Reklama

Výprask před diváky

Default User Image
Matty (Po, 24. 6. 2024 - 14:06)

V patek dostanu na holou pred lidma ..od mami

Default User Image
Aleš (Ne, 23. 6. 2024 - 20:06)

RYCHLÁ BRIGÁDA 700 - 2200 KČ

Období letních brigád je v plném proudu a ty né a né najít, kde by tě vzali a nějakou tu kačku dali ? S kámoškama by jsi zašla na party, ale nejsou drobné ? Z dětství jsi zvyklá a nebo tě ve skrytu duše láká dostat výprask na holou, ale nechceš zadeček nastavit jen tak zadarmo? Jestli jsi odpověděla na všechny otázky ano, tak to jsi tu správně a můžeš využít této mimořádné letní nabídky. Já 34 hledám štíhlé slečny do 26 let z Jihomoravského, Zlínského či Olomouckého kraje, které se nebojí dostat na holou a nebudou váhat poslat fotku svojí postavy, aby jsme mohli domluvit další postup.. Těším se na zprávy Aleš ..

[email protected] 

Default User Image
Na zadek (So, 22. 6. 2024 - 22:06)

Ahoj slecny hledám mladé holky do 27 let které by chtěli dostat na holou a ještě si za to něco vydělat nabízím za výprask 300 -800 Kč ... V případě zájmu napiš na email [email protected]

Default User Image
Matylda (Pá, 21. 6. 2024 - 15:06)

Dcera dnes dostala výprask na holou před mou kamarádkou. Ta zastává stejné tresty. Ivě je sice už patnáct, ale zákazy na ni neplatí, klasických pětadvacet taky ne, jen výprask před někým dalším. Přes koleno, vařečkou na prdel dokud nezačne rudnout a neobjeví se první jelito. A každou ránu si musí poctivě počítat. Pár minut leží ohnutá, kamarádka má rýpavé komentáře jako třeba: Příště vem bičík na koně Maty, škoda vařečky.Na tu mou to funguje ještě líp a začne počítat i když jen švihnu do vzduchu." Osvědčilo se ještě někomu dalšímu?

Default User Image
Petra (Po, 24. 6. 2024 - 14:06)

Čauky, mně je 16 let a o víkendu jsem u nás doma dostala na holou prdel od matky aj s mojí kamarádkou, která u nás spala. V sobotu jsme byly na zábavě a přišli jsme ve 2 hod ráno místo do půl noci. Matka si nás ráno obě zavolala, já dostala rovno facku, dala nám kázání a řekla a´t obě sundáme kalhoty a ohneme se přes stůl. Kámošce se vážně nechtělo, ale matka jí řekla, že jinak zavolá jejim rodičům. No nakonec obě s holýma prdeleme ohnuté přes stůl, matka vzala rákoskou a peklo začalo střídala mou a kámoščinu prdel po dvou ranách a bylo jich teda hodně. Zadek a stehna po ním do fialových šlisů. Kámoška už k nám nepůjde :D 

 

Default User Image
Bohunka (Ne, 23. 6. 2024 - 21:06)

Ahoj Máty já už dostala skoro vším bicík na kone není tak hrozný stipe to ale moc to nerozseka kůži nejhorší je rakoska ať klasická bambusová nebo ratanová nebo plastova 

 

Default User Image
Matylda (Po, 24. 6. 2024 - 14:06)

Není, pravda. Proto ho taky používám na dceru kterou miluju. Jde o ten efekt. Podřízenost, trest, pleskání na celý byt. Doporučení dalších mírných nástrojů vítám. Přitlačit se dá vždycky. Bičík, pásek a pro jistotu i menší důtky čekají na páteční vysvědčení. Co známka od trojky nahoru, to počet minut daným nástrojem. Trojky budou dvě, čtyřka z matiky. To je výprask po celý víkend. 

Default User Image
David (Ne, 23. 6. 2024 - 21:06)

Mám zkušenosti s výchovou mladých dívek. Rád poradím, stačí mi napsat na [email protected]

Default User Image
David (Ne, 23. 6. 2024 - 20:06)

Stačí mi napsat na [email protected] a rád poradím s výprasky aby byly účinné. Mám v tom zkušenosti.

Default User Image
zz (So, 22. 6. 2024 - 15:06)

zz

Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 18:06)

Jo, osvědčilo. Mám dceru v podobném věku a jednou nás překvapila při jejím výprasku mladá slečna z Ukrajiny, která k nám chodí uklízet. Dcera se před ní hrozně styděla, ale výprask jsem dokončila a ji to zaujalo. A od té doby dcera někdy dostává na zadek právě tehdy, když u nás Oksana uklízí. Často s ní ten výprask také přebíráme a hodnotíme. Když byla mladší, také doma dostávala a tak přesně ví o čem to je.

Default User Image
zdeněk 62 (Pá, 21. 6. 2024 - 16:06)

Měla dostat výprask před nějékým klukem.

Default User Image
Víťa (Pá, 21. 6. 2024 - 18:06)

Před mužem by se styděla ještě víc.

Anonym (Ne, 23. 6. 2024 - 13:06)

Já jsem dostávala před mladším bráchou a bylo to dost nepříjemné, ale ještě horší bylo, když jsem před ním musela stát v koutě.

Default User Image
Jarmilka (Pá, 21. 6. 2024 - 14:06)

Když přišli kluci ze školy, tak jsem jim řekla, že nás všechny na zítřek sousedka pozvala na oplátku (jak už jsem tu níže psala) protože Lukáš a Adéla budou zítra biti. Adam s Kubou se začali radovat, jako že supér a tak, až jsem je musela krotit...  A pak se Kuba zeptal, jestli Adéla dostane taky přes holou pipinu a Lukyn přes pinďu.... Tak jsem Kubu pleskla a řekla mu, aby nebyl sprostý. A pak jsem dodala, že sousedovi děti určitě dostanou pořádně přes holý zadek a jestli budou i jinak trestané, že uvidíme. A že si děcka pro nás zítra dopoledne přijdou.

Default User Image
Zuzana (Ne, 23. 6. 2024 - 22:06)

Tak co Jarmilko jak to proběhlo? Bylo to i mezi nohy?

Default User Image
zdeněk (Ne, 23. 6. 2024 - 18:06)

Šli se kluci podívat  na výprask a co Adála ,jak to prožívala,byla bita před klukama poprvé.

Default User Image
Jitka (So, 22. 6. 2024 - 20:06)

Tak jaké to bylo?

Default User Image
zz (So, 22. 6. 2024 - 15:06)

zz

Default User Image
Anonym (Pá, 21. 6. 2024 - 21:06)

Tak potom napište jaké to bylo. ;)

Reklama

Přidat komentář