že se mi stane to samý co včera..

Destiny (Čt, 15. 8. 2013 - 12:08)

Jen dodatek... Proti huličům nemám vůbec nic... Jen si myslím, že jednou každej dospěje k tomu bodu kdy si řekne: "Stojí mi to vůbec za to? Nechat něco ovlivňovat sebe samu?" Nikdo by neměl odsuzovat lidi za to že hulí. Ale tahle chvilka přijde a záleží jen na člověku jestli se přes ní přenese nebo rezignuje a ztratí se v množství......

Destiny (Čt, 15. 8. 2013 - 12:08)

Chci se zeptat na to, jestli...Ahoj, po zhruba 9 letech jsem se také rozhodla švihnout s trávou. poslední měsíce, jsem měla dost zdravotních problémů, což je proti všemu co se píše na netu. Ikdyž jsem našla několik článků, kde se popisují vedlejší (špatné) účinky. Přítel mi řekl, že je to jen sugesce. Ať se to týče depresí, psychózních stavů, paranoidního chování nebo fyzických. V posledních pár týdnech jsem začala ztrácet na váze (cca 6 kg za 4 týdny), přišly bolesti zad, kloubů, neustálé únavy, sice dobrého spánku (spím třeba 12 hodin denně a stejně to nestačí). Tento týden jsem už řekla dost a doufám, že vše bude zase v pořádku. Jen pro info - nikdy jsem si neujížděla na jiných drogách než je tráva, pokud nepočítám jednu zkušební kulatou a dva čaje z houbiček. Mám trochu obavy z detoxu, jelikož můj milý mě nepodpoří, tráva je jeho jedinou útěchou po práci a náplast na problémy.

marek dolejš (St, 3. 2. 2016 - 21:02)

Ahoj som dievca a fajcim uz ...mam uplne ten samy problem prestal jsem vcera ze dne na den duvody ted nejsou dulezite ale v praci jsem hned pocitil ze pouzivam vlastni hlavu a vic se o vyrobcich bavim a diskutuju co a jak je a není psychicky na picu mezi lidma v pohodě ale doma sam brecim telo mi tak reaguje fyzicky jen křeče v žaludku a pocení ale jde o to najít cíl kterej chces navratit v tom co ti ta trava vzala ja si uvedomil ze se neumim sam od sebe bavit s lidma a uz vubec na to s holkama neumim udrzet hovor s druhym pohlavim nemam zadne zajmy krome hraní na PC ale snazim se to drzet a vim ze to bude lepsi chci byt lepsi a najit si devce to je ted muj cil v patek jdu taky zkusit posilku spousta lidi mi doporucuje ze to je dobry odreagovani zkusim to i kdyz jsem pankac a takovy veci me neberou ale zmena je zivot tak zkus zacit zit

Reklama

Přidat komentář