Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Anežka (St, 16. 12. 2020 - 22:12)

Já plánuju zůstávat doma až skoro do silvestra, takže pokakání nepřichází v úvahu :) scénář prvního "znovupokakání" zatím nemám, uvidím, co na mě přijde, až to přijde :D zatím jsem to plánovala jenom prostě doma, ale když o tom mluvíš, tak mě napadá, že bych to mohla udělat svojí docela oblíbenou cestou. Prostě počkat až se mi bude chtít na velkou a pak vyrazit ven a znemožnit si jakýkoliv způsob, jak z toho vycouvat :) prostě abych se musela pokakat, protože to nevydržím domů, a ne jenom nudně doma zatlačit a hotovo. Když to má být poprvé, tak pořádně :D ale to jsou zase plány, co mám teď, ale až to přijde do fáze realizace, tak už tak odhodlaná nebudu :D na to se znám moc dobře :D v pokakaný plence jsem teda nikdy nespala, to už je úplně nová laťka, tak třeba někdy v budoucnu :) a do suché plenky jsem to asi už někdy udělala, většinou to bylo už do počůrané a nebo jsem se počůrala zároveň s tím, ale podle mně už i na čistě pokakanou plínku došlo :) mimochodem s tím pokakáním jsi mi zasadil brouka do hlavy, protože teď se mi docela chce něco takového zrealizovat :) ale ne, chci to ještě trochu pozdržet, aby jsem se na to těšila co nejvíce :) tak zatím, Anež

Kikina (St, 16. 12. 2020 - 23:12)

Pěkně tě kazíme :0) jestli tě to uklidní tak když jsem se nemohla pokakávat tak jsem si ty ponožky do kalhotek cpala taky :0) a nebo jak si psala že ti přijde vtipný jít se počůrat na záchod tak já když jsem neměla jinou možnost tak jsem se chodila pokakat na záchod :0) tím stylem že večer když jsem se šla sprchovat jsem si sedla na záchod a ups co jsem to provedla já si zapomněla sundat kalhotky :0) jejich obsah jsem pak vyklopila do záchoda a kalhotky přeprala při sprchování. Jinak možná že tě to překvapí ale já jsem se ve škole nikdy nepokakala ale musím se přiznat že v osmičce se mi povedlo se komplet počůrat bylo to o velké přestávce venku před školou. Nějak jsem to před tím neodhadla a nedošla jsem si a pak už jsem to jaksi neudržela do konce přestávky :0) taky jsem se nepřiznala a štěstím v neštěstí bylo že jsem měla černý legíny na kterých to nebylo vidět a tak se na to nepřišlo ale být ve škole dvě hodiny v mokrých kalhotách teda nic moc :0) utajení pokakání to jsi teda měla fakt kliku v devíti z deseti případů to můžeš tajit jak chceš ale ten smrádek tě vždycky zaručeně prozradí ale určitě jsi někdy zažila trapas kdy se na to přišlo? Ale jestli nechceš tak o tom nemusíš psát to jenom já jsem zvědavá :0) je fajn že máš takhle hodnou mamku která má pochopení. To ta moje mě nikdy neopomenula ztrapnit před příbuznými když vykládala veselé historky o tom jak se Kikina pokadila v patnácti letech v obchodě. Všichni se tím skvěle bavili a já byla rudá jak rajče :0) jinak už mám objednaný dry nitesky snad do Vánoc přijdou jestli jo tak tu výzvu se štědrovečerní večeří v plínce beru ale nevím jestli k tomu budu mít příležitost. Tenhle měsíc jsem se ještě nepokakala a to musím napravit :0)

Zadek4 (Čt, 17. 12. 2020 - 06:12)

Ahoj Kikino, tak u tebe jako vždy očekávám, že se jako vždy pochlubíš výsledkem i v "obrázkové diskuzi" :-). Pokud jde o mé opravdu nechtěné nehody, tak naštěstí mám z dětství jen jednu, která se naštěstí neprovalila, ale o tom nechci více psát ve veřejné diskuzi, ale pokud tě zajímá, v té soukromé diskuzi ti napsat mohu, až si na ni najdeš čas, kterého, jak koukám máš omezeně i zde teď před Vánocemi. Teď ještě k tobě, Anežko: Z toho, co píšeš je ten scénář s tím jít ven asi nejspolehlivější, naopak jít se pokakat na záchod naopak přímo svádí k vycouvání, jak už u tebe v takovém případě bylo. Každopádně to venkovní pokakání mi přijde riskantní (a tím pádem i adrenalinové) a já bych do ničeho takového nešel a pokakání dělám jen v zaručeném soukromí. Zkus zvážit rizika, přemýšlej, jak by to dopadlo, kdyby tě při návratu domů v tom stavu potkal a ucítil ten či onen soused. To že ti to někdy vyšlo neznamená, že tentokrát nenarazíš. Ale v něčem tě obdivuji - každý máme kuráž na něco jiného. Já na to koupit si pleny pro dospělé osobně a tvářit se při tom (byť dříve s trochou nervozity) jako bych kupoval cokoliv jiného. Zároveň se ale snažím tvářit, že nejsou pro mě a beru si vždy poctivě účet. Ty máš zase kuráž na pokakání venku, byť se dá říct, že v danou chvíli to děláš již nedobrovolně dobrovolně (nebo dobrovolně nedobrovolně?). :D Tak zatím, Přeji vám oběma šťastné Vánoce. :-)

Kikina (Čt, 17. 12. 2020 - 09:12)

Ahojte já jsem si říkala že bych vám měla všem napsat ale co se tu zase objevila Anežka tak nestíhám dopisovat a mailovat zároveň do toho ten předvánoční shon. Pokakáváni venku je právě ten nejlepší adrenalin a to i právě v tom že vždycky když jdu v plných kalhotkách a nebo plínce a potkám někoho tak si vždycky říkám jestli ten dotyčný poznal že mám zrovna plno a to mě dost vzrušuje :0) ale už jsem to taky párkrát nevychytala a jednou zažila přímo kardinální trapas o kterém ti když tak napíšu taky radši soukromko o tom se ani mě nechce psát veřejně fakt to bylo hustý :0) ale ani to mě neodradilo a dělám to dál jsem holt nepoučitelna :0)

Zadek4 (St, 16. 12. 2020 - 23:12)

Ahoj Anežko, jsi krásně ujetá holka :-) Tak napiš jak to dopadlo. Zrealizovala jsi to, nebo jsi vycouvala? Ale určitě využívej toho, že doma jsi sama.

xxx (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

Ahoj anežko a kiki a další ;-) chvíli jsem tady také něco psal jen doplním pampersky jsou i ve velikosti 8 a můžete koupit třeba tady a je to diskrétně třeba na zásilkovnu a vyzvednout kdykoliv https://www.inkopleny.cz/detske-pleny/pampers-8/

Naty (So, 12. 12. 2020 - 20:12)

Dobrý večer/den, dávám si na noc pleny xs a na to body z gymnastiky, můžu se zeptat jestli je owerall lepší ? přemýšlím o jeho koupi na Vánoce od rodičů a tak by mě zajímali jeho přednosti
a nevýhody oproti body .
Děkuji za odpovědi.

Pulec (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

a co přes den

Jana (So, 12. 12. 2020 - 21:12)

Overall jednoznačně !

Marika (Čt, 10. 12. 2020 - 14:12)

Ahoj dáváte k plenkam také ještě kycelni ortezku aby byl celý spodek zpevneny

Efka (St, 9. 12. 2020 - 06:12)

Nikdo?

Zuzana (Po, 7. 12. 2020 - 17:12)

Tak jsem ještě trochu potrénovala před svou velkou akcí a ani dneska jsem domů nedorazila suchá. Trochu jsem zariskovala, vystoupila jsem o zastávku dříve a čůrla jsem si do prádla a pak ještě jednou .... a ještě, takže mi to teklo i po stehnech až dolů. Cestou si toho zřejmě pár lidí všimlo, každopádně si toho všimly dvě puberťačky, tak jsem domů raději pospíchala co to šlo. Asi to už přeháním a cítím, že si koleduju o průšvih.

Luděk (Po, 7. 12. 2020 - 22:12)

Je vidět, že se opravdu důkladně připravuješ a chceš si to co nejvíc užít. Čůrla jsi si schválně, nebo už jsi to nemohla vydržet? Jak reagovaly puberťačky? Asi z toho měly předčasné vánoce. Co se ti líbilo víc? Čůrání do kalhot nebo reakce těch holek? Vím jak se cítíš při myšlence, že se počůráš před kamarádkou. Ten pocit je hodně silný. Pro toho komu to nic neříká to je těžko pochopitelné.

Zuzana (Út, 8. 12. 2020 - 17:12)

Čůrla jsem si schválně, vždycky je to takový příjemný pocit když to teče do prádla a najednou člověk cítí jak se rozšiřuje teplo. Pořád se nějak nemůžu smířit s tím, že se mi něco takového líbí. Pubošky si toho všimly hned a začaly si okamžitě špitat a ukazovat si na mě. To byla ale docela ostuda a doufám že neměly po ruce mobil abych zase nebyla zvěčněná v takovém potupném stavu. Byly to hezké zážitky jen ten posměch si užiju až později protože v tu chvíli se jen neskutečně stydím. Na tu plánovanou nehodu, jestli se tomu tak dá říkat pořád myslím a samozřejmě se i bojím. Chvíli jsem rozhodnutá a chvíli zase váhám. Přeci jen je to věc kterou už nevezmu zpátky a budu mít ten trapas už navždy. Pak si ale zase říkám že nehody se stávají a snad to tak bude kámoška brát.

Luděk (St, 9. 12. 2020 - 19:12)

Lidská sexualita je zvláštní a to co někoho vzrušuje může pro ostatní vypadat podivně. Ve tvém případě je to neškodná úchylka. Nikomu tím neubližuješ. Netrap se tím. Přijmi to a užívej si. Je dobře, že si uvědomuješ, že se to nemůže profláknout. Je nepřijatelné, aby to o tobě ostatní věděli. Nebo si mysleli, že jsi inkontinentní. Nehody se stávají. Pokud je to dobrá kamarádka a uvidí, že jsi se to snažila vydržet a hrozně se stydíš. Tak to bude brát jako nehodu a bude s tebou soucítit. Jestli jí dobře znáš tak by jsi mohla odhadnout jak se zachová.

Zuzana (Pá, 11. 12. 2020 - 16:12)

Máš pravdu je to neškodné ale i tak prostě divné. Je mi to jasné, nikomu bych se nikdy nesvěřila že se mi líbí mít mokro v kalhotkách i kdyby si o mě měli myslet že jsem prostě trapka která to často neudrží. Ale k tomu snad nedojde. Co se týká té kamarádky tak na její reakci jsem sama zvědavá, zase tak dlouho se neznáme ale je to hodná holka. V nejhorším se o tom dozví naší společní kamarádi ale snad se ani to nestane.

Efka (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

Ahoj, poradí někdo jak začit s plenkama počuravaním a tak? Jsem mlada nezkušena... takkdyby někdo psal...

Tomáš (Po, 30. 11. 2020 - 18:11)

Je tu holčina,která ráda čůrá do plenek? Pokud ano pisni na [email protected]

Anežka (St, 25. 11. 2020 - 16:11)

Ahojky, konečně jsem se zase odhodlala sem napsat pár řádků. Už dlouho to odkládám, dlouho to tu pročítám a chci sem něco napsat, ale nějak jsem se k tomu neměla. Potom co se tady za mě někdo vydával, tak jsem neměla chuť sem psát. I když to byla jenom nějaká krátká zpráva a bylo poznat, že jsem to já nepsala, tak se mi to tady na nějakou dobu docela zhnusilo. Jak jsem psala v létě o plánech s Verčou, tak jsme je ještě několikrát musely změnit a nakonec když přijela, tak jsem se toho bála a nechtěla jsem být tou, která plenky navrhne. Pořád jsem měla pocit, že by z toho poznala, že jsem je nosila skoro půl roku. Když nad tím takhle zpětně přemýšlím, tak je to pěkná blbost a asi by to bylo v pohodě, ale když jsem se odhodlávala plenky navrhnout, tak to bylo něco úplně jiného :D předtím jsem i přemýšlela, že bych aspoň něco málo Verče přiznala, jako třeba, že se občas schválně počůrám nebo tak, ale jakmile jsem měla tu příležitost, tak jsem hodně rychle zařadila zpátečku :D takže jsem jenom doufala, že s tím přijde ona, ale ona ne. Když jsme si pár dnů potom psaly, tak na to nějak přišla řeč a ukázalo se, že jí to taky napadlo, ale stejně jako já nechtěla být tím trdlem, co chce plenky. Tak snad někdy příště, ale to je jedno, stejně jsme si užily parádní dámskou jízdu :) Od té doby jsme se ještě párkrát viděly, ale zatím nic. No a teď k tomu co je nového. Na plenky jsem od léta ani nesáhla. I když to není ani půl roku, co jsem klidně seděla u online přednášky počůraná, někdy i pokakaná, jak malé mimino, nějak mám teď pocit, že jsem na to už stará. Prostě mi přijde, že ta Anežka s plenkou mezi nohama je nějaká puberťačka a já už jsem na to až moc dospělá. Teď když jsem ve třeťáku, tak už bych měla mít rozum, řešit budoucnost, práci a tak, a ne budit se ráno s mokrou plínkou a řešit jestli mi je plenka vidět v těchhle džínách nebo tak něco. No, už to zase začíná, píšu sem hrozné žvásty, až se za sebe stydím, ale tak na to jste už snad ode mne zvyklí :D Teď asi od října řeším znovu dilema, protože občas to na mě přijde a mám chuť opět vklouznout do plenky a nic neřešit. Ale vždycky mě to přešlo. Přiznám se, občas jsem se kouknula na nějaké video o plenkách, ale víc nic. Teď ale asi poslední dva týdny nad tím přemýšlím víc a víc. Nevím jestli to je tou situací, protože poslední dobou nežiju moc sociální život, teda není to jakože bych byla zavřená doma celý měsíc, co máme karanténu, normálně se scházím s kámoškama, se ségrou, s mamkou, prostě s lidma, ale rozhodně to není jako běžně. Nejsem na to zvyklá, jsem prostě tvor sociální :D taky mi to nedávno nevyšlo s jedním moc fajn klukem, to taky k tomu mohlo přispět. Ale prostě abych to zase zbytečně nenatahovala, mám to nutkání čím dál tím větší, teď už kvůli tomu zase ztrácím pozornost ve škole, omezuju některé koníčky, prostě mám plenek plnou hlavu. Ale nemůžu se k nim jen tak vrátit, prostě si připadám, že to už pro mě není. A říkám si, že kdybych si vzala jenom jednu plenku, počůrala se a hotovo, to by podle mně nevyšlo. Prostě bych se pak neudržela a postupně bych přidávala a přidávala, až bych se začala opět počůrávat ve dne v noci. Což by mi na druhou stranu asi nevadilo, když nad tím přemýšlím, tak bych do toho strašně ráda šla, ale prostě ne. Svědomí je hrozná věc :D Já teď fakt nevím. Vždycky když mám nějaký takový problém, tak se snažím nějak se přesvědčit, že to tak má být. Jako třeba, že si hodím mincí, ale házím si s ní tolikrát, než mi padne několikrát za sebou to co chci, abych si mohla říct, že to byl zásah vesmíru :D Já jsem v tomhle strašně ujetá. Nebo třeba v pubertě jsem se strašně styděla nosit šaty a sukně. Ani ne že bych je nesnášela, prostě jsem se styděla, když mě v nich někdo viděl. A když jsem se těšila do tanečních, tak jsem potají doma prohrabávala ségře nebo mamce šatník, vždycky jsem si nějaké šaty vybrala a pak se v nich promenádovala. Nechtěla jsem, aby mě v nich někdo viděl, ale na druhou stranu jsem doufala, že mamka přijde domů a přijde na to, aby mi nějaké šaty koupila a pak mě je "naučila nosit". No zase tady rozebírám nesmysly a asi vypadám jako blázen. Ale prostě chci říct, že sama se k něčemu neodhodlám, že potřebuju zásah nějaké "vyšší moci". Což je taky paradox, protože na to vůbec nevěřím :D Teď přemýšlím, že bych se takhle měla někde počůrat, nebo pokakat, jako znamení, že bych si měla pořídit plenky, abych neměla ostudu. Už jsem to párkrát rozjela, šla jsem běhat s tím, že jsem toho fakt hodně vypila než jsme vyrazila, ale naneštěstí jsem to domů stihla, protože jsem zpanikařila a otočila se dostatečně brzo. Občas se víc napiju než jdu spát, ale většinou stejně doufám, že se nepočůrám, protože bez plenky bych docela zaneřádila postel. Ale už to tady budu muset zapíchnout, už musím jít, a zase se tady rozepisuju až moc. Čím míň času mám, tím víc se rozepíšu, protože nemám čas nad tím moc přemýšlet, takže píšu vše co mě napadá :D takže se mějte, zas někdy, až se třeba odhodlám k nějaké nehodě. Doufám, že sem ještě chodí Kiki a ozve se, už mi chybí další prdlá holka jako jsem já :) takže čauky, Anežka

CD95 (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Ahoj Anežko, je super, že píšeš. Jestli ti můžu poradit ze své zkušenosti, hodně se ti uleví, když to Verče třeba aspoň trochu přiznáš. Ale pouze a pouze, pokud jí opravdu hodně věříš. Jasně, pamatuju si na Brusel, ale pro ní jsou asi Bruselem plenky uzavřená kapitola. A s tím, že si na plenky přijdeš dospělá...to neřeš. Je to prostě relax, který naše duše a duševní zdraví fakt potřebuje. Prostě plenky jsou tvojí součástí, dělají tě šťastnou. A s tou prací-nemůžeš jenom řešit školu a práci. Ano, samozřejmě, je to strašně důležitý. On ten mozek se umí pomalu přizpůsobit, takže to, kolik toho zvládáš a že je toho najednou strašně moc, si ani neuvědomíš, když jedeš bez odpočinku a takového ,,upuštění tlaku". Ber to tak, že někdo upouští alkoholem, někdo sportem, někdo staví barák...tak ty máš plenky. A s tím, že člověk je tvor sociální-já to mám stejně. Nám vzali na 6 týdnů pacienty a já si občas musel zobnout lexaurin, protože to bylo fakt špatný. Ale to, že ti to nevyšlo s tím klukem a omezuješ koníčky...to radši šup do plenek. To je první příznak toho, že jsi nastoupila cestu vyhoření. Tohle vidím u kolegů kamarádů, ale i doma. A jeden hodně úspěšný pan doktor, který léčí nádory kostní dřeně, leukémie a tak, tím svým oborem taky strašně žil. Nebylo pro něj nic jiného, než škola, potom práce, nemocnice, pacienti, publikování článků...a sám mi řekl, že to byla obrovská chyba. Nedělej to a radši skoč do plenek. Pomůže ti to. A jestli by ti pomohl comming out v podobě toho, že to řekneš Verče a víš, že jí to říct můžeš, šup do toho. A klidně měj při tom nasazenou plenku. Jestli jsi už ve třeťáku, čeká tě bakalář-pokud nejsi na právech nebo lékařské fakultě. Ten mozek opravdu potřebuje svoje přirozený opiáty-jako je dopamin, endorfin a tak. A jestli je uvolníš tím, že si vezmeš plenku počůráš se do ní nebo jí pokakáš, tak do toho fakt jdi. Uleví se ti. Možná tohle pnutí a přetížení, který zažíváš, mohlo minimálně trochu přispět k tomu, že ti to nevyšlo s tím klukem. Upřímně, nejsem psycholog ani psychiatr a pokud dostuduju LF ani nebudu, ale vidím to u sebe a i u jiných lidí. Měj se krásně a napiš, rád o tobě zase uslyším. CD95

Reklama

Přidat komentář