Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Nono!!!! Omlouvám se ti za to hovado znalce neurvalce. Vypadalo to, že už je na dobrý cestě ale ne!!!!! Takže ho pozvu opět na zahradu do Berouna na repete!!!!!!! Zdravim i s kocourem.

Znslec (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Tak kdy si to dáme?

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Nevím co si zase vyskakuješ. Dám ti vědět!!!!

Znalec (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Já dám vědět! Vlečka u cementárny. Ozvu se.

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Já ti dám vlečku, že se zamotáš jak čamrda!!!! Přijedeš k nám na zahradu jako posledně!!!!!

Znalec (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Ok.

Pavkol (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

už nevím nono o co šlo ale t aké jsem na tvé straně

Pavkol (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

už nevím nono o co šlo ale t aké jsem na tvé straně

Klára (Čt, 7. 1. 2021 - 09:01)

Tak jsem zpátky a maminku si vyzvedneme ve tři odpoledne ,oni zavolají. Jsme plni očekávání. Lucko je tady sníh,ale málo a jelo se bezpečně. Niki v noci se vzbudila na čůrání kolem třetí a byla rozespalá a nechtěla jsem,aby s tou nohou si neublížila,tak jsem jí pošeptala, že je tady nočník, ona si stáhla kalhotky a já ji ho podržela pod pipinkou a jak jsem Řekla,už můžeš hned to pustila a trefila se a vyčůrala se úplně a hodně a já to došla vylít na záchod a hned jsem pipinku taky musela vypustit. Feetmane Niki se o nožky stará stejně jako já, aby byly hezké, včera když byla čůrat tak jsem jí obě nožky jpomohla sama umýt, ale ta poraněná ,tu jsem jen ošetřila osvěžovacím ubrouskem celou kde to neměla zavázaný i mezi prsty ,aby ji měla hezkou i do rána. Bertíku jestli se Kristýnka nezalekla,zkus ji volat nebo za ní zajít. Budu zvědavá, co ti řekne. Třeba to pití jejího čůrání přímo z pipinky už bylo na ní moc. Napiš. Uděláme lehký oběd. Niki už teplotu nemá a moc jí to nebolí, teď to převážeme. Ozvu se jak jsme dopadli odpoledne.

Ondra (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Klárko, Niki má krásný čůrání, škoda že je malá. Já bych na ní počkal až to půjde a pak bych ji požádal o seznámení a čůrání. Ona asi ví, že taky čůráš s Liborem.

Lucka (Čt, 7. 1. 2021 - 11:01)

Hele,nech ji bejt. Ono okukovat malou holku jak čůrá asi trestný není, ale přinejmenším dost blbý. A než bude velká to ještě potrvá. Najdi si k sobě rovnou. Kolik ti je?

Pavkol . tento… (Čt, 7. 1. 2021 - 14:01)

to je právě problém téhle diskuze člověk se chce zapojit a pak zjistí že jsem píšou holky 15 - 22 a že nad 30 tady buse asi málo kdo

Holkočůr (Čt, 7. 1. 2021 - 14:01)

Od 15 let ale holky můžou už cokoliv s klukem.

Ondra (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Dvacet dva. Omlouvám se, to bylo myšleno až bude mít minimálně 15 a víc.

Bertík (Čt, 7. 1. 2021 - 10:01)

Udělám to. Jsem nešťastný jdu za ní.

Mike (Čt, 7. 1. 2021 - 09:01)

Ani jsem ti ráno nepsal,taky jsem napnutý aby to dobře dopadlo. Niki už bude taky lepší a ten nočník ji zase odeber. Snad to mamince dopadne dobře.

Bertík (Čt, 7. 1. 2021 - 08:01)

Klárko, Kristýnka se mnou od večera vůbec nekomunikuje. Bojím se jestli jsem jí včera tím pitím čůrání hned jak čůrala nenaštval. Snad to nikde neřekla doma nebo kamarádkám to by byla velká ostuda a já nevím co mám teď dělat. Asi se jí to nelíbilo, ale měla z toho trochu legraci a líbilo se jí to.

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 08:01)

Chtělo by to panáka

Lucka (Čt, 7. 1. 2021 - 07:01)

Klárko já musím ještě dnes ti napsat podporu a hlavně mamince. Držím palečky!

Puluj (Čt, 7. 1. 2021 - 07:01)

Přeji Klárko mamince úspěšný den. Domnívám se že její konečné klinické výsledky budou uspokojivé.

Reklama

Přidat komentář