Reklama

Antidepresiva

Petře (Čt, 20. 2. 2014 - 09:02)

Pokud člověk trpí...asi jí ta doktorka předepsala benzodiazepiy, které člověka akorát utlumí a může na nich snadno vzniknout závislost. AD pracují na principu dodávání chybějícího serotoninu do mozku, závislost na nich nevzniká a nijak člověka neoblbnou. Komu serotonin nechybí, na toho nemají žádný vliv.
I deprese z práce se dá léčit antidepresivy, pokud je to opravdická deprese jako nemoc, kdy člověk není schopen zbavit se černých myšlenek, je unavený, není schopen žádné činnosti, jen leží v posteli a chce umřít (to jsou nejčastější projevy opravdové deprese). pokud paní měla jen stres z pro ni bezvýchodné situace, není to ještě pravá deprese a polykat při tom oblbováky je blbost největší. Téměř všechny situace se dají nějakým způsobem řešit, ale prášky to řešení nejsou. Je ovšem pravda, že je spousta doktorů, většinou obvoďáků, kteří předepisují různé lexauriny, neuroly a jiné patáky jak na běžícím pásu na každou blbost. Ale než člověk začne tyhle léky polykat, tak by si o nich měl něco přečíst a ne bezmyšlenkově brát jakýkoli prášek, protože mu to přece předepsal doktor.

Petr H (St, 19. 2. 2014 - 22:02)

Pokud člověk trpí depresemi, je asi několik medikamentů na jejich léčení.Jejich používání je asi potřeba řádně probrat s lékařem. Myslím, si ale, zda není lepší zjistit pravý důvod oněch depresí a začít právě na jejich odstranění právě tam? Pokud někdo trpí depresemi, zda ho nevyhodí z práce, či zda poplatí všechny složenky, tak mu asi žádné prášky toto nezajistí odstanit, naopak si myslím, že tyto medikamenty ještě mohou člověku ublížit tím, že na nich bude závislý.Mám totiž v mém okruhu známou, která takto dopadla.Dnes je na tom dost špatně,díky práškům se nakonec ze dne na den sesypala a momentálně je dokonce na pozorování, právě z důvodu toho, že začala brát tato svinstva.Začátek byl ten, že měla deprese z práce a doktorka jí dala prášky....a už to jelo.

ZUZULINKA (St, 19. 2. 2014 - 15:02)

mohu si tedy neco dát?nic mi to neudělá?

Beru (St, 19. 2. 2014 - 09:02)

Asentru na občas si alkohol dám. Nic mi to nedělá.

ZUZULINKA (Út, 18. 2. 2014 - 21:02)

DOBRY DEN MAM ŠESRTI MĚSÍČNÍHO CHLAPECKA A BERU 1,5 SERTLALINU 50MG DENNĚ.UZ PRES ROK JSEM SE NIKDE NEBYLA BAVIT A TED MÁME JÍT.MUZU SI DAT NEJAKY ALKOHOL PIVKO..PRED ODEHOTNENÍM JSEM BRALA REMOOD A SEM TAM JSEM SI NECO DALA A NIC MI TO NEUDELALO.

pete (Po, 18. 10. 2010 - 20:10)

ahoj..jsem se sem dostal z diskuze rivotril(závislost jak prase)-na úzkostné a depresivní stavy se somatickými obtížemi...teď beru pár dní trittico..máte s ním někdo pozitivní i negativní zkušenosti?..dík

třezalka-dobrá (St, 13. 10. 2010 - 13:10)

neznám bylinu která by neléčila i duševní potíže,ale je to otom,že příčina depresí může být schovaná za nějakou fyzickou nemocí a měl by lékař udělat i odběry krve na štítnou žlázu apod,na jedné straně pomůže,ale může rozhodit něco jiného,když chcete byliny,tak jedině se poradit s odborníkem-juvenologem,který má studium s licencí.byliny dokážou i ublížit,léčba je vždy individuální a né paušální(na všechno a pod).pokud máte předsudky na psychiatra,tak se nedivím,ale je lepší to překonat a nechat si pomoci,než se utápět ještě ve větší depresy ze samoléčení.

třezalka slabý (St, 13. 10. 2010 - 13:10)

třezalka nevyléčí těžké deprese,nebo panické poruchy,lékařská věda pokročila a na každého zabírají jiné ad,musí se to zkusit,tak jako měsíček lékářský nevyléčí rakovinu,tak deprese patří do rukou lékaře-psychiatra.

Vítězslav (Út, 12. 10. 2010 - 13:10)

Ahoj,
mohl bys mi říct,...A a zapomněl jsem dodat, že zatím nic moc...

Vítězslav (Út, 12. 10. 2010 - 13:10)

Třezalku můžu doporučit,...Ahoj,
mohl bys mi říct, kdy ti zabrala? Já bral 5 dnů 1 tabletu 2x denně a nyní to zvyšuji na 3 x denně, dle předpisu.

efectin (Po, 11. 10. 2010 - 19:10)

dobry den,rada bych koupila efectin,pokud nekdo ma na prodej piste mi prosim na [email protected] dekuji moc

Verča (Pá, 27. 8. 2010 - 13:08)

Byal mi diagnostikována panická porucha, nejdřív nasazen Atarax, ten mi nesedl, pak Deniban 1 tbl.denně - ten snáším dobře, potíže ustoupili, akorát na mě dost působí vedlejší účinky - zmizení menstruace,laktace z prsou a přibývání na váze- (pouze v oblasti břicha a pozadí). Vypadá to divně když jsem jinak hubená, pouze mám velké břicho jako v 4 nebo 5 měsíci těhotenství (těhotná nejsem).

Anna (St, 11. 8. 2010 - 01:08)

prosim vas,ma niekto...Mirzaten, to bude stejná látka jako Mirtazapin, myslíš AD, že jo?
Kamarádka po tom hodně ztloustla a byla hodně spavá. Ale pomohl jí z nejhoršího.

Marta (Út, 10. 8. 2010 - 17:08)

prosim vas,ma niekto skusenosti s tabl.MIRZATEN?Ak ano,napiste ci vam zabrali. Dakujem.

Karolina (So, 7. 8. 2010 - 10:08)

Andreo, ta nechuť na sex je jen na začátku, ono se to spraví.
Dočkej času, jak husa klasu:-))

H (So, 7. 8. 2010 - 10:08)

Máte někdo zkušenosti s lékem Anafranil.

To Svoboda (St, 16. 6. 2010 - 13:06)

Vase potize jsou : geopagenni...Svoboda, di nekam.

andrea (St, 19. 5. 2010 - 15:05)

zdravím všechny .Ina mě dolehla deprese u mě to byla bohužel operace která to všechno zpustila.Neměla jsem vůbec chut k jídlu a vlastně vůbec na nic.Mám 2 děti takže jsem opravdu byla v koncích .Nakonec jsem se odhodlala a šla k psychyatrovi a ten mi předepsal antidepresiva a mohu říct že je beru 3 týdny a je mi mnohem lépe akorát jsem uplně stratila chut na sex a to je problém.Můžete mi někdo poradit ? Všechno se táhlo delší dobu ale stálo to za to ten kdo si tím neprojde vůbec neví jak jsou deprese zákeřný.Přeji všem krásné dny bez depresí

vitásek (St, 31. 3. 2010 - 15:03)

no,ja byl2x na otevr.odd.v skup.psych.v PL primo u p.primare a pomohlo me to.neni to lehky ale pomohlo.na tom odd.jsem byl jeste vickrat-jak rika ma dr.odpocinout si.taky jsem tam poznal novy lidi a promluvil si s nimi o problemech.ovsem vsude to neni stejny.kazda lecebna a odd.to ma trochu jinak.ten venlafaxin(depant prolong)jsem bral v r.2000.vim jen ze narusuje sex.funkce.u me erekce skoro zadna,zajem o sex na 0.byznys jsou leky-spotreba roste

vitásek (St, 31. 3. 2010 - 14:03)

tak se muzes lecit sam kdyz ji to vadi a chodit si jen pro leky.info je dnes vsude dost tak co.je pravda ze do prib.letaku nekdy pisou uplny blbosti aby se sichrovali.s tou PL to myslela asi dobre,nez se najede na pĺny davkovani.ja byl2x v skup.psychoterap.a pomohlo me to tam.byl jsem tam jeste hodnekrat,jak rika ma dr.-odpocinout si.dokud to nezkusis je tezky rikat ze to na nic neni.zalezi ovsem kam clovek prijde.hlavne nechod na zavreny odd.

Reklama

Přidat komentář