Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Holkočůr (Út, 5. 1. 2021 - 13:01)

Já se hlásím. Moc bych po tom toužil. Shodneme se?

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Ok Bertíku , ale to není nevěra když ve fantazii uvolniš svoje puzení s Klárkou. Tak hodně štěstí. Na to pití moče mám svůj názor. Ale jak chceš. Jen aby sis tím Kristynku neodradil. Jsi velmi upřímný a otevřený.

G. (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Ty jsi vůl.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Tedy ty jsi pitomej jak daleko vidíš.

Sluníčko (Út, 5. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já bych chtěla taky ptáčki jakoty.Jak se to dělá? Kde si je koupíš? Já jsem čůrala ráno hodně,ale nekakala jsem. Já kakala včera a zatím se mi nechce. Taky mi z pipinko šlo hodně ráno auž jsem byla skoro vyčůraná a ještě se mi chtělo a začala jsem ještě znovu víc až to bylo pakvšechno. Taky se učíme přes počítač. Včera se mi ozval ten kluk jestli bych s ním nešla ven,ale bylo tady déšť a já už nechci s ním čůrat nikde a tak jsem mu neodepsla a ráno mu napsala,že ne.

Klára (Út, 5. 1. 2021 - 07:01)

Jsem krásně vyčůraná do poslední kapičky a dnes mi to šlo hodně a hezky proudem, že se mi v plné pipince rychle ulevilo. Niki přišla až po mně a slyšela jsem její čůrání od zrcadla a taky hodně po ránu a pak ještě seděla na záchodě a že bude kadí a tak jsem ji nechala samotnou, ale ono už to asi bylo hotový než jsem si uložila šminky. Niki to až tolik zase nevadí, ale já ctím ,že když se dělá to druhý, aby to dělal člověk v klidu sám. Taky jsme jednou musely venku to druhý a obě a tak jsme se vykakaly spolu najednou v lese, ale to byla spíš výjimka. Budeme mít výuku a pak pojedeme s Liborem udělat větší nákup. Taky už jsme si vybrali sponzorování zvířátek. Já dva čápy a Libor opičku.

Názor (Út, 5. 1. 2021 - 11:01)

Klárko tvoje články se mi stejně líbí nejvíc

Ivan L. (Út, 5. 1. 2021 - 12:01)

Souhlasím. Nikdy by mě nenapadlo, že se u čtení Klárka namotivuju tak jako i jiný tady. Ono to její psaní má v sobě něco víc co nedokážu vysvětlit,ale funguje to. A ještě ten klip Kalime a jí podobná holka. Prostě mě to taky dostane.

Návštěvník (Út, 5. 1. 2021 - 10:01)

Už vyděláváš, když jdeš sponzorovat zvířata? Ten Libor musí být na hlavu, když sponzoruje takovou zlatokopku.

Mike (Út, 5. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já bych s tebou čůral,ani nevíš jak moc rád. Hezký den !

Charlotte (Po, 4. 1. 2021 - 23:01)

To mi taky jednou kluk při chcaní když to šlo naplno mi stisknul pipinku až to neteklo ven a já vykřikla bolestí . Ten tlak z močáku byl příšerné. Prostě to chlapi maj jinak,my když chčijeme tak chčijeme na plný tlak když máme močák skoro nad pipinou.chlapi to maj delší .

Abe (Út, 5. 1. 2021 - 00:01)

Tak mu zmáčkni penis a bude na tom stejně.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 21:01)

Může se stát.

Bertík (Po, 4. 1. 2021 - 19:01)

Kristýnka přijde zítra za mnou a už se prý moc těší. Já taky. Tak to už asi budeme spolu dělat všechno. Klárko já ti pak napíšu.

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 20:01)

To ti Bertíku Kristýnka dává najevo, že zítra už se může s tebou víc mazlit.

Sluníčko (Po, 4. 1. 2021 - 18:01)

Klárko nechala jsem se,že jsem už nevydržela a čůrala jsem do nádoby s měrkou a navyčůrala jsem 400 ml ale trochu už to šlo jak jsem si dávala dolů kalhotky už jsem čůrala. Držela jsem to 3 hodiny, kdybych byla venku nebo něco dělala tak bych už musela jít čůrat dřív . Pít to ale nebudu zkoušet ale mám největší čůrání , víc než ty Klárko idkyž nechci abys soutěžila,že budeš mít víc. Aby ses nepočůrala to já nechci to by mi bylo líto. Já radši budu čůrat už zase jako normálně a to je míň.

Jana (Po, 4. 1. 2021 - 17:01)

Pozdrav Kláře ode mne, jste v pohodě a to je fajn, já taky, hele jak psala Soňa, ti tam ani nemusí strčit do pipiny při čůrání ruku chlap, když jsem potřebovala a nemohla už jsem vydržet a měla jsem tam na pipině ruku a stejně to povolilo a já si to chtěla zastavit ,že jsem si ještě víc stlačila močovou trubici ,tak to nešlo a ten tlak byl tak nepříjemný,že jsem stejně povollila a pochcala se, to se stalo už dávno, ale ono to funguje stejně v každém věku.

Klára (Po, 4. 1. 2021 - 17:01)

Dnes bylo všechno všední, čůráme jen na záchidě a jinak se držíme taky jen doma. Je ošklivo a tak jsme ani nešly ven a Libor už taky přijel. Já se koukala na let, našla jsem si Zanzibar - Dar es Salam nebo Mombasa - Nairobi a je to senza zížitek,tak se jen tak poflakujeme a mamča se cítí taky dobře a ve čtvrtek bude to vyšetření a jsme ve velkým očekávání,co a jak dál.

Lucka (Po, 4. 1. 2021 - 19:01)

Klárko vidím,že jste na tom jako my. Nikam se moc nemůže a tak se taky povalujeme doma zase jako včera. Tak klidný večer!

Soňa (Po, 4. 1. 2021 - 13:01)

První čůrání když mě kluk se kterým jsem chodila na to přemluvil dopadlo ne moc příjemně. Když jsem začala nejvíc čůrat dal mi tam ruku tak nešetrně jak byl rozvášněný a stlačil pipinu a já nemohla čůrat dál a to bolelo a rozstříklo se topak tím tlakem do stran. Ucukla jsem a neměla jsem z toho žádný dobrý pocit . Kdyby byl něžný, ale byl necitlivý, zatalčil mi močový otvor a já pak měla bolesti při močení ještě druhý den.

Reklama

Přidat komentář