Reklama

Milování ve spánku

milanko (Pá, 18. 3. 2022 - 07:03)

teď mi to možná nebudete...s tvou ženou bych si nejrači pořádně několikkrát zašukal

milanko (Čt, 17. 3. 2022 - 10:03)

teď mi to možná nebudete...s tvou ženou bych si nejrači pořádně několikkrát zašukal

brumla (Út, 19. 7. 2011 - 16:07)

Potvrzuji, ze zasunout do...je to velice zajimave.Muze tady nekdo popsat jak to delate ze se vam nevzbudi?

Jeny (Út, 13. 5. 2008 - 16:05)

nejen blondyna,ale i ty hloupy rusky Ivane:oba jste ubohy! a Mares taky!

ivan (Út, 13. 5. 2008 - 13:05)

mno že jo blondýnko...fakt ubohý...ale k tomu milování..když pohladím přítelkyni po kočičce tak se probudí a slastně vzdychne...a tak rovnou vnikám..ještě do polospící...ahojky..

blondyna (Út, 13. 5. 2008 - 12:05)

keciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Návštěvník (Po, 12. 5. 2008 - 20:05)

neni divna ale Mares ma prachy

Návštěvník (Po, 12. 5. 2008 - 12:05)

Jo Mares ten v tom zase lita! Ale on na tom jeste vydela,vsivak jeden! A ta jeho pritelkyne je taky divna.A je jasny,ze svatbu nezrusi ani za nic,kde by sehnala takovyho bohace?

Návštěvník (Čt, 8. 5. 2008 - 21:05)

A ted prozil sex ve spanku Leos Mares,kterymu taky dali udajne neco do piti..

Miky (Čt, 8. 5. 2008 - 20:05)

jo je to super taky to takhle dělám ženě se to líbí a já bych mohl pořád fakt super.

Lentilka (St, 23. 1. 2008 - 18:01)

hm teď už toho pomálu ale vždycky to byl moc pěkný sex :-) přiznám se ovšem, že jsem ho pokaždé lehce vzbudila já, ne on mě. v polospánku je to nádhera

ge (St, 23. 1. 2008 - 13:01)

Taky se přiznám, že milovat se se svou partnerkou, kdyz by spala, mě tak nějak vzrušuje. Jenže ona má dost slabý spánek, takže to asi nikdy nepujde. Neodsuzujte mě hned, ale určitě to tu někde padlo - a to dát ji třeba do pití nebo jídla prášek na spaní. Neříkám, že to chci zkusit, ale jen mě to tak napadlo..

R. (Ne, 16. 12. 2007 - 21:12)

Taky jsem několikrát zažila, že mě probudilo přirození mého partnera ve mě. Beru to jako to nejkrásnější probuzení a okamžitě jsem probraná:-)

Neenno (Pá, 14. 12. 2007 - 14:12)

Díky všem za příspěvky. Alespoň jsem se dozvěděl, že v tom nejsem sám komu se líbí milovat se se spící ženou. Taky jsem rád, že nemám doma Mary, ale mou tolerantní ženu, která mě mé noční vzrůšo toleruje. Mimochodem když jsem jí to poprvé přiznal, tak jsem jí musel předvést přesně co jsem s ní dělal v noci. Vzrušili jsme se oba tak, že mně za to zřejmě neodsoudila, ale vzala to jako další sexuální praktiku. Ještě jednou díky a nočnímu sexu (bez prášků a alkoholu)zdar.

Mary (Pá, 5. 10. 2007 - 14:10)

:)) A těch chyb co jsem tam napráskala! To taky nesnáším :))) Spěchala jsem, promiňte.

Tak papa Pepčo. Hezký víkend.. a bacha, aby ti někdo nenasypal rohypnol do pití, zneužití ve spánku není tak vzrušující, jak píšete... tedy alespoň ne pro tu oběť...

Mary (Pá, 5. 10. 2007 - 13:10)

To Petr1331: :((( Taky koukám jak puc, jak jsi se rozjel, to "vedle" jsi slušnější! No hold jen člověk sebevědomej a na úrovni se k osobním urážkám a útokům vyprovokovat nedá :))) Nevím, jak jsmi přišel na to, že jsem duševně narušená, ale jestli jsi fakt takový odborník na ženy, jak říkáš, a po pář řádcích střihneš diagnózu, zaběhnu k lékaři. Snad se s tím dá ještě něco dělat...no vlatně jsem také zabedněná a zapšklá..tak to je fakt těžký kalibr. To jsem rovnu na odstřel:)))
Tak vážně. Jsem úplně normální, troufám si říct, že průměrná 35-ti letá rozvedená ženská. Žádný atomový inženýr, ale mám celkem fain práci (i když bych tím občas švihla:)), dvě krásné zdravé děti, pár dobrých přátel... a problém mít chlapa no:)) Nesnáším chlapy, kt. si cvaknou a pak by chtěli vopíchat každou ženskou, kt. potkají, nesnáším špinavé nehty a zápach, nesnáším.. no pár věcí by se na některých našich silných protějšcích našlo...ale to je do jiné diskuse. Jinak proti chlapům v globálu nic nemám, dokonce si myslím, že se bez nich žít nedá:))...Tak, a teď mě začnou kamenovat feministky:))
Osobní útoky proti tobě pramenily ze vzteku, kt. ve mě vyvolali vaše příspěvky o souložení se spící ženou, dokonce i pod vlivem prášků! Pokud to není jen předehra a partnerka (ale i obráceně, partner!) se neprobudí, tak to beru jako zneužití! Jak jsem již uvedla dříve, tohle mi udělat přítel, tak letí jak špinavé prádlo. Zkoušíme sice ledacos, ale co je moc, to je moc...

Petr1331 (Čt, 4. 10. 2007 - 23:10)

Maruško tak tady řádíš, no vidíš já myslel že to vedle byl jen takový úlet.A ono je to vážnější, Víš to co sem popisoval tady je staré 15 let, časy se mění a holky po 30 naštěstí taky. No jeste ze jste se s BeckBeckem potkali, pac ono se tezko hledaj dve takovy hlavy otevreny krumpacem. Vis Marus, mozna mas problem mit chlapa, nebo jsi dusevne narusena, nekdo ti zrovna dal kopacky co ja vim, nebo jsi jen proste zabednena a zapskla zenska a doufas ze i ja jsem na tom jako ty. Je to vlastne jedno, komu neni shury dano v apatyce nekoupi. Kdo chce rozumet rozumi a kdo ne at si trhne nohou, jen clovek sebevedomej a na urovni se neuchyluje k osobnim utokum, urazkam apod., ale tak uz to na netu chodi, ty ktery jindy sedi v koute maji najednou chucpe. Jo dneska mi jedna povidala ze vsichni chlapi jsou na prd, kdyby nebyli tak prej neni ve 30 svobodna. A proc mi to povida? Jen proto ze neskousla to, ze jsem si ji nechtel vzit. Presne stejne mluvi jak ty, to bych musel bejt fakt na tom bidne tohle poslouchat. Pac Marus

Aureliano (Čt, 4. 10. 2007 - 15:10)

teď mi to možná nebudete věřit, ale moje nynější manželka se mi po dlouhých letech přiznala, že mne svýho času několikrát uspala rohypnolem a pak se mnou souložila. prý to bylo hrozně vzrušující a já tomu věřím. prý ji vzrušoval ten pocit, že má nade mnou moc. jediný co mě mrzí, že jsem jí přitom neviděl. chtěl bych jí vidět, jak si to užívala... jinak já se občas takhle v noci taky vzbudím a moc jí chci, a můžu potvrdit, že občas se fakt neprobudí - ale přitom je pěkně vlhká, asi se jí něco hezkýho zdá. je to takový pěkný zpestření, zašoustat si se spící ženou, ale jenom čas od času, obecně je lepší sex, který si prožijí oba... i když kdoví, v tom spánku si třeba člověk užije taky dost dobře :-)

Mary (Čt, 4. 10. 2007 - 09:10)

:))) Ahojky BeckBecku! Asi jo, asi spala. Ale nedalo mi to, musela jsem se připomenout:)))
Petr1331 je fakt chudák, hlavně že se v jiné diskusi kasá jaký je chlapák, jak ženské mučí, jak si dává na čas, a jak jsou pak rozpálené, když o sex musejí poprosit! Ty jo fakt ubohé :))) To nemá nic společného s rozhodnutím být věrný! Prostě loudil...

BeckBeck (Čt, 4. 10. 2007 - 08:10)

Mary - evidentne spala, a nejsem evidentne sam, komu se to stalo.
Petr1331 je chudak ja vetsina chlapu. Proste chce sukat, ta jeho mu neda a on nechce bejt nevernej.

Reklama

Přidat komentář