Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Martin (Ne, 3. 1. 2021 - 22:01)

Dnes jsme se že 14 letým synem vrátili ze Šumavy. Celou dobu na sobě měl plenky. My dáváme jednorazovky, je to jednodušší, zvládne to už i sám a vejdou se mu i po džíny. Doma nebo v autě do nich dělá všechno. Jinak je nosí dobrovolně, protože je chtěl nosit. Někdo má podobně starého syna, pište prosím vaše zkušenosti sem nebo mě na mail [email protected]

M. (Ne, 3. 1. 2021 - 13:01)

Já si to dovedu představit protože mít ten problém s plenami ve 26 letech.

M (Ne, 3. 1. 2021 - 11:01)

Dáváte dítěti které nosí plenky i punčocháče a kombinézu zimní
. A musíte si po obědě lehnout mne vždy prebali před obědem a po ním si musím lehnout i když nechci a každý den a noc mne furt prebaluje říkal jsem že už pleny nechci přes den ale v noci ano pro jistotu s pomoceni se teď to jde normálně nosit plenky přes den když mám doma punčocháče a bodyčko přes pleny ale když je léto tak jsem na zahradě že mám třeba 4 látkové pleny a přesně svrchní kalhotky a bodyčko ale říkám že mi je horko v plenkách ale mamka je jiného názoru že když jsem postižené dítě tak si nevyberu a pleny jsou pohodlné pro mě prý lepší nežli aby mi do postele dávala podložni misu že pleny jsou pro mě lepší že se kdykoliv můžu pokadit či pomocit a kdykoliv mne prebali zatím jsem 12 lété dítě na invalidním vozíku ale mám ho s popruhy ale petibodovymi takže mne to úplně sepne že se nemohu hnout a doma mám speciální postýlku s pásy a musím už dopsat zachvili bude probíhat přebalování a oběd a pak si musím jít spát na dvě až tři hodiny s dudlíkem v puse a ke svačině dostávám do kojenecké láhve Sunar 6+ s vitamíny ale to mi ovaze mamka látkovou plenku kolem krku místo brindaku a nakrmi mne.

M (Ne, 3. 1. 2021 - 11:01)

Ale nejste v tom sami starší děti i lidé mají pleny jako já vždy si ráno beru punčocháče pastelové barvy a na stole mám připravené pleny a musím si je vždy vzít a když se je nevezmu tak ke mě přijde mamka a dá mi je když si nevezmu ty jednorázové pleny tak mi dá za trest 6 látkových plen a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko a zimní kombinézu a teprve mohu jíti ven.

M. (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Já si to dovedu představit protože mít ten problém s plenami ve 26 letech.

M. (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Já si to dovedu představit protože mít ten problém s plenami ve 26 letech.

Návštěvník (Ne, 3. 1. 2021 - 02:01)

Nesnáším to ranní čekání než dojde mamka do mého pokoje a odemkne mi kalhotky abych se zbavil počůrané pleny .

Martina (Ne, 3. 1. 2021 - 00:01)

rano ti odepíšu teď už jsem unavená

M (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

Naše dítko vždy dáme 6 látkových plen a zimní kombinézu a když je v autě tak jsme si nechali na zadní sedadla udělat speciální pásy že to má mezi nohama a přes ramena a kolem pasu a vše se sepne a nemá šanci se hnout a to samé má udělané i na invalidním vozíku měli jsme i dětskou auto sedačku udelanou pro větší dítě ale ta vydržela 4 roky taky měla ty samé popruhy. Akorát že musel mít ty pleny stále na sobě.

Radim (So, 2. 1. 2021 - 19:01)

Ty pleny má proto aby měla omezený pohyb nohou

Radim (Pá, 1. 1. 2021 - 09:01)

Používáte doma nějakou Fixaci. My máme segufix

Martina (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

přikurtovávání dětí se nepoužívá adhd děti se na spaní dávají do spandex tuby , jinak nevím jak to souvisí s tím že paní shání autosedačku.
Prodala bych jí naši , má ideální výstelky pro fixaci jako klín mezi nohy, podložka na vyplnění volných mezer , zapínání na prsa ,široké popruhy ,bezpečnistní zapínání co dítě nerozepne, ale potřebujeme ji, doporučuji zeptat se na pojišťovně , tyto sedačky jsou dost drahé a pojišťovna je částečně proplácí , zašla bych do prodejny se zdr.pomůckamy.

Radim (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

také mám tu sedačku s klinem a je vypolsrovana ze se v nineda hnout. my ale nemame adhd, máme jiny problem kde je nutný fixace

Monika (So, 2. 1. 2021 - 00:01)

Jaký ????

Radim (So, 2. 1. 2021 - 00:01)

Mozková rtardace a třes těla

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 09:01)

to neznám

Radim (Pá, 1. 1. 2021 - 09:01)

To jsou popruhy na postel

Radim (Pá, 1. 1. 2021 - 01:01)

Na to je dobrý ještě i krční limec

Návštěvník (Pá, 1. 1. 2021 - 09:01)

To jsme zkoušeli to je k ničemu , nesnáší to.

Radim (Pá, 1. 1. 2021 - 09:01)

Jaký límec jste zkoušeli

Reklama

Přidat komentář