Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Letí to hrozně, Pepovi už je 55 let, ten už asi ty vlasy musí mejt šamponem na zvětšení objemu.

Mia 22 (Po, 11. 1. 2021 - 17:01)

Aleši dík, je to bomba. A přesně jak je v jednom komentáři Landu můžeš milovat nebo nenávidět, ale do všeho jde naplno. Tak nějak to tam bylo.

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Já jsem věděl, že ty tuhle hudbu oceníš :-) Mně se líbí všichni co tam zpívají, jde z nich taková energie. Tu kozí bradku a toho s vousama jsem viděl poprvé.

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 17:01)

A tady ještě hezká písnička, možná Mia ocení, že se v ní sešli dva její oblíbenci

https://www.youtube.com/watch?v=fCTDZsAymBg

Mia 22 (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Máš pamatováka. O Landovi jsem psala dávno již tomu, dávno.

-Aleš- (Po, 11. 1. 2021 - 17:01)

Tak už se ozývají lékaři, kteří mluví otevřeně o tom, že situace v nemocnicích není ničím mimořádná, tak jak se nám snaží namluvit teoretici ve sdělovacích prostředcích.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-staromestske-namesti-landa-suchanek-tvrzeni-covid-19-doktori.A210111_092922_domaci_lre

Kača (Po, 11. 1. 2021 - 18:01)

Jen poznámky k zamyšlení: Havrda, soukromník, co se ho to téměř netýká. Brát ti iluze o jeho názorech nebudu :), ale rozesmál si mne, díky. Jen se zamysli, jak se kovidová opatření dotknou jeho soukromé kliniky, kde neoperuje, pouze vyšetří, vybere peníze a případně pošle pacienta do FN, ať si tam domluví operaci...Toho doktora z Prahy neznám, ale chápu, že pro něj se moc nezměnilo, protože nepatří k sestrám, sanitářkám a sanitářům, co v tom "skafandru" jsou půl směny, i více. Dr. Beran hovořil o hlouposti plošných opatření a v tom jsme asi všichni za jedno...Já si to snad celé pustím na YT. Nepatřím ke zdravotníkům, jsem "nezdravotník", ale nikdy bych si nedovolila situaci zlehčovat, když to "nic se neděje", vidím na vlastní oči. Ahoj.

a (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

kdo si chce zalyžovat, tak do Madridu. no, ona to s tím klima moc sranda není.

Roman (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Já nechci být žádnej intelektuál:) A karavan hezký ale nereálný pro mě.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 14:01)

Neboj, nejsi.

Roman (Po, 11. 1. 2021 - 10:01)

Je to zajímavý že v Čr Isoprinosine neni a radši nám vnucují pochybný vakcíny,když se ukázalo že lék pomáhal.Jen je levnej,tak není zájem.Zase jde opět jen o prachy.A ještě mě nakrkla zpráva že v Řecku mají teplo a my jsme tady v takovém mrazivém hnoji.Jak se vám to může líbit? Já kdybych vylezl na kopec a viděl kolem sebe ten mráz a bílo tak si jen řeknu že je to v prdeli.

Ten, kterej je… (Po, 11. 1. 2021 - 16:01)

Romane, kolik je ti let?

Romane (Po, 11. 1. 2021 - 14:01)

Nic si z toho nedělej, znám lidi, kteří nemusí léto a prchají do hor a tobě podobné, kteří raději léto než zimu. Mně vyhovuje tahle zeměpisná šířka se 4mi ročními obdobími, vždycky si něco hezkého najdu. Není to tu jednotvárné. Neumím si představit věčné jaro-léto nebo polární dny a noci, ale když se tam někdo narodí, tak mu to asi ani nepřijde.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 11:01)

Ty budeš taky vyloženej intelektuál.

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 11:01)

To tě nakrkne málo když jsi na nervy z toho že je v lednu sníh a mráz. Kup si karavan a odstěhuj se do Řecka. Nic není nemožný. Podepsán: Ten, co všechno ví.

Fernando (Po, 11. 1. 2021 - 00:01)

Ahoj Kačo, několik dní už Tě vyhlížím jako nejbližší a zde jedinou zdravotnici, co nám napíšeš z praxe. Vím, že jste tam měli nejhoršího Psa, tak jsem na Tebe vzpomínal. O tom léku samozřejmě vím a sám jsem lidi ve svém okolí informoval, když to ještě nebylo tolik známo (případ Litovel). Ale co s tím? Manželce to jako prevenci obvoďák odmítl, k sehnání to tady stejně není. Polskou variantu bez předpisu (jak tady píše Sany) bych bral, ale kam napsat, prosze pana? Jezdit nikam nemůžu a rizikoví jsme v rodině tři. Přeju zdraví a sílu v práci.

Kača (Po, 11. 1. 2021 - 01:01)

Ahoj Fernando, podívej se na webovky Nakupy Polsko.cz. Zkouším po x té odesílat...a nejde mi to... :(. Jak ráda bych pomohla...

Kača (Ne, 10. 1. 2021 - 22:01)

Došlo...ještě tedy napíši. Na netu po zadání slov - profesor Beran, Isoprinosine, doporučení, je skvěle napsaný několikastránkový článek i pro laickou veřejnost. Možná už jsem to sem dávala, ale nejsem si jistá... Raději dávám znovu, kdyby to někoho zajímalo...

tato (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

diskuze je už dlouho nezajímavá.

lalla1 (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

To mi připomíná, chtěla jsem se zeptat davu, nepíší některé ty komenty třeba dvanáctileté děti nemáte taky takový dojem?

Reklama

Přidat komentář