Reklama

prvni masturbace

Ttom (Čt, 14. 1. 2021 - 15:01)

Já masturbuju už rok. Chvilku je to příjemný a postaví se, ale pak je to už nepříjemný a nikdy nevystříkne. Je mi skoro 15 ale mam ho malýho jen 8cm a tahám jen za ti kuzicku. Kde dělám chybu že nestrika?

Rudy (So, 30. 10. 2021 - 15:10)

Musíš si tu předkožku přetahovat nahoru a dolu po celim penisu dělej si to pomalu a pak muzes treba zrychlovat nebo občas i přestat no a pak to bude super

Návštěvník (Po, 1. 11. 2021 - 17:11)

Já třeba vůbec nevěděl že se má stahovat. Když mi stál tak jsem si mnul ten precuhujici konec predkozky coz bylo prijemne. Tehdy jsem to ani nepočítal jako honeni ale spíš jako hlazení.

Kuba (Čt, 14. 1. 2021 - 15:01)

Neboj ještě poroste. Pokud chceš více pokecat můj meil [email protected]

tttom (Čt, 14. 1. 2021 - 18:01)

A jak má být velky aby stříkal?

Rita (Ne, 17. 1. 2021 - 23:01)

S tím si nelam hlavu , stříká velký i malý .

Z (Čt, 14. 1. 2021 - 17:01)

Z

Lucka (Čt, 14. 1. 2021 - 02:01)

Ve školce. Já tam mám ruce od malička. Když jsme měli jít ve školce spát, tak jsem si vždycky dala ruce dolů a hrála si s ní. Ale to jsem nevěděla , ze je to masturbace , ale hezky pocity jsem cítila.

Petr Suchý (Út, 12. 1. 2021 - 13:01)

Je mi 13 a rozhodl jsem se začít můj sexuální život. Oholil jsem se a dnes začnu s honěním mého pipíka. Má cca 14 cm.
Nevím moc jak na to. Muzete mi pomoct? Muj insta je petr.suchy14.
Doufam ze uz budu stříkat.

Ruda (Út, 6. 7. 2021 - 11:07)

Tak co uz umis masturbovat?

Milan (St, 6. 1. 2021 - 15:01)

Já jsem začal masturbovat asi v 6 letech. Jsem kluk z vesnice a na zahradě jsme měli ovocné stromy. Zkoušel jsem na ně lézt a měl jsem při tom ten nádherný pocit mezi nohama...Nevěděl jsem co to je, ale stále častěji už s tím vědomím jsem si ten pocit navozoval. O něco později jsem si už doma když jsem byl sám lehal na polštář, který jsem si dával mezi nohy a onanoval jsem....Vzal jsem mamince časopis s módní obrázky žen např. v podprsence a nad těmi obrázky jsem masturboval. To už za pomocí ruky a vím, jak to bylo nádherné. Léta jsem už ženatý, mám to štěstí, že manželka má sex pořád ráda a masturbujeme někdy společně, ale na tyto začátky objevení masturbace velice rád vzpomínám...

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 17:01)

proč zdenda se pod příspěvek podepíše ladik

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 16:01)

Jo jinak je mi 12

Návštěvník (Po, 4. 1. 2021 - 14:01)

A jak máš velkého?

Návštěvník (So, 2. 1. 2021 - 16:01)

Moje první masturbace byla včera, a byla hodně uspesna, asi po 5 minutách honění sem postříkal celej stůl, a bylo to moc prijemne, od teď honím každý den.

lionkovci (Út, 29. 12. 2020 - 21:12)

moje první masturbace byla hrozne příjemná

Abe (St, 30. 12. 2020 - 00:12)

Pokud jsi jí dělal jako pohlavně vyspělý, není divu. Kolik ti bylo let? Když začínáš od mala, je to takové stupňované libido a rostoucí uspokojení. Ke zlomu dojde, když se objeví semeno. Pak je to čím dál lepší.

Renata (Po, 28. 12. 2020 - 05:12)

To se takto nedá říct, protože se na to nepamatuju. Hrála jsem si s ní už od školky, co vím, jak to šlo tak pořád jsem měla ruce mezi nohama. Ale snad první orgasmy jsem zažívala tak k jedenácti letům. Vím, že o vánocích, to mi bylo dva měsíce 12, jsem si to už dělala pravidelně. Je to už pět let a je to pořád moje nejoblíbenější činnost.

Pablo 82 (Pá, 16. 4. 2021 - 18:04)

A máš nějaké pomůcky,nebo stačej jen prsty??
A jak často se uspokojuješ?
U mě je to oblíbená kratochvíle taky už od dětství...
V současné době je mě 38 let a baví mě to pořád...
A snad nikdy bavit nepřestane.
A to mám ženu...
A stejně mě to pořád dost baví.

Renata (So, 17. 4. 2021 - 05:04)

Ještě nikoho nemám, kromě známostí třeba z tanečních a tak, takže pořád je to ta moje nejoblíbenější činnost. Nemám k tomu nic, zvykla jsem si od mala jenom na prsty. Či spíše na prst, ukazováček, kterým si to dokonale udělám. Jsem ráda nadržená, mezi lidmi, ve škole, takže onanuju míň. Snažím se 2 krát týdně. Hlavně ve volný dny, kdy se sobě věnuju hodinu, dvě ráno v posteli.

Reklama

Přidat komentář