Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Default User Image
Jana (Ne, 2. 6. 2024 - 23:06)

prosím , nějaké lehké pamprsky pro holku 8 let, v uterý jedeme do chorvatska na Makarskou, cesta bude dlouhá tak aby pro jistotu , chápete. děkuji za tip.

Default User Image
😁 (Po, 3. 6. 2024 - 17:06)

Nasazovaci seni kids xs buď na lepitka nebo nasazovaci a dát čisté punčocháče s leginy podle toho jak jedete jestli busem či autem a nebo letecky ale na letišti si dejte pozor na kontroly vysvleknou vám dítě i do plenek třeba mi jsme minuli rok jeli s dětmi do Egypta a děti 8, 10, 12 let měli pleny také pro jistotu jelikož se v té době hodně pocuravali do oblečení tak se jim dali jednorázové pleny seni kids xs ty jim byli akorát a měli i zebrovane punčocháče s leginy jelikož tady panovala zima a tam na letišti byla celni kontrola nás projeli také ale děcka jsem musela vysvlect do naha i plenky si zkontrolovat museli a pak to pochopili jelikož jsem jim řekla že děcka letěli po prvé a Bali se letu tak právě ty pleny měli a jelikož se stále pomocuji jak do postele tak i do oblečení a plenky jednorázové či látkové stále nosí počkám až jim bude 15 let a budu odplenkovat nebudou mít pleny stále a veškeré lékařské procedury mají už za sebou a nevědí proč stále curaji a kadi do plenek.. Jak přišli se škol tak se jim dali už látkové pleny s pvc kalhotky a punčocháče s laclem na doma. 

 

 

Default User Image
😪 (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

Jestli vás neurologie spíš nepošle na psychologii a tam zjistí že to není syndrom malého dítěte ale syndrom abdl tyto i větší děcka mají pleny non-stop také a všude ale nezávidím vám že většímu dítěti musíte dávat pleny. A mít stále plný balkon či zahradu látkových plen a všeho co k plenkam patří. 

Default User Image
Anča (Pá, 31. 5. 2024 - 16:05)

Mi musíme dávat bohužel pleny jak synovi tak i dceři syn je mladší 7 let a dcera se mu smála že je batole a že sním nebude v jednom pokoji tak je dostala jako trest pro větší holku ty je11 let a stále prosí abych ji plenky jednorázové či látkové nedávala že se posmivat už nebude braskovi ale problém je že má pleny látkové a ty jsou vždy mokré ráno tak jsem ji řekla až ráno zůstanou pleny suché tak bude bez plenek aspoň tak týden musí být v suchu dnes jsem tedy byla ale dneska pleny dávat nebudu ale když bude ráno v mokru tak bude mít co dělat odpoledne až přijde ze školy a ona si to rozmysli jestli je bude chtít.! 

Default User Image
Anonym (Pá, 31. 5. 2024 - 22:05)

Ten istý štýl písania ale pod iným menom.Ten človek(muž) by mal navštíviť lekára.Jeho psychický stav sa neustále zhoršuje. 

Default User Image
🍟🍟🍟 (Po, 3. 6. 2024 - 17:06)

Po prvé, nie som muž, som žena, vy klaun, choďte k lekárovi sami alebo nechoďte na túto stránku a neurazte dieťa. 

Default User Image
J (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

Abys k lékaři nešel ty na psychiatrii piš česky a ne slovensky. A jak se shorsuje vysvětlit mne to můžeš. 

Default User Image
Miroslav (Čt, 30. 5. 2024 - 13:05)

Také  bych potřeboval  přebalit. 

Default User Image
Mirek (Čt, 30. 5. 2024 - 07:05)

Rad ti vymenim plinky, namazu a zasypu zadecek i pipinku. Mira

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 13:05)

Hane?Tá má medzi nohami ptáka.

Default User Image
J (Ne, 2. 6. 2024 - 09:06)

A co tam máš ty luzo. 

Default User Image
Hana (St, 29. 5. 2024 - 18:05)

Přebalíte mě prosím?

Default User Image
Anonym (Čt, 30. 5. 2024 - 06:05)

Jdi si vyhonit ptáka.

Default User Image
Honzík (Út, 28. 5. 2024 - 17:05)

Do kolika let jste nosili pleny látkové na noc a nebo den. A jestli i plenky jednorázové na lepitka či nasazovaci na venek. A měli jste i dětsky klasicky Dudlík či kojeneckou lahev s mlékem či Sunarem. 

Default User Image
Jiřík 11 (Út, 28. 5. 2024 - 10:05)

Já jsem včera večer od mami dostal asi tak 4 látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale říkal jsem že už se pocuravat do postele nebudu a že nechci mýt plenky na noc do postele ale bohužel máma byla jiného názoru a řekla jestli budeš mít ráno pleny suché tak ti je dávat nebudu ale já jsem měl pleny mokré a pokadeny a mamka mne řekla že mne pleny dávat bude na noc ale když to bude nutné tak i přes den dnes jsem šel sice do školy ale musel jsem si vzít pod kalhoty slabé punčocháče dětské které jsem nechtěl ale neměl jsem jenom punčocháče ale i nasazovaci plenky jednorázové řekla že to mám místo trenek že to je stejný řekla že mohu být i nastydli a má asi pravdu a řekla mi abych se školy šel rovnou domů a k žádnému kamarádovi abych nechodil tak radši poslechnu a půjdu domů jelikož už vím co mne čeká. 

Default User Image
sandra (Ne, 26. 5. 2024 - 00:05)

Dáváte také abdukci? [email protected]

Default User Image
H (St, 29. 5. 2024 - 09:05)

To jsem teď udělala synovi 12 let dávám mu vždy látkové pleny vždy tak 6 látkových plen složené na šířku se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče na laclace ty jsou o dvě čísla menší vždy má punčocháče do 130 cm tak když má pleny rak 128 cm na výšku. Aby nemohl běhat po pokoji jelikož marodi z angínou tak od jisté doby mu dávám bohužel látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a dětský overal.

Default User Image
sandra (So, 25. 5. 2024 - 23:05)

Dáváte také abdukci? [email protected]

Default User Image
😁 (Ne, 19. 5. 2024 - 11:05)

Dáváte větším dětem plenky na cestu dlouhou či krátkou s punčocháči či tepláky a nebo leginy.! 

Default User Image
Anna (So, 25. 5. 2024 - 00:05)

na cestu do chorvatska na dovolenou jsem dceru 6let měla v autosedačce s 5bodovím pásem měla v červnu jen v plence, kvůli horku a přehřívání, 

Reklama

Přidat komentář