Reklama

Gamblerství

Adam (Út, 29. 12. 2020 - 01:12)

1. Den Bez

China (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

Doporučuju zapsat se do registru vyloučených hráčů. Funguje od 20.12.2020.Pak už si v ČR nezahraješ. Já sice čtyři roky nehraju, ale stejně do toho jdu.Nikdy nevíš...

Návštěvník (Út, 29. 12. 2020 - 19:12)

To je něco asi jako brát Antabus ne? Pojistka nicméně dost důležitá pro silně nutkavé alkoholiky.

Adam (Po, 28. 12. 2020 - 22:12)

Zajímavé počtení posledního příspěvku!! Uz toho mam dost, posral jsem gamblem fakt dost. Končím. Od zítřka nehraji, ruším všechny účty u sázkovek a hotovo

Návštěvník (Po, 28. 12. 2020 - 22:12)

Ovšem co když gambler má návyk a chytne ho to a zkouší hrát za 50Kč jedno protočení válců stejným stylem?
V tom případě by si měl připravit a vydělat na desetinásobný obnos k hraní, protože automat bude žrát 10x více.
A to už bolí. Prohrát za 50 min 2000KČ a musíme připočíst dalších 2000Kč a dalších 2000Kč ve snaze vyhrát celou prohranou částku zpátky, to už je vlastně menší výplata.

Návštěvník (Po, 28. 12. 2020 - 22:12)

Řekněmě si příklad.Za jak dlouho hráč prohraje celou sumu?Automat jsou klasické válce s ovocem a výhrenost je 97% (jde nám o dlouhodobý průměr, kterým ubývají peníze pokud je gambler, ne kolik někdy vyhraje).
Hráč přijde s 200Kč k starému automatu na mince. Nahází do něj na začátku celý obnos, zvolí 5kč sázku a začne to mačkat. Mačká tak jednou za dvě-tři vteřiny, mezitím si dá každou minutu na 10 vteřin pauzu a dá si lokapivka a hraje dál tempem jedno protočení za cca 3vteřiny.O 200Kč mu nejde a hraje až do úplného konce,nebo dokud nevyhraje alespoň sto KČ (tedy nevybere 300Kč). Víc peněz nemá a házet je tam tedy nebude.
--------------------------------------------------
Každým protočením válců na jedno zmáčknutí tlačítka si automat v průměru ponechává při výhernosti 97% právě 3% vsazení částky. U sázky 5kč je to tedy 0,15KČ tedy 15haléřů.
Vsazeno máme 200Kč. Tudíž vydělíme 200KČ částkou 0,15Kč a zjišťujeme , že o 200Kč automat připraví zákazníka za 666 zmáčknutí tlačítka. To je při tempu 3s na zmáčknutí asi 1998 vteřin, tedy 33min, připočteme ke každé minutě 10 s pauzu na pití piva a máme dalších 5 minut, nějaké 2 minuty na objednání dalšího a máme 40 min hraní za 200Kč.

Návštěvník (Po, 28. 12. 2020 - 20:12)

Hráči si v průměru odnesou a vyberou peníze po prohře 25% z toho s čím přišli.
Za druhé hráč za 666 protočení prohraje celou 100Kč pokud sází 5kč.
Pokud sází 50kč prohraje za 666 protočení 1000Kč.
To se při frekvenci zuřivé 1 protočení za sekundu dá stihnout za10 minut.
Tudíž když hraje hodinu tak při sázce 50kč a zuřivé frekvenci protočení za vteřinu prohraje 6000KČ a za 10hodin tedy za noc 6000KČ. Může ovšem prohráti všechno nebo naopak vyhrát. Ale dlouhodobý průměr je přesně tento.

Martin (Ne, 27. 12. 2020 - 23:12)

Tie prispevky od Andy, Jolany a Martiny, ktore sa tu v poslednom case objavili su vobec jedny z prvych na tomto fore a su stare takmer 20 rokov.
Skuste sa pozriet na prvu alebo druhu stranku tohto fora...
Niekto sa tu ocividne nudi :)
Ale je pravda, ze v poslednom case sa tu toho prilis vela nedeje :(

Vsetkym zelam stastne a pozehnane sviatky!

Návštěvník (Po, 28. 12. 2020 - 00:12)

Ok díky za info.

Návštěvník (So, 26. 12. 2020 - 19:12)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=125268965918933&id=110268400752323

Andy (So, 26. 12. 2020 - 06:12)

Mizerně. Přítel jede příští týden opět na léčení:o((((((((((((((((

bára (So, 26. 12. 2020 - 06:12)

holky, jak jste všechny dopadly????

Jolana (So, 26. 12. 2020 - 06:12)

Včera jsem se po více jak roce od svého přítele, se kterým jsem dva roky a z toho s ním rok a půl žiju, že hraje ruletu a sází na sportovní utkání.Přítel je profesionálním sportovcem, takže má vyšší příjmy. Z toho důvodu jsme nikdy neřešili finanční problémy, ani se jinak významně nezadlužil. N apočátku našeho vztahu jsem o jeho hraní věděla, slíbil mi však, že s tím přestane, což mu zhruba rok vydrželo. Ve zbylé době s tím ale opět začal a důvodem je, podle něj, přebytek volného času, nuda a zapojení se do sportovních utkání. Nevadí mi přimeřené hraní fortuny a tip sportu, chápu i jeho profesní zájem, ale je tu problém s jeho ročním lhaním a tím, že on sám nezná jiný způsob zábavy. sportem se živí, a proto nemá potřebu sportovních aktivit ve volném čase a nepěstuje ani jiné koníčky. Nyní mi slíbil, že hrát přestane a svěříá mi kontrolu jeho financí, což dříve tvrdě odmítal. Já mám ale starch, že po čase se k hraní znovu vrátí, nevím, jak to mám nadále řešit. Moc mi na něm záleží, ale žije odlišným způsobem života a pohybuje se v jiné společnosti. Já sama jsem velmi pracovně vytížená, po práci chodím cvičit a mám další zájmy. Velmi mě zklamal a je-li schopen dostát svých slibů. V budoucnu plánujeme rodinu a on si uvědomuje, že s hraním by to nešlo.

fero (Čt, 24. 12. 2020 - 17:12)

Zítra naloženo za 100 tisíc u dohromady u Tipsportu a Chance
Kdo si chce vydělat se mnou prosím ... když jsou ty Vánoce

Ruský pohár volejbal mužů

Takže Zenit Peterburg - Zenit Kazaň 2

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Ovšem systém hry v ruletě krásně demaskuje princip hazardu jako takového.
Je tam totiž 64 čísel, takže by teoreticky kasíno nemělo vůbe nic vyhrát, vždy teoreticky, kdyby přišlo 64turistů a každý si u stolu v jedné hře sázel třeba hodnu na jedno konkrétní číslo, a peníze by se vždy dávali do jednoho pytle a znovu sázeli všemi 64 turisty na jedno číslo, tak by přece po hodině zábavy všech 64 turistů odcházelo se stejným pytlem peněz a kasíno by muselo být jen nějaká klubovna skautů nebo něco takového, protože by si nevydělalo ani na nájem.
Proto kasína udělali ještě číslo nula a americkí dokonce mají dvojnulu, tudíž 1/68 jde kasínu a v amrickem 2/68 jdou kasínu.
No a to samé přeci je zabudované i v těch hracích automatech. Stejný podíl si vlastně ukusuje i ten automat, takže postupně z toho vašeho koláče dle toho jak rychle a jak intenzivně o jaké částky hrajete se váš bank tenčí až je na úplné nule.

Fero (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Já jsem zase chodil hrát ruletu na automatickém kasínu s automatickým krupiérem a automaticky jsem vždy zdvojnásoboval sázky a sázel vždy jen na barvu. Přišel jsem tam vždy s milonem a vždy jsem odcházel s milionem, jednou to byl nějaký cinklý krupiér či co a devatenáctkrát jsem prohrál a až po dvacáté jsem ten milion vyhrál zpátky.

Ruda (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Samozřejmě na to musíš mít koule. Já je mám, proto jsem to vydejchal tolik prohrát.

Ruda (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Vyjel jsem do L.A. a pak letecky do Las Vegas. Tam si rozměnil veškeré prachy za prodaný byt po rodičích v Praze. Celkem dva melouny a nějaké drobné. Tak jsem totam naházel a zmáčknul automatický čudl, který to vždy točí, to zas umím, nejsem blbej. Jenže k..á ono to bylo nastavená na 8,8$ a já byl tak pohlcenej hrou, žejsem jen sázel a vyhrával, když to něco vyhrálo, tak jsem to násobil a riskoval, no za chvíli to bylo pryč. Prohrál jsem tam večer a až do rána celých 100 000 dolarů, to co mi zbylo mi zastavili, protože měnili směny a vybírali automaty a já zbaběle vybral zbytek a odletěl do Prahy. Bydlím na ubytovně a makám jak blázen, to mne vyléčilo.

China (Ne, 20. 12. 2020 - 00:12)

Bože to jsou kokotiny...dej si studený obklad na hlavu...Las Vegas jsi viděl maximálně na google maps.

Dobrý (Čt, 17. 12. 2020 - 15:12)

Uf pěkně to chodilo. 144000 doma. 122000 zítra vrátím a 22000 na vánoce

Reklama

Přidat komentář