Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Martínek 10 let (St, 15. 5. 2024 - 09:05)

Podle mamky jsem hodný chlapecek co vždy poslouchá že si vždy na cestu krátkou či dlouhou vezmu plenky jednorázové na lepitka zn. Huggies mám číslo 5 a vždy po celou dobu mám plenky stále ale musím mít vždy i svrchní kalhotky ty jsou od značky Bobanek jsou na suchý zip takže vždy mi je máma přitáhne k tělu co to jde o doma musím bohužel nosit plenky látkové klasické dětské 70x70 vždy mám mezi nohama tak 6 látkových plen s pvc kalhotky ale i punčocháče bavlněné a pak i bodyčko a na spaní overal. Ale vždy si musím vzít i dudlík do úst i když nechci stále jsem ho plival a tak mi ho mamka prilepila lepici páskou papírovou ale už ho neplivu už mne ho dala nejdříve na šňůrku a pak na řetízek který je pripnut k overalu či bodyčku které zapne mezi nohy. Teď marodim jelikož jsem nosil kraťasy a nastydl jsem tak ležím v posteli ale bohužel v plenkách a overalu teď bude svačina formou kojenecké láhve 360 ml a bude ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠sunar

Default User Image
Jak je na tom dnes? Odpovídá hafan jožák Haf (St, 15. 5. 2024 - 07:05)

Jak by asi na tom byla stále sere a chcije do plenek. A na venek také nosí plenky a veškeré dětské oblečení jako např a dětské punčocháče a zimní kombinézu a je buď na invalidním vozíku a nebo má být berle a nikdy to už lepší asi nabude ať je řada že sní není ležák a může být aspoň na invalidním vozíku a že má pleny jednorázové či látkové a nebo obojí je pro i asi lepší.......jen všude mrdá

Default User Image
mamka (Pá, 10. 5. 2024 - 10:05)

U 11 leteho syna se pleny ještě dávají také všude jak doma tak i venku normálně ale včera vyrazil na kole venku a punčocháče dostal normálně také chvíli je nechtěl ale jak jsem mu řekla že mu dám i plenky na lepitka xs seni kids tak si punčocháče vzal pod kraťasy ale spíš si vzal na punčocháče dětské leginy a do plenek jsem mu přidala ještě dvě látkové pleny jelikož tyto plenky mu jsou ještě větší spíš volné tak vždy do nich dostává ještě plenky látkové a plenky drží jak mají ale používá i pampersky číslo 8 ty mu jsou dobře sice mají obrázky ale to mu nevadí stejně má vždycky punčocháče s leginy ale zkoušela jsem mu dát punčocháče s laclem a byli mu také? Tak je většinou nosí doma s látkovými plenky a to mu dávám pvc kalhotky úplně v klidu a syna radši prebalim než aby měl mokré oblečení a na venkovní přebalování se už taky nestydí používá vždy větší látkovou plínku kterou si dá před sebe a pak stáhnu leginy s punčocháči a vyměním špinavou plenku za čistou ale to má vždy ty pampersky. 

Default User Image
Marta (Út, 14. 5. 2024 - 10:05)

U syna 12 let se stále používají stále bohužel látkové pleny ale i punčocháče frote dětské ty nosí pouze doma a na venek jednorázové pleny Huggies ale i pampersky číslo 6 a úplně v klidu a pohodě žádný vstek nemá že mu dávám pleny mezi nohy a syn má nohu malou 33 a nosí kenssis dětskou obuv teď syn marodi tak pleny má non-stop 24/ 7 včera jsem dala prát látkové pleny dvě pračky a dala usušit na zahradu a krásné mi plenky uschli takže pohoda. 

Default User Image
zz (So, 11. 5. 2024 - 10:05)

zz

Default User Image
Martino. Pa, zacino jak jsi na tom dnes? (Pá, 10. 5. 2024 - 10:05)

Tak aspoň, že už to máš za sebou. Dětství by mělo být nejkrásnějším věkem, mít na co vzpomínat a ne, aby to člověk nejraději vymazal z paměti.

Anonym (Út, 14. 5. 2024 - 08:05)

Ano. A tyto děti budou určitě velmi obdivované, jak to zjistí spolužáci že nosí plínky a musí do nich čurat a kadit.

Default User Image
Martino .Pa. (So, 11. 5. 2024 - 07:05)

Neměla jsi to lehké, ale zvládla jsi to. Nebála ses třeba, že by ti počurávání do plenek mohlo přerůst v inkontinenci, nebo jsi je měla jen pro jistotu?

Default User Image
Martino. Pa, zacino jak jsi na tom dnes? (Pá, 10. 5. 2024 - 10:05)

Tak aspoň, že už to máš za sebou. Dětství by mělo být nejkrásnějším věkem, mít na co vzpomínat a ne, aby to člověk nejraději vymazal z paměti.

Default User Image
H.B. (Pá, 10. 5. 2024 - 08:05)

Je vidět jak bouřlivý rozvod rodičů ublíží dětem na celý život. Jen by mě zajímalo, čím dceři ublížil (bývalý manžel )?Nebo-li její otec.

Default User Image
h (Pá, 10. 5. 2024 - 08:05)

https://www.wikina.cz/a/Hejtr#Psychologie_hejtra

Default User Image
Hanka (Pá, 10. 5. 2024 - 08:05)

Kolik dáváte dětem plenek na noční spaní? Jelikož se ptám kvůli synovi já mu dávám 4 a nebo 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a overal a synovi je 11 let a říká mi že není batole ale já jsem mu řekla až tedy se ne pomocuje každou noc do postele tak kvůli tomu má pleny ale jako trest je dostal i do školy od značky Bambo s lidlu nasazovaci a punčocháče stále nosí pod kalhoty denně. 

Anonym (Čt, 9. 5. 2024 - 20:05)

Kačko my jsme nejdřív prošly lékařské kolečko jak s dcerou tak se synem.Ale rok se sešel s rokem a problémy neustaly,a jelikož dost cestujeme s dětma řešit jsme to začli samy!

Default User Image
Pavla.L (Čt, 9. 5. 2024 - 18:05)

Tak já musím nosit plíny na cestování vlastně nic pořád  a nic příjemného to teda není.

Default User Image
Hanz. Z (Čt, 9. 5. 2024 - 17:05)

Moc se netěš, nikdy nevíš, jestli se jich zbavíš. Já si na ně zvykl od nemocnice.

Default User Image
Radek (Čt, 9. 5. 2024 - 17:05)

Zkušenosti nemám jako rodič, ale rozhodně na nic nečekat a vyhledat lékařskou pomoc, aby vyloučila závažné onemocnění, které pomočování může signalizovat. Teprve potom nastoupí psycholog. Vyšetření je bezbolestné, spíš jde jen o to překonat stud. To platí i o plenkách, potřebuje vysvětlit, že jde o pomůcku, ne nepřítele. Menší ostuda je pustit to do plenek než do oblečení, aby to všichni viděli.

Default User Image
Věra (St, 8. 5. 2024 - 17:05)

Synovi 10 let se dávají plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou normálně je jedinacek doma plenky látkové a na venek jednorázové pleny Huggies či pampersky a každé ráno je vždy mokrý a posrany zatím se dávají plenky od narození nikdy jsem ještě neodplenkovala zkoušela jsem to ve 4 letech ale neúspěšně denně jsem prala pyžama a povlečení tak je nosí do teď ale ve škole má ty drynites a nebo pampersky nasazovaci a punčocháče stále nosí i celý rok přes léto slabé jsou sice pro holky ale pod kalhoty či tepláky nikdo nekouká tam může mít punčocháče s plenkami non-stop. Teď ho prebalim a jde už spát pak dostane kojeneckou lahev se sunarem či s kaši vše vyduda a žádná televize jen se mu přečte pohádka o ve 22 hodin je kontrola plenek. 

Default User Image
Sam (Út, 7. 5. 2024 - 15:05)

Kdyz jsem posral 2 sslipy ttak jjsem ddostal pplenky llátkovou ppapírovou 

Default User Image
Dana (Čt, 9. 5. 2024 - 20:05)

Že jsem to vyřešila se synem a dala jsem mu plenky teď se mi pocural do plenek a je mu 12 let jedeme v tramvaji po praze a má v nich nacurano a je v pohodě a klidu dnes i když bylo tepleji tak stejně měl punčocháče s leginy a vedro mu prý nebylo krásně v tom vydržel a má pouze vložné pleny a úplná pohoda žádný křik není a v klidu si nechá dát plenky.... A zkouší nové boty Adidas dětské 35,5 říkali že pro děcko je lepší vzít o číslo menší ale to by musel mít 33 to má ještě dětské boty prestige ty jsou ve 34 ale dennimky modré. 

Default User Image
David (Pá, 3. 5. 2024 - 17:05)

Ahoj, je mi 16 a nosím plinky. Začal jsem před rokem, kdy jsem si koupil plinky kvůli koncertu, dělá to i víc kamarádů, aby to mohli kdyžtak pustit, protože dostat se někdy na záchod je celkem masakr. 

Pak jsem si začal brát plinky i na cestování, ale teď mě to chytlo, takže si beru někdy plenky i jen tak. Kluci v podobným věku, můžete napsat na [email protected] pokecáme.

Reklama

Přidat komentář