Reklama

penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Other (Ne, 15. 8. 2021 - 09:08)

Ja nosím trvalé stiahnutiu predkožku (holý žaluď) z hygienických dôvodov. Keď som sa na to opýtal priateľky či jej to nevadí alebo sa jej to páči vravela že jej to je jedno. Aké s tým máte skúsenosti vy?

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 10:08)

Ženy naše penisy většinou neřeší. Stačí jim že od nás mají dokonalý orgasmus. Pochopitelně, že nejlepší je s odhaleným žaludem. Jednou nás, jako kluky, při masturbaci překvapila dospělá žena. Kamarád měl většího ptáka, ale nešla mu stáhnout předkožka, což u mě bylo v pohodě. Když sem se jí ptal, koho z nás by si vybrala na sex, ukázala na mě, prože prý se mnou by bylo větší potěšení.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 16:08)

tak ženy penisy řeší, ale jinak, než si většina mužů myslí. Určitě umí penis mužovi omrknout, akorát nezírají dlouho, jak někteří nadržení muži. U velikosti vůbec neplatí, že čím větší, tím lepší. Některé ženy chtějí spíš větší, jiným stačí i menší, klidně i slabší průměr. Jestli má někdo trvale staženou předkožku je tolik nezajímá. To řeší hlavně honiči. Normální chlap má předkožku, jak mu vyhovuje, někomu se v pubertě stáhne dozadu, někdo si ji dá dozadu sám, většina má žalud zakrytý. Normální spíš není, když někdo toto dokola řeší. Jak mám předkožku je zcela druhořadé, hlavně že jde stahovat a není úzká. Někdo má předkožku vzadu kvůli hygieně, časté záněty, to je v pořádku taky. Normální chlap se zajímá spíš o ženské, jak nějakou získat, o sex s ní a ne jak nosí předkožku. Něktkeří lidi jsou tím tématem úplně posedlí.

Návštěvník (Ne, 15. 8. 2021 - 20:08)

Dík za podporu a další důkazy. Také nechápu proč toto téma je tak frekventované. Prodělal jsem komplikovanou operaci zcela přirostlé předkožky, dětskou lékařku to hodně zajímalo, ale pak jsem byl úplně normální a až na tuto rubriku jsem to vymazal z paměti. Jen jsem radil, že o nic nejde. Nechápu proč ti kluci z toho dělají problém. Holky to vůbec nezajímá.

Návštěvník (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

to je zajímavé kolik z nás má podobný zážitek. Já to také zkusil až kolem 27-28. První tři dny to bylo nepříjemné, ale když jsem si čtvrtý den zkoušel na noc zakrýt žalud, tak mi bylo velmi nepříjemné mít předkožku na žaludu a hned jsem to musel sundat.

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 14:07)

Včera se mi to podařilo nějak srolovat a drželo to celou dobu. Ale celkem jsem se styděl :D

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 17:07)

Když se kůžička jakoby sroluje tak potom drží stažená pořád. Stud je pochopitelný, nejsi zvyklý že ho máš takhle a připadáš si s tím trošku divně a přijde ti že správně by sis ten žalud asi měl zakrýt. Je to o tom překonat to že ti to není příjemný a že se stydíš. Já si přesně tímhle procházel taky

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 15:07)

A kolik ti je?

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 16:07)

15. Tobě?

Max (So, 31. 7. 2021 - 16:07)

A nechal sis to stažený i potom nebo si ji po sprchování vrátil na žalud?

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 16:07)

Vrátil. Řezal mě do žaludu šev na pyžamu.

Max (So, 31. 7. 2021 - 16:07)

A chceš to mít trvale stažený nebo ne?
Kolik ostatních kluků má holý žalud?

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 16:07)

Nevím. Ale má to asi 4 nebo 5 kluků. Z toho jeden obřízku určitě

Návštěvník (So, 31. 7. 2021 - 17:07)

Já taky zpočátku nevěděl jestli to tak vůbec chci mít. Prostě mě zajímalo jaké je mít pořád odhalený žalud, až jsem se odhodlal to tajně na nějakou dobu vyzkoušet a vydržet to. Tehdy jsem ani nepočítal s tím že už si to tak nechám napořád

Návštěvník (St, 4. 8. 2021 - 15:08)

A kolik ti bylo kdyz si se rozhodl to vyzkouset? A kolik ti je ted?

Návštěvník (Čt, 5. 8. 2021 - 00:08)

Až v 25 jsem konečně sebral odvahu a učinil to. Přitom jsem o tom přemýšlel už delší dobu, jenže obavy, nepříjemnosti a stud tehdy byly silnější.

Alex (Čt, 12. 8. 2021 - 12:08)

Přesně jak říkáš...také sem to učinil až v 27 letech.

Návštěvník (Pá, 30. 7. 2021 - 13:07)

Předkožka mi klouže po žaludu naprosto volně, protože často onanuji.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 10:07)

Mám to tak, že v klidu je žalud částečně kryt předkožkou, špička je venku. Při ztopoření se žalud zcela obnaží. Při onanii nebo souloži se předkožka dotýká okraje žaludu jen lehce, což je velice příjemné. Doktorka mi říkala, že takový penis je nejdokonalejší. Vím že má pravdu. Mě i partnerkám naprosto vyhovuje.

Návštěvník (Čt, 29. 7. 2021 - 10:07)

Jsem teď na táboře, a pár kluků tu má holý žalud. Jen jedem má viditelnou jizvu. U ostatních si nejsem jistý

Reklama

Přidat komentář