Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Návštěvník (Po, 21. 6. 2021 - 20:06)

A co měla ta žena na nohou? Nebo byla bosa? A ty? Pokud by to bylo bosou nohou, tak to není tak hrozné.

pavel (Po, 21. 6. 2021 - 20:06)

Měla takové ty plážové žabky

Návštěvník (St, 23. 6. 2021 - 16:06)

Žabky, to je v pohodě, jsou měkké, to ani moc nebolelo ne?

pavel (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Bolelo to hodně. Byla mnohem těžší, než já

pavel (Po, 21. 6. 2021 - 06:06)

Když jsem byl malý, občas jsem viděl a slyšel, jak pod váhou dospělých lidí snadno praskají předměty, na které moje váha zdaleka nestačila, například vlašské ořechy, jablka a pod., jak se pod jejich nohama prohýbají prkna v podlaze atd., nebo jak se zhoupne podlaha autobusu či tramvaje, když do ní někdo dospělý nastoupí... Proto jsem měl před váhou každého dospělého velký respekt a dával jsem si velký pozor, abych se pod jeho nohy nepřipletl a aby na mne nešťastnou náhodou nestoupnul. Přesto mi jednou na nohu stoupla jedna dospělá žena a opravdu mne to hodně bolelo, tu její váhu jsem cítil dost těžce a dodnes si pamatuji, jak jsem byl tou její váhou překvapen, jak mne ta její váha tu nohu zmáčkla. Představte si že vám nohu zmáčkne váha něčeho, co váží dvakrát až třikrát víc než vy....

Návštěvník (Po, 21. 6. 2021 - 13:06)

Jak se to přihodilo, že ti ta žena na nohu stoupla?

Táňa (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Souhlasím s tím, že váha normální dospělé ženy hrudník malého dítěte opravdu rozmáčkne, když si na něj celou váhou ta žena stoupne.

Dana (Út, 15. 6. 2021 - 22:06)

Mému synovi minulý týden stoupla dospělá žena na nohu... Dost ho to bolelo a nechce teď kvůli tomu chodit v otevřených botách. Představa jak dospělá žena stoupne malému klukovi na hrudník mi přijde nereálná. Taková váha by ho rozmáčkla.

karel (Čt, 17. 6. 2021 - 09:06)

Dano, kolik vážíš? Podle čeho víš, že tvoje váha by malému klukovi rozmáčkla hrudník?

Dana (Čt, 17. 6. 2021 - 22:06)

Já vážím 72 kg. S takovou váhou nemá malý kluk šanci pohnout. A když jsem slyšela, jak syn naříkal poté, co mu ta paní "pouze" šlápla na nohu...

Návštěvník (Út, 8. 6. 2021 - 17:06)

Nedávno jsem se setkal s inzercí jedné dominy, která své klienty svírá a dusí mezi svými stehny na způsob nůžek, a pokud takto svírá jejich krk, klade svůj rozkrok co nejblíže jejich obličeji. Že by to byl nějaký příbuzný fetiš?

Eva (Čt, 3. 6. 2021 - 08:06)

Ano, jak jsem psala, šlápla mi na ruku. Stalo se to tak, že jsem se sehnula ke spodnímu regálu úplně při zemi a přitom jsem se opřela jednou rukou o podlahu. Bohužel těsně vedle nohou té paní. Stála ke mně zády, takže o mně asi vůbec nevěděla. Bylo to rychlé, nejednou jsem ucítila obrovskou bolest. Uviděla jsem svou ruku přimáčknutou pod patou jedné její nohy a to už jsem křičela "jauuuu mám tam ruku, stojíte mi na ní". Ta žena naštěstí rychle zareagovala a hned se mi omlouvala. Prsty mě ale bolely ještě dlouho, přišlápla mi je pořádně... sice naštěstí krátce, ale chvilku na nich stála prakticky plnou vahou.

Magda (Čt, 3. 6. 2021 - 12:06)

To je nepříjemné Evo. Ale někdy se takové věci přihodí. Dovedu si představit, jak tě ruka bolela, protože jsem to taky zažila. Bylo mi asi 12 let, strčila jsem tehdy ruku přímo pod zvednutou nohu jedné dospělé ženy a ona došlápla...

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 07:06)

Evi, to ti vážně ta žena šlápla na RUKU?! Jak se to stalo?

Eva (St, 2. 6. 2021 - 17:06)

Já jsem sice dospělá žena, a ne malý chlapec, ale když mi dnes v obchodě jedna žena nechtěně stoupla na mou ruku, tak mi moc veselo nebylo.

Janča (St, 2. 6. 2021 - 09:06)

To tedy měl. Jak jsme dosedly, už křičel, ať slezeme... že bude placatý. Seděly jsme na něm pár vteřin, nechtěly jsme mu ublížit. Ale lekci dostal, pak už nic takového zkoušet nechtěl.

Janča (St, 2. 6. 2021 - 07:06)

Vážily jsme obě mezi 50 až 60 kg, já jsem vážila 57 kilo, ona byla o pár kilo lehčí, ale víc než 50 kilo už taky vážila. Její bráška byl o 5 let mladší než my, mohl vážit tak 35 kg maximálně.

zu (St, 2. 6. 2021 - 08:06)

Ten bráška by musel mít dost, i kdyby na něj sedla jen jedna z vás. Dvě najednou, to se divím, že takovou váhu vůbec mohl přežít.

Janča (Út, 1. 6. 2021 - 22:06)

My jsem s kamarádkou sedly na záda jejímu mladšímu bráchovi... Chtěl to zkusit, ale asi nečekal, že si na něj sedneme obě najednou. Myslím, že pod váhou dvou holek měl dost a podobné nápady ho přešly.

zu (Út, 1. 6. 2021 - 23:06)

Kolik jste vážily a kolik vážil ten mladší bráška?

Reklama

Přidat komentář