Reklama

Trestání dospívajících dětí

Lída (So, 2. 4. 2022 - 06:04)

Tak u nás máme doma fixační
systém SalvaFIX. a to za trest
pro syna. Když zlobí tak
dostane pleny a je do něj
upevněn na noc nebo na
víkend po 8 hodinách. Musím ho pak krmit.

Milan (Ne, 27. 3. 2022 - 22:03)

Detí je potřeba trestat . Doma používám řemen , rákosku a musi se ohnout přez koleno a dosatne vyprask na holou. Obcas se stane že se u toho i bolestí počurá

Pavlína (So, 19. 2. 2022 - 15:02)

Tak u nás máme se synem o trestání dohodu. Je mu 16 let a trestáme ho tak od dvanácti. Předtím se ty vařečky a trestání na zadek stejně minuly účinkem. On má sice trest především bolet, ale tento je spíše takový potupný a možná i výchovný. Vždycky každou poslední sobotu v měsíci. Syn musí vstávat ráno, nasnídá se, ranní hygiena, vykoná potřebu. V obývacím pokoji máme u zdi přidělanou stěnu ze všelijakých dřevěných tyček. Syn se svlékne do naha a nasadíme mu pleny, na tu mu dám kalhotky a aby to pořádně drželo, tak přes ramena mu nandám kšandy.Pak si sedne na podložku k té stěně a ruce mu přikurtuju ke dřevěné tyčce (látkovými pouty se suchým zipem, které se používají v rámci bondage - když se partneři svazují - jen dodávám, že syn do toho šel dobrovolně - není to násilné! Jinak bychom ho trestali jako každé jiné dítě fyzicky). No a to je kolem osmé hodiny ranní. A začíná mu celodenní „veget“ až do osmi do večera. No a program se odvíjí od toho, jak v tom měsíci syn zlobil. Většinou je tam sám a my trávíme čas v jiných místností. Člověk přeci musí zpytovat svědomí. Někdy mu tam postavíme před taburet nástěnné hodiny, aby měl přehled o čase, ale to jen když má plnit různé úkoly. Většinou to má bez hodin a neví tak, kdy mu trest skončí. Akorát se tam všichni sejdeme na oběd. To se s manželem a sourozenci najíme a synátor se na nás přikurtovaný kouká. Pak se nají - nebo spíše nakrmí on - dáváme mu po lžičkách jídlo a napije se z kojenecké láhve. Nehne se tak z místa. Někdy tam má puštěnou televizi - spíše dokumentární programy o přírodě, ale mám taky plno výukových dvdíček, tak mu tam pouštíme i to, aby se u toho vlastně něco naučil. Máme i chůvičkou s kamerou. To když syn zlobí i přivázáný, tak mu tam postavím hodiny vždycky hodinu před začátkem úkolu. Je třeba 13. hodin. A napíšu mu k hodinám cedulku s úkolem - například od 14. do 15. hodin se nebudeš opírat o stěnu! A zapnu chůvičku a on to musí dodržet. Anebo mu napíšu. Ve 14. hodin budeme přebalovat! A syn ví, že se může vyčúrat, že ho pak přebalíme. Manžel mu nadzvedne nohy a já ho rychle přebalím. Nesmí se tak hnout z místa. Když v tom měsíci provede opravdu nějakou lišárnu, tak mu tam dám cedulku - od 16 do 18 hodin lekce slušného chování nebo školení. A pak se sejde rodina a probíráme to s ním. Každopádně ten trest má až do osmi do večera. Ví, kdy je 19. hodin, tj. hodina do konce trestu. To ho nakrmím. Pít může vždycky, jen si musí říct, abych mu dala kojeneckou láhev, ale raději moc nepije, aby se nepočúrával do plen. No a to už mu tam postavím hodiny a syn si „odpočítává“ poslední minuty trestu. Co jsem si všimla, tak největší potupa pro něho je, když ho přebalujeme a mladší syn s dcerou se dívají. A taky když ho krmíme. A taky si venku v sobotu děti hrají a on musí celou sobotu prosedět takto doma. To všechno jsou účinky trestu a musí si to uvědomit!

Pavlína (So, 19. 2. 2022 - 15:02)

Dnes sice není poslední sobota v měsíci, ale jelikož příští sobotu máme rodinnou oslavu, tak jsme trest přesunuli na dnešek. Syn se to dozvěděl ve čtvrtek a protestoval, ale nedalo se nic dělat. Dneska byl ráno docela vzteklej. A že mu mám pustit odpoledne hokej olympiádu jak Slováci budou hrát o medaile. Pustila jsem mu tam TV, ale jak byl vzteklej, tak kouká na DVD - pohádky o Krtečkovi.

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 04:01)

zař ízlé kratasky bych všem dospívajísím holkámvyměnil za kombinézy nebo zmíněné lacláče, je pravda že jsou víc sexy a pak se nedivme že je pak někdo v parku znásilní, legíny bych taky zrušil páč je to také moc "sexy" klukům bych obden ordinoval brom a holkám pás cudnosti.

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 17:03)

pro kluky taky existuje pás cudnosti
jn ať se nediví že je někdo znásilnil když se oblíkaj tak vyzývavě

. (Út, 18. 1. 2022 - 02:01)

Co říkáte na holky, co se jim zařezávají plavky? jak by ste je potrestali nebo naopak nepotrestali. oni plavky se snadno zaříznou jak se přicusnou díky mokrotě k tělu a pak stačí pár pohybů a má je zařízlí i kluk

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 21:01)

z tohoto důvodu jsem holce koupila plavky vcelku s nohavičkama a klukovi šortky .
Laclové ryfle s nohavicemi na ven , beru jako dobrý typ

Návštěvník (Po, 20. 3. 2023 - 17:03)

co nejmíň sexy plavky když vidím ty dnešní dívčí plavečky bikinky tak mi z toho tvrdne pindík

miláček (Út, 25. 1. 2022 - 22:01)

Já si myslím, že potřeba plavek s nohavičkama je krok velmi dozadu. Ono by stačilo holku naučit po vylejzání z vody si rukou zkontrolovat zadek, jestli je vše v pořádku a odmala ji véct k tomuto chování.
Jinak já myslím, že u větších dětí skoro není nutný výprask na holou, ale kdyby dítě dostalo na zadek přesto co má třeba před partou mělo by to taky účinek a navíc je výhoda že může třeba holka dostat od táty či před klukama a k žádný morální újmě nedojde. Ovšem vše s mírou. Ne, že na ně vezmete kabel a přizabijete je. Ono takovej výprask rukou před kamarády udělá své.

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 22:01)

takoví lidi/décka zavřít někam do klece/vazby a neustále ponižovat, aby si uvědomili co udělali .

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 22:01)

takoví lidi/décka zavřít někam do klece/vazby a neustále ponižovat, aby si uvědomili co udělali .

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 23:01)

jj taky jsem to viděla, holku bych seřezala na holou, klečet s rukama za zády,pak dát do děcáku kde by při neposlechnutí byla potrestána třemi hodinami v samotce , a nechat ji v převýchovném domovu tři roky.

David (Po, 10. 1. 2022 - 06:01)

Na dospívající platí nahý výprask a následné nahé klečení. Je to pro ně bolestivé a ponižující.

Radka (Ne, 9. 1. 2022 - 22:01)

Zdravím, právě jsem viděla video co se nedávno stalo na Slovensku, jak 14dívka opila ,zkopala jedenáctiletou holčičku do krve a ještě ji vyslékaly a fotily a pak řekla že ona si to může dovolit protože rodiče dělají u policie.
je mi z toho vážně zle, a nedovedete si představit co všechno jako matka také 11.leté holky se mi honí hlavou.
Jak by jste ji potrestali ??

Návštěvník (Út, 11. 1. 2022 - 23:01)

Jednoduše jí nadělit to stejné dvojnásobně , aby věděla o čem to je ! Jak se říká : na hrubý pytel hrubá záplata !

Návštěvník (Po, 10. 1. 2022 - 06:01)

Vysvléknout do naha (za to vysvlékání), nějakou dobu ji nechat klečet v koutě, pak pořádný výprask (za to zkopání), pak další klečení v koutě. A během toho udělat pár fotek (za to focení).

Návštěvník (Ne, 12. 12. 2021 - 02:12)

Nevím jestli to vycucal z...Učitel Šuk (výtvarná výchova + tělesná výchova) říkal, že má na nás zlobivé kluky v kabinetu SPECIÁLNÍ VYSVĚTLOVACÍ ZAŘÍZENÍ.

Vašek N. (St, 29. 9. 2021 - 17:09)

Dospívajícího syna trestám od mala stále stejným způsobem, tj. výpraskem na holou s následným nahým klečením.

Jakub (So, 11. 12. 2021 - 22:12)

Já chci od vás dostat číslo 776 225 721

Reklama

Přidat komentář