Reklama

Antidepresiva

Hanka (Út, 17. 6. 2008 - 17:06)

Dobrý den. Mám asi trchu neobvyklý dotaz. Problém se týká mého přítele, se kterým jsme spolu už několik let. Před půl rokem začal brát antidepresiva(a bude je nejspíš brát ještě rok). Hodně se poslední dobou mění, je mu sice psychicky lépe, ale jakoby méně vše prožívá,je mu více věcí jedno, je více apatický, někdy se ke mě chová nehezky. Dřív takový nebyl.Tvrdí,že to je prášky,že ty ho mění,že to sám cítí,že je jiný a že mu to samotnému vadí. Vysadit je ale nechce.Chci se zeptat, jak to bude vypadat,až prášky za rok vysadí? Vyléčí se,ale vrátí se zpět jeho chování,nebo už bude vždy takový?Chci,aby mu bylo lépe,to ano,ale sám mi říká,že mu vadí,že se tak změnil a že ho jeho chování často mrzí. Děkuju za případné odpovědi.

Carol (Po, 16. 6. 2008 - 16:06)

Míšo - měla jsem výbornou zkušenost s Tritticem, bere se 1/3tabl.= jedna třetina- na noc. Dokonce se po něm trochu hubne, vedlejší účinky žádné a po roce jsem ho vysadila bez problémů.

jana (Po, 16. 6. 2008 - 15:06)

Chuť k jídlu nezvyšuje Efectin a možná Ixel, ten nitrooční tlak nevím.

Petra (Ne, 15. 6. 2008 - 15:06)

Ahoj máte někdo zkušenosti s Argofanem a mírným požitím alkoholu?????Díky

Alicantha (Po, 2. 6. 2008 - 14:06)

Ahoj, brala jste některá v těhotenství Citalec?(já beru 20mg/den). Moc bych chtěla miminko, ale bojím se, aby to na něj nemělo vedlejší účinky. Poradíte mi prosím někdo, zda je lepší počkat (biologické hodiny), anebo jít do toho? Díky. PS: moje diagnoza: panická porucha se špětkou deprese, teď jsem myslím stabilizovaná a těšim se na mimčo, zároveň mam obavy, aby se mi to tim poporodnim stresem nevrátilo....Poraďte mi prosím!!!

354843435 (Po, 2. 6. 2008 - 13:06)

Ahoj Nora. Beru Citalopram už rok a půl a na začátek si taky vzpomínám, začal mi totiž účinkovat až po asi 5 týdnech, ale stálo to za to, byla to úleva, vydrž a měj se fajn!

354843435 (Po, 2. 6. 2008 - 13:06)

Ať už těm blbum s těma geopatogenníma zónama někdo zavře...ústa!

BARBARA (Ne, 1. 6. 2008 - 17:06)

CHUT NA SEX NENI ZADNA,ANI ZAZRAKY SE NEDEJI,ALE ASPON NEJAK FUNGUJI.

irena (Ne, 1. 6. 2008 - 14:06)

od doby, co synovi dali depotní injekce neclopin tak je jeho stav super

margarita (So, 31. 5. 2008 - 15:05)

Ivo nestraš že jsi přibrala 15kg - já ho beru druhý den....na bulimii...

laura (Čt, 29. 5. 2008 - 00:05)

Mila Netty, nejsem teda doktorka:)), ale moje doktorka mi rikala, ze alkohol muzu, ale jen velmi opatrne, zvykat si postupne, ze to mnohem rychleji opiji, a hlavne ze nemam pit moc. Znam kamaradku, co pije na AD jako duha, nic ji neni, ale myslim si, ze jednak na to kazdy reaguje jinak, a hlavne trpi jatra, protoze pry nejak rozklad alkoholu a ad probiha stejnym zpusobem. Slysela jsem take, ze pri vetsim piti na ad muze dojit i k vaznejsimu selhani organismu. Ale kdyz to nebudes prehanet, doktorka mi rekla, ze to neni problem.

iva (St, 28. 5. 2008 - 22:05)

prosím berete někdo argofan? já poi něm přibrala 15 kg a doktor tvrdí,že to není možný a jak vám pomáhá od uzkostí a depresí? díky iva

Návštěvník (St, 28. 5. 2008 - 12:05)

:NIKITA- naprosto Ti rozumím, je to vážně začarovaný kruh..AD - příbírání - další deprese...atd. Co se týče těch závratí, já je měla taky příšerné, psala jsem to sem před týdnem..teď už je to mnohem lepší, ale ten minulý týden jsem nemohla dělat vůbec nic..při každým otočení hlavy jsem myslela, že sebou praštím o zem. Hodně jsem si o tom přečetla, tak mě aspon uklidnilo, že to do dvou týdnu má přejít a není to nebezpečné..Přibírala jsem taky postupně..najednou jsem koukala na své fotky a říkala jsem si, že to snad ani není možné..

Netty (Út, 27. 5. 2008 - 17:05)

Milá paní doktorko,chtěla jsem se zeptat:Již půl roku užívám Deprex.Jsem malého vzrůstu a váhy,ale ráda se bavím.Od té doby,co ho užívám se bojím pít alkohol.Mám ráda sladčí alkohol tak do 16%.Je možné na tento lék,užíváte-li ho dlouhodobě pít alkohol?Na příbalovém letáku,jsem žádný zákaz nenašla,ale lidé o tom často mluví.Předem děkuji

Nikita (Út, 27. 5. 2008 - 13:05)

No já jsem po dvou letech užívání A(GAD-generalizovaná úzkostná porucha)přibrala 30 kg...Šlo to postupně.Nejprve rok Serlift-a najednou o 15 kg navíc-pak jsem prostřídala Cipralex,Apo-Parox,Argofan-aby se přibírání zastavilo..Ale nezastavilo!Chtěla jsem vysadit,ale nejde to,mám strašné závratě a je mi zle.Naopak-dostala jsem ze své váhy i depresi-a musela mi doktorka dávkování zvýšit..No.prostě jsem na tom tak,že úzkosti ani deprese nemám,ale léčím se na obezitologii,a podstoupím bandáž žaludku,abych zhubla,protože obezita mě začíná ohrožovat na životě..Takže AD na jedné straně pomůžou,ale člověk se ostává do začarovaného kruhu..

laura (Út, 27. 5. 2008 - 12:05)

Mila Majko, z chemickych veci me nic moc nenapada, co by bylo nenavykove, ale mohla bys zkusit z prirodnich kozlik lekarsky - tak 1000 mg vecer na spani, ale zacala bych spis s 500 mg. Da se koupit v podobe kapek i prasku. Nekomu zabere na spani vyborne, nekomu ne, ale zkusila byhc to. Take existuji dalsi prirodni veci na spani - medunka, chmelove sistice... porad se kdyztak v lekarne, ale hlavne ten kozlik by mohl zafungovat. A jestli rikas, ze se ti vratily deprese, mozna by stalo za to zkonzultovat s lekarem vymenu antidepresiv, ktera by ti zabrala po nejake dobe a Neurol bys uz ani nepotrebovala.

Majka (So, 24. 5. 2008 - 22:05)

Dakujem,spýtam sa lekárky,či by mi to nezmenila.Posledné dni mi už tá dávka Neurolu 0.5 večer nezaberá,zjem ho o 20.00 hod a zaspím až okolo 24hod.Ráno som potom ako mechom udretá.

carex (So, 24. 5. 2008 - 13:05)

Neurol je prostě návykový, musí se vysazovat hodně pomalu (tablety 0,25 mg po ctvrtkach). Zkus místo něj Atarax.

Majka (Pá, 23. 5. 2008 - 20:05)

Ja beriem tristvrte roka ráno Citalon 20mg a večer Neurol 0,5 a za tu dobu som schudla 13kg.Vobec nemám potrebu jest.Teraz mám na výšku 170cm 53kg,mám 32rokov,dve deti.Snažila som sa Neurol vysadit,ale nejde to.Depresie sa mi vrátili a nezaspím bez neho.Myslíte,že sa dá niečím iným nahradit?Dost sa tu píše,že je to svinstvo.

Návštěvník (Pá, 23. 5. 2008 - 13:05)

Konečně super IQ test ke kterému dostanete i certifikát, záruka kvalitního výsledku. Vyzkoušejte http://cz.iq-test.eu/?d=12534

Reklama

Přidat komentář