Reklama

Anální sex

Jo jo (Pá, 24. 2. 2017 - 07:02)

je to spravedlivé,kdo s...máš pravdu,ale na stáří budou litovat ti,kteří žili slušně a nic pořádného nezažili.
V sexu se má zkusit všechno,protože až budeš starý,zezbívá než litovat,jak jsem byl hloupí,protože ted už to nedohoním.
A věřte,že o co odvázanější prasečinky zažijete,oto méně budete litovat.

smích (Čt, 23. 2. 2017 - 19:02)

Se slovnikem kanalie co mas...je mi líto tvé duševní zaostalosti,tobě nezbejvá,než do toho bušit a bušit a finále?Neuspokojenost,víš,že sex neprochází,jen spodkem?Ale i mozkem,nevíš,hm....a to je fajn,že jsi o to ochuzen,dobře ti tak....každému dáno není...hy,hy

a (Čt, 23. 2. 2017 - 19:02)

Pyj patří do vaginy,...je to spravedlivé,kdo s čím zachází s tím i schází,,sex.nezdravé praktiky,chlast,nějaká ta droga,kouření...ať to prasata dělají,ať se ničí,každý si musí potom zodpovídat za to co dělá a věřte mi,že vás to doběhne a určitých prasečin budete litovt a říkat si,mohl jsem žít slušně,znám lidi,kteří litují.....a není jich málo...

helča (St, 22. 2. 2017 - 21:02)

Pyj patří do vaginy, řitní otvor je určen na jiné účely. Sodomitům je třeba ani ruku nepodat, protože jejich záliba v análním sexu roztahuje jen choroby. Ve stáří neudržíte stolici.

johny22 (Út, 6. 3. 2018 - 14:03)

Mila Zuzko, ten samy problem...Vím to že reaguji na 16 let starý příspěvek. Ale zaujal mně. Bara byla a doufám že ještě je poradna divoska. Nebojí se toho to se ceni. Pěkně to tu napsala. Rád bych zavolal na uvedene číslo a popovidal si snim o jejím zadečku. Ale po tehle casove prodleve číslo dost možná už neexistuje. A nebo je Bara máma od deti a mechacku si strka do hrnce a ne do zadku. Doufám že ne a že je stejne mrdava jako před 17cti lety

hanz (Út, 13. 2. 2018 - 16:02)

tak jsme to vyskoušeli oboustranný anál. bylo to zajímavé

Honza (Po, 5. 2. 2018 - 20:02)

No jde o to že je to takové...Lepší to je robertkem na baterky s vibrací.

Alice (Po, 12. 4. 2021 - 12:04)

Anální sex nic proti. Ovšem v análu vibrační kolik a ve vagíně vibrátor to je teprve to pravé a řvete naprostým blahem ,rozkoší a orgáč jaký si neumíte ani ve snu představit.

hanz (Po, 5. 2. 2018 - 20:02)

No jde o to že je to takové nepřirozené. Obrácené

URAGÁN (Ne, 4. 2. 2018 - 16:02)

Zdravím, moje přítelkyně...Proč ne?,chtěl bych to taky zkusit,musí to být příjemné,aneb sex bez hranic.

Jenek (Ne, 4. 2. 2018 - 16:02)

Je nám přes 50 let a zkoušeli jsme anál...Mnželka byla příjemně překvapená jak jí to bralo! Měla i orgasmus!!

hanz (Ne, 4. 2. 2018 - 15:02)

Zdravím, moje přítelkyně mně chce ošukat do prdele připínacím čurákem co si tom myslíte?

Zdeněk (Pá, 1. 1. 2021 - 23:01)

Nejsi v tom sám;)

zvědavá (So, 18. 2. 2017 - 20:02)

Se slovnikem kanalie co mas...A co je to "dostatek" sexu? To je tak strašně individuální. Na to by byla dobrá tabulka zohledňující věk, fyzickou aktivitu....a já nevim co ještě.... Ale i tak by nebylo možný zahrnout do toho různý mimořádný události a osobní zvláštnosti...

pro aaalllleee (Čt, 16. 2. 2017 - 14:02)

jdi ty,brepto,zahejbá jen...Se slovnikem kanalie co mas ty,se nedivim ze ti predchozi chlap zahejbal:)A ze tento ne?Bud je stejna kategorie co ty,coz znamena ze se u jinych nechyta a nebo o tom nevis.Takovejch duverivejch jako ty uz bylo a je:D
Pokud chlap ma sexu dostatek,nezahne.

aaalllleee (St, 15. 2. 2017 - 19:02)

Vas partner to po vas...jdi ty,brepto,zahejbá jen bezcharakterní píčus,se sexem to mnohdy nemá nic společného,jsou zahejbači a jsou super chlapci,jednoho mám leta doma,anál neprovozujeme a šíleně se milujeme,nezahla bych jemu ani on mě,jsou i kvalitní vztahy zlato a žijí bez sexu!!!!!V tom to drahoušku nebude,věř mi....

... (St, 15. 2. 2017 - 06:02)

Vas partner to po vas nevyzaduje?Asi mate plochy ci osklivy zadek.Ja bych tak anal s takovou nedelal,prici se mi to.Ale proste kdyz vidim peknou zenskou,klidne i udrzovanou panicku v letech v obtazenych kalhotech,plavkach a v nich pres stihlou postavu vycniva pekny zadek,nevahal bych a zajel bych tam:)
Vy co to po vas partner chce a odmitate mu to,nedivte se pak ze vas podvadi.

Pavel (Út, 16. 1. 2018 - 20:01)

Děkuji za rady. Hano taktěž děkuji za tvůj komentář, ale asi bys mněla vědět že moje přítelkyně chce skusit anál dobrovolně

sardanapal* (Út, 16. 1. 2018 - 20:01)

Hm , nejspíš nějaká svodomyslná žena - nejspíš feministka co vyměnila boj proti podprdám za boj proti šíření kůrovce ...

Kristián (Út, 16. 1. 2018 - 20:01)

Přeji vám...
Nejdříve se...Milá Haničko, je vzácné, že umíš tak upřímně vyslovit svoje touhy. Mnozí muži se nechávají souložit do svého análu a potom to ženě s láskou oplatí. Dámu jako jsi ty by chtěl mít doma každý.

Reklama

Přidat komentář