Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Bára (Po, 12. 4. 2021 - 17:04)

Ten můj je z toho taky pořádně vzrušený. Když se někdy přihodí, že musím čůrat venku, tak hned jak si dřepnu a ještě než si pořádně stáhnu kalhotky, už stojí přede mnou a strká mi svého ptáka do pusy. A tak dělám dvě věci najednou, čůrám i kouřím. A zalíbilo se mu to až tak, že teď mě někdy překvapí i doma když čůrám na toaletě a nechá se v pohodě vykouřit.

Cynik - realista (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Holky, také si prdnete při čůrání?

Linda (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Holky,čuráte rádi venku ve dřepu, nebo radši na záchodě?

H (So, 3. 4. 2021 - 16:04)

Loni jsme o víkendu, když u nás byla kamarádka mé přítelkyně, vyrazili do lesa na houby. Tak si tak jdu koukám po houbách a nejednou přede mnou ta kamarádka na bobku čůrá. Prohlásil jsem pardon a chci zmizet, jenže ona na mě, že se nic neděje a jestli se stydím dívat se na ni. Přítelkyně v nedohlednu a tak jsem zůstal. po vyčůrání mi dala do ruky kapesníček, ať ji otřu. To už jsem měl bouli v kalhotech, jak mi stál. Utřel jsem ji a pěkně pohladil. Řekla mi, že radši stačí, co kdyby nás načapala ta moje a že by chtěla, abych ji ošukal, jenže se musí vymyslet jak a že večer něco zkusí. Večer vymyslela, že si zahrajeme mariáš, k tomu trochu vína a asi tak po hodině prohlásila, že je to nuda a že dáme svlíkací mariáš. Když jsme byli už pěkně nazí, tak vymyslela úkoly. Divil jsem se, že ta moje nijak neprotestovala. Začalo se celkem v pohodě líbáním, potom kouřením a lízáním. Přítelkyně najednou vše stopla a pronesla k té kamarádce, proč k tomu všemu jde tak pomalu složitě, ať rovnou řekne, že se jí chce šukat a chce docílit toho, abych ji ho tam strčil. Oba jsme koukali a čekali co bude dál. A jak byla přítelkyně už ovíněná, tak se na kamarádku vrhla a začala ji líbat a dráždit rukama. Kamarádka na mě koukala, celá z toho přepadlá, ale protože ji to bylo příjemné, tak té mojí začala dělat to samé. Najednou přítelkyně přestala, otočila se ke mě a pronesla, že jestli budu jen blbě koukat a nebo se už hnu a začnu dělat to co má chlap dělat. Tak jsem měl ten večer obě. V neděli po probuzení mi ho kamarádka pěkně vykouřila, zatím co ta moje dělala snídani. Řekla mi potom, že tohle rozhodně nečekala, ale že je nakonec šťastná, jak to dopadlo. Šli jsme na snídani a po snídani jsme čistili nasbírané houby. Jednou byla činnost přerušena rychlovkou, kdy na mě kamarádka nasedla a nastříkal jsem semeno do ní, protože nechtěla slézt. Obě potom připravili oběd a při tom se pošťuchovali a párkrát i vášnivě líbali. Po obědě se šlo na procházku a po návratu zase sex ve třech, přerušený večeří. Odjížděla od nás v pondělí ráno, že se v práci vymluví. Takhle jsme fungovali každý víkend plný sexu. Nakonec se k nám na začátku března nastěhovala na stálo a tak si tady tak v pohodě a spokojeně žijeme. Ta kamarádka je ode mě čerstvě sbouchnutá a na dítěti pracuji i s přítelkyní. Ty děti jsou domluvené, není v tom žádný podraz. Takže vše začalo nevinným čůráním a skončilo soužitím ve třech a těhotenstvím. Život je občas dost divoký.

Fanny (So, 3. 4. 2021 - 20:04)

Dost často se mi ale stává, že si ve dřepu při čuraní postříkam vnitřní stranu stehen. Pak se musím dlouho utirat papirovím kapesníčkem. Holky jak na to?jinak super takto čurat, lepší než ve stoje.

Lenka (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Nikdy se mi nestalo, že bych si počůrala stehna při čůrání ve dřepu. Ve stoje taky v pohodě, pokud ovšem stáhnu kalhoty, někdy to pustím jen tak do kalhot a dráždím tím přítele.

Steve (Ne, 4. 4. 2021 - 15:04)

To pouštíš jen tak do kalhot venku? V botách? To asi nic moc, ne? :-) Kalhoty pak navíc prát, no nic moc.

Lenka (So, 10. 4. 2021 - 16:04)

No a? Normálně to pustím a steče to až do bot, někdy mám i vysoké kozačky. Krásně se při tom i vzruším a přítel mě musí udělat aspoň rukou, nebo, když jsme na vhodném místě, tak si zašukáme. Dokouřím ho a on mě za odměnu ještě počůrá, pokud má čím. A normálně se to vypere, od toho je pračka.

Fanny (So, 10. 4. 2021 - 22:04)

Taky s přítelkyní před sebou čuráme, a oba na bobku vedle sebe. Pro mě je to nejlepší vyčuraní,mam totiž cukrovku a tím pádem i samo volný únik moči, a takhle ve dřepu ze sebe dostanu všechno, protože víc zatlačit na močak a prostatu.

Fanny (Ne, 4. 4. 2021 - 12:04)

Nás to s přítelkyní taky dráždí, močime vedle sebe ve dřepu, a někdy máme takový proud, že to stříká tak metr před nás.

Havana (So, 3. 4. 2021 - 13:04)

Chčyju.

Fanny (So, 3. 4. 2021 - 13:04)

Jednou jela s námi na chatu její kámoška, a asi tak v půlce cesty řekli holky že se jim chce čůrat. Tak jsem zastavil u lesa,a všichni šli společně.nejdriv byla překvapená že si taky sedám na bobek, ale pak byli dřív vyčůrané než já a dala mi ubrousek na utření.za víkend jsme ještě takto čurali několikrát.

Jana (So, 3. 4. 2021 - 09:04)

Můj kluk taky čůrá jako holka se mnou a já koukám jak mu to teče z pimpulu a on zase jak čůrám z pipiny . Někdy si načůráme vzájemné do dlaní a je to příjemně teplý a vzrušující.

Fanny (Ne, 4. 4. 2021 - 20:04)

A čuráte přímo v lese nebo někde u cesty?my u cesty vedle sebe,je to fakt vzrušující jak se dělají ty louže,a strikame před sebe ve dřepu.

Fanny (So, 3. 4. 2021 - 12:04)

Nejlepší vyčurani jaké je.drepneme si vedle sebe, a zkoušíme kdo dočúrá dál. Většinou ona,je to vždy silný proud.a jak u Vás?

Daniela (So, 27. 3. 2021 - 10:03)

Když se kluka kluk jak čůrám, vzrušuje mě to. Ráda tak provokují a ještě se otočím tak ,aby viděl moje chcaní z babulky a někdy to přidržuju, aby to bylo delší, jindy tlačím aby bylo chcaní silnější.

Fanny (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

To my s přítelkyní taky čuráme před sebou,a když to bylo poprvé, tak mi řekla že je to nefér že si ona musí drepnout a já ve stoje. Tak si taky sedím na bobek, a musím říct že je to super vyčuraní

Vláďa (So, 3. 4. 2021 - 07:04)

Taky čůrám na bobku jako holka a nevadí mi to.

Pulec (So, 27. 3. 2021 - 20:03)

A jakou máš baculku

Daniela (So, 27. 3. 2021 - 10:03)

Když se kluka kluk jak čůrám, vzrušuje mě to. Ráda tak provokují a ještě se otočím tak ,aby viděl moje chcaní z babulky a někdy to přidržuju, aby to bylo delší, jindy tlačím aby bylo chcaní silnější.

Reklama

Přidat komentář