Reklama

kakání partnerky

Emil (Út, 15. 8. 2023 - 12:08)

Já krom toho že jsem Emil,tak jsem ještě debil.

Ahoj. Své paní sloužím jako toaletní papír už více než 25 let nechtěl by ses ty nebo tvá kamarádka ozvat na můj email? Abychom si psali o zkušenostech ? Prosím jen seriózně. Pokud jsi nějaký stupid, nepiš.

Emil (Út, 15. 8. 2023 - 11:08)

Ahoj. Ano, můžeme si psát o zkušenostech. Tak se hned chci zeptat, jestli, když sloužíš své paní jako toaletní papír již vice než 25 let, tak jestli u toho i zvracíš?

Jestli to myslíš vážně, je tam můj mail, jestli jsi rádoby vtipálek tak čemu na poslední větě jsi nerozuměl ?

Návštěvník (Út, 6. 6. 2023 - 17:06)

tteď už si ale děláš legraci kdo by takovou věc žral takže si celou dobu ze mě děláš prdel a já ti až do včerejška věřil

Lada zikova (Čt, 25. 5. 2023 - 16:05)

Tak vystral se tady někdo pořádně nebo jak napište jestli to bylo Hodně šišek nebo to bylo řídký kakáníčko

Lada (So, 20. 5. 2023 - 12:05)

Můžu se zeptat jenom komu se chce Kakat hodně moc a pak utíka nikde v lese a kam chodíte Kakat když se vám chce hrozně moc a prdíte u toho taky hodně moc než začne lezt z Prdelky první Šiška která spadne na zem třeba u stromu nebo kam vam to spadne a kolik toho vykadíte v ten den jenom by mě to zajímalo a jinak přeju hodně šišek a krásný Kakání všem Holkám co se jim pravě chce Kadit

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 17:05)

a jak a kde proběhlo tvé dnešní kakání Lado

Lada Zikova (Ne, 4. 6. 2023 - 12:06)

No dneska ráno venku na mě přišlo kakání tak jsem běžela ke stromu stáhla kalhoty dolu a už jsem prděla hodně moc a pak začalo vylejzat první dlouhá šiška ze zadečku ven spadla na zem u stromu a pak jsem si prdla ještě jednou nahlas a už šla zase druhá šiška Dlouhá a spadla taky ke stromu na zem a pak ještě jedná dlouhá šiška spadla ze mě a pak jsem se utřela zadeček a oblíkla jsem si Kalhoty a šla jsem domů tak doufám že až zase teď půjdu ven že se mi nebude chtít zase hodně moc kakat protože furt prdím a bolí mě břicho a něco mě tlačí v zadečku tak doufám aby to nepřišlo v půlce cesty na mě protože pak nevím kam běžet kakat kde bych to mohla vykonat jinak přeju všem Hezké Kakání a pak mi napište jaký to bylo to vaše Kakání a kde ste dneska kakali a jak to u vás probíhalo jo mějte se krásně

Pavkol (So, 13. 5. 2023 - 10:05)

což znamená že příspěvek v 3:42 vůbec není můj

Pavkol (So, 13. 5. 2023 - 10:05)

no to teda jo v době od 22 30 do O6 30 obykle spím takže nevím kdo se podepisuje pod stejným nickem jako já jen proto aby mě ztrapnil

Postřeh (So, 13. 5. 2023 - 08:05)

Traparna

Pavkol (So, 13. 5. 2023 - 03:05)

hodně prdím škoda že to neslyšíte je to krása možná to slyší sousedi.

Opravdový Pavkol (Pá, 28. 4. 2023 - 19:04)

tak tohle jsem opravdu nepsal

Pavkol (Po, 24. 4. 2023 - 20:04)

Prstim malým dívkám 3-4 roky

Jan Vypudil (Pá, 28. 4. 2023 - 19:04)

Pavkole to je opravdu už nechutné co tady píšete a vyzývám vás aby jste okamžitě přestal nebo vás to dám na policii, musíme zjistit kdo to tu píše.

Opravdový Pavkol (Pá, 28. 4. 2023 - 19:04)

to jsem nepsal já a pokud se to bude opakovat budu já nucen naopak žalovat toho kdo se mě snaží zdiskreditovat

Návštěvník (Pá, 21. 4. 2023 - 09:04)

já Pavkol jsem na chlapy nikdy nebyl

MALIN (Pá, 21. 4. 2023 - 06:04)

JSEM BYL NA SRAZU TUNINGAŘU NA ONO A VZAL JSEM TAM VYFUK REMUS A VŠICHNI HO MRDALY ZA 5 KORUN A VYDELAL JSEM BALIK! A ŠPATNA ZPRAVA,ZE VYHODILY Z KLUBU VEPROVYCH HLAV,PANA MIRKA ZAVODNIKA.......

PAVKOL (Pá, 21. 4. 2023 - 05:04)

Kourim rad curaky a jim hovna....jsu uchyl.....nechce nekdo vylyzat zadek?

Reklama

Přidat komentář