Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Pulec (St, 24. 2. 2021 - 23:02)

Tak si z něcho udělejte malé miminko a bude jinak poslouchat

Věra (Čt, 25. 2. 2021 - 11:02)

To určitě ! a budu okolo něj pořád běhat na to tedy času moc nemám , ale asi se ho budu muset zeptat jestli ji nosí rád , klidně mu je dám do pokoje ale dávat mu je pořád já nehodlám .Jestli bude souhlasit tak ať si ji oblíká sám kdy bude chtít. Popřípadě mu dám všechny co ještě zůstaly zbylo mě jich asi 20 který nosil když byl malej .A to je nosil do 4 roků. Ale nový rozhodně už mu kupovat nebudu , nejsou zrovna levný.

Věra (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

Skvělý nápad. Díky

Pulec (St, 24. 2. 2021 - 20:02)

je a i přes den to by se mi líbilo se starat o takového kluka co nosí plenky rád si o tom vždy povídám rád [email protected]

Pulec (Ne, 21. 2. 2021 - 07:02)

Dobré ráno ve spolek tak co kdo už po ránu přebaloval ty svoje ratolesti

Jitka (Pá, 19. 2. 2021 - 12:02)

Není to tak hrozne když 12 letech nosí pleny nesmí se posmívat mladšímu že je mimino které nosí pleny punčocháče doma nosí ale jak chtějí ale většinou mají látkové pleny a gumové kalhotky s bodyckem dá se sehnat i na větší dítě bodycko tak před chvíli jsem je znovu prebalila a šli si lehnout po obědě a na večer už čekám na dva kluky s baráku které budu hlídat až do neděle už jsem jim dokoupila i dudlíky a kojenecké láhve aby měli to samé co moje děti.

Pulec (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

Krásné to musí být mýt 4 kluky doma v plenkách a přebalovat je a ano máme se posmívat

Klárka (Pá, 19. 2. 2021 - 06:02)

Jsem se před chvílí vzbudila , natáhla se pro telefon a uplně nekontrolovaně jsem se pokakala ale úplně, teď v tom budu muset tak do 8.20 ležet než se mamka vzbudí a dojde mě přebalit.

Pulec (Pá, 19. 2. 2021 - 19:02)

A kolik pak máš let a to jsi cítila že se ti hce kakat nebo ne a co pocurana jsi už byla to by bylo starání se o takovou holku

Klárka (So, 20. 2. 2021 - 08:02)

Je mi 12, počůraná ráno jsem každý druhý den , to je v pohodě , plýnka to vždy pobere ztvrdne a já jsem v pohodě ale teď jsem se blbě pohla a jen jsem cítila že se mi chce kakat, myslela jsem si že si jen prdnu ale vyletělo to ze mě , bylo to povrvé co jsem se pokakala a docela mě to dostalo, nikdy předtím jsem se nepokakala mamka říkala že to bylo asi to že jsem večer měla mastný bramboráky a colu, já bych se přebalila sama,ale jsem zajištěná abych si nesundala plenu , tak jsem musela čekat na mamku až mě rozbalí abych se mohla jít vysprchuvat.

Pulec (So, 20. 2. 2021 - 21:02)

tak jak se máš zase v plince a nebo ne

Pulec (Čt, 18. 2. 2021 - 18:02)

Jak se maji kluci a co mají na doma punčohačky a plenky a tričko hned bych rád taky prebalil

Jitka (Čt, 18. 2. 2021 - 13:02)

Když jeho spolužáci byli u nás ale včera také ale musela jsem jim vyměnit pleny byli ale tři to jsem měla hodně dětí na přebalování dva kluky moje a tři spolužáky to byla přebalovací lázeň samozřejmě měli látkové pleny a já jsem jim musela dát jednorázové pleny a jejich látkové pleny vyprat aby domů mohli jít v plenkách čistých ale všichni kluci byli venku a já jsem mohla začít prát pleny pak mi volala nejdříve jedna paní a povídala mi že její syn má pleny látkové že ho viděla venku a já ji řekla že jsem mu dala jednorázové pleny a ona to se divím že doma ty jednorázové pleny nechce a dva kluci jsou od nás z baráku a ostatní mami děti věděli že jsou u nás tak mi přinesly plenky na prebaleni abych je mohla prebalit a já jim řekla že jsou venku a že mají čisté pleny jednorázové a od pátku do neděle je mám ještě na hlídání protože paní bude mít noční služby tak budu mít děti moje 7 až 12 let a jim je 10 a 8 let tak to si užijí až moc teď mé kluky jsem před chvilkou dala spát jelikož když děti nosí plenky tak si musí prostě lehnout a po spánku zase přebalování a malá svačinka kaše krupička ale v kojeneckých lahví staršího musím trochu oholit mezi nohama hlavně na zadku ale oholim i mladšího aby mu to líto nebylo a pak dostanou zase jednorázové pleny se svrchními kalhotky a dám slabé punčocháče a tepláky a půjdou na vzduch a zase už nikdo zvoní tak jdu otevřít a byli to zase spolužáci od nás z baráku a řekla jsem jim jestli chtějí jít ven tak musí počkat až se vzbudí že jsem je poslala spát a dnes mají jednorázové pleny ale i nijaký sebou na prebaleni tak moje kluky oholim až večer před koupáním a přebalovánim ale svačinku dostanou a kluci se mi ptali proč chodí spát a proč mám připravený kojenecké láhve protože u nás to je trochu jinak protože malýmu jsem plenky dávala normálně ale starší se začal posmívat tak pleny má za trest ale i s kojeneckou láhvi a na spaní mají i klasický dudlík a teto ty nás od pátku do neděle hlidas ano kluci přesně tak to budete mít i vy budete mít i také dudlíky a kojenecké láhve a spát po obědě na 1 až 2 hodiny a teto už se těšíme a spát se bude tady řeknu vaší mamce aby vám dala postele sem ke mne no to se moc už těšíme a kluci když máte ještě staršího bratra no teto on jsem nám posmívá že jsme mimina a že nás odmítá prebalovat no kluci jdu moje kluky skontrolovat jestli nejsou vzhůru a prebalim je abyste mohli jít ven a teto prebalit i náš jelikož cítíme v plenkách mokro to víte že vás prebalim tak jdu je vzbudit a teto můžem být dnes doma u vás no kluci můžete ale ty tepláky si aspoň sundejte a buďte tady v punčochácich .

Pulec (Čt, 18. 2. 2021 - 15:02)

Tak co jak to jde s detima byly kluci hodně počurany ve 12 to musí být krásný pohled na kluka v počuranych plenkách

Pulec (St, 17. 2. 2021 - 16:02)

A klidně jestli chcete tak můžeme psát na [email protected] budu rád když třeba na dálku takhle o tom psát

Pulec (St, 17. 2. 2021 - 13:02)

Krásné kór mít je takhle a to si řeknou samy nebo je i kontrolujte

Jitka (St, 17. 2. 2021 - 10:02)

Tak s klukama není žádný problém v kli se nechávají prebalit starší syn si už na pleny už zvykl a začala jsem mu dávat i bodycko s punčocháčemi skoro jako batoleti se vším všudy Teď jsem kluky musela jiti prebalit do čistých plenek jelikož mladší byl pocurany a starší pokadeny tak i pomoceny jeden dostal látkové pleny a druhý jednorázové pleny jelikož látkové pleny musím dát vyprat a pak bude jedna pračka s punčocháčemi a bodyckami teď jestli půjdou kluci do školy tak jim budu dávat jenom jednorázové pleny stejně ve škole nebude probíhat tělocvik takže pleny a punčocháče můžou klidně mít ale zase záleží jestli je ve škole zvládnou mít pleny na sobě uvidíme první den jestli i ostatní děti budou v plenkách protože jsem zjistila že kluci staršího dítěte byli u nás ale v plenkách že je doma také prebaluji tak co uvidí se ale punčocháče jim dávat budu .

Pulec (Po, 15. 2. 2021 - 15:02)

Mě by se líbilo taky se starat o takove dítě

Jitka (Ne, 14. 2. 2021 - 13:02)

Chtěla jsem sice psát na jinou stránku na ABDL ale tam to nejde tak jednoduše jako tady a kluky jsem ráno prebalila do čistých plenek a ve 12 hodin měli oběd ale normální a teď po odpočinku je znovu prebalim a dám jim malou svačinku ale v kojeneckých lahví a bude Sunar 6 plus pak se prebali do čistých pleny a obleču ji a dám dětské bavlněné punčocháče a zimní kombinézu každému a půjdu s nimi na procházku tak hold budou mít pleny mladší je potřebuje a starší je má za trest za posmívání ...!!!

Pulec (Ne, 14. 2. 2021 - 16:02)

Tak jak to jde s klukama

Reklama

Přidat komentář