Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Návštěvník (Ne, 1. 5. 2022 - 15:05)

Ještě k tomu syčení. Můj přítel, když mě viděl a hlavně slyšel čůrat, byl strašně překvapen, co to dělá ten zvuk. Něchtěl věřit, že pipina při čůrání může dělat takový kravál. Když se venku jdu vyčůrat, vždycky mě pozoruje a poslouchá to syčení. Dokonce i doma když jdu na záchod jsem zjistila, že poslouchá za dveřmi. Já jsem na to syčení zvyklá, jsme tři sestry a všem to začalo postupně kolem těch 12 - 14 let syčet. Byly jsme na to připravené, naší mamce pipna také dost syčí. V zaměstnání je nás pět ženských věkem od 26 do 52 let a jak jsem zjistila tak všem pipina syčí.

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 19:04)

ne tohle fakt není pravda to je prachsprosté obvinění

Mm (So, 30. 4. 2022 - 08:04)

Ty si to ty deviante zhovadilej nemáš dovolovat vůbec k nikomu.Najdi si příslušné portály kde se tyhle devianti sdružují a tam se pochcavejte a posravejte jak chcete.Jenže tam už to není anonymní jako tady co ? Tohle je portál o zdraví a toho kolem.Ne že tu nějaký zvrhlý mentálně postižený psychopat jako ty bude soustavně psát svoje zvrhlé představy a u nich onanovat.

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 07:04)

a pokud to mělo znamenat že některé věci jsem si měl radši jen myslet a vůbec se tu s nima nechlubit tak sem vůbec nemělo cenu lízt

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 07:04)

tak si asi nepochopil proč jsem to psal já to myslel tak že k teenagerce nebo 20ce neebo 25ce bych si to z důvodů 20 leteého věkového rozdílu nedovolil

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 09:04)

A k 30-40 by jsi si to dovolil? Proč ne k 40-60?

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

myslel jsem to tak že ne k dětem jsem možná všemožnej fil ale pedofil teda ani náhodou

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 12:04)

Tak jdyž uvidiš chcát nebo srát deseti letou holku tak pohoníš a budeš si namlouvat že ji je určitě dvacet.Jsi nebezpečný deviant neschopen rozlišit !!!!!!!!

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 09:04)

Ke všem.Je to zvrhlý dementní úchyl co je mu fuk kolik ji je,hlavně abyse ukojil.

nika (Pá, 29. 4. 2022 - 20:04)

Asi se mu to líbilo , dnes na procházce se mne normálně zeptal , jestli se nechci vyčůrat , nejdřív jsem nechtěla , ale pak jo.

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 06:04)

já bych asi taky byl takovej ale vzhledem k tomu kolik mi je tak asi až tak k ženský ve věku 30 - 40 let

Návštěvník (So, 30. 4. 2022 - 06:04)

Ty akorát tak matku deviante

Pavkol pro Hanku (Pá, 29. 4. 2022 - 20:04)

Ahoj jak se dneska máš? já po té co jsem dopadl ráno jak matýsek v stebou mě baví svět moc dobře ne

Pavkol (Pá, 29. 4. 2022 - 16:04)

a jakej je v tom rozdíl přece čůráte všechny stejně nebo u těch kterým to syčí je to čůrání méně nenápadné?

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

jo seděl jsem na posteli u ž pyžamo slvečený a nejedonu prd a pak se ukázalo že to nebyl je prd ale vystřeilio i jedno h..o. no jeden kamarád s i ze mě dělal legraci že mi po přinese dát do postele abych viděl jak je to hnusný tak jsem se aspoň potrestal sám a předběhl ho a musím uznat nevím jak se mi to díky VHSkám a patřičným ero stránkám vůbec mohlo líbit. ale u zvědavostí na čůrání dál zůstanu to ať si hejtr který ně nemá rád nemyslí že by mě to odbouchlo nebo zablokovalo úplně

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 12:04)

neboj teď už se moje úlety budou týkat jenom čůrání ráno se mi stala tak hrozná příhoda patřící do kategorie kdy jste se naposledy pokakali že o velkou jsem definitvně ztratil zájem jednou pro vždy

Karel (Pá, 29. 4. 2022 - 12:04)

Co, ty ses ráno posral?

Pavkol (Pá, 29. 4. 2022 - 13:04)

ber to tak že jsem byl spravedlivě ale přesto ještě mírně když jsem si to způsobil sám potrestán za své touhy. takže od teď už jen pissing a nic jinýho ten je aspoň v rozumné míře neškodnej

Pavkol (Pá, 29. 4. 2022 - 10:04)

klidně mě můžete oslovovat Pavle blbé to není prp lidí kteří se mají radí to může být vzrušující ale pro mě to blbé bylo protož e Jana byla čůrat a pak se nechala vyprstit a já pak měl záděru z anehtatma takže místo blbé bych měl použít spíš nevhodné protože to může přivést kožní infekci danému prstiteli

Návštěvník (Pá, 29. 4. 2022 - 12:04)

Radši ti rikame uchyle

Reklama

Přidat komentář