Reklama

Antidepresiva

Katka (St, 2. 4. 2008 - 09:04)

Dobrý den moc Vás prosím o radu. Beru Citalec a vím, že nežádoucí účinky může mít např. s třezalkou, která působí na uklidnění ale vím, že existují i jiné bylinky na uklidnění, například roibos.Jak jsem se dočetla, tak působí do jisté míry jako antidepresiva. Pokud budu pít tento čas, je možné, že i v tomto případě se vyskytnou nežádoucí účinky? Děkuji

petra4982 (Po, 31. 3. 2008 - 09:03)

beru pulku sertralinu denně rano 1 tbl neni to na mě slabé? z celyho prašku mě bolela hlava tak mi ho musel snížit na pulku

petra4982 (Po, 31. 3. 2008 - 08:03)

dobry den, doktor mi predepsal sertralin actavis beru ho nyni 20 den je to lepší ale ještě to neni ono měla jsem ze začatku sebevražedné myslenky které neustupovaly ale porad tam ještě jsou ale ne tak silně jako driv proč toto mě zlobí

laura (St, 26. 3. 2008 - 22:03)

Ahoj Petro, antidepresiva se nepredepisuji podle hmotnosti, takze v tom problem nebude. Jinak ti to asi snizil na pulku, aby sis na nove leky zvykla pomaleji.

petra4982 (St, 19. 3. 2008 - 08:03)

beru sertralin actavis 50 mg. doktor mi ho snížil 7 den na pulku mužee to byt že malou tělesnou hmotnost?

petra4982 (St, 19. 3. 2008 - 08:03)

dobry den chtěla sem se zeptat doktor mi vyměnil prašky za jiny.Brala sem skoro 4 roky magrilan 1 tbl denně a pak přišla ztrata hodného člověka. Citila sem že ty mé prašky mi už nezabiraji.Doktor mi předepsal Sertralin actavis 50mg. ze začatku co sem ho brala bylo celkem jk vydrženi ale ten 7 den sem byla po něm uplně mimo strašny bolesti hlavy tak mi doktor řekl že mam brat jen pulku.Myslite že to může byt že mam asi velkou davku? mam pokračovat s tou pulkou?zabere mi to??

perlicka.xxx (Po, 17. 3. 2008 - 12:03)

Dobrý den, přestala jsem užívat coaxil a zbylo mi jedno celé balení (90 tablet) plus 1,5 platíčka, je mi líto je dát do lékárny na zničení, když vím, kolik stojí. Pokud by měl někdo zájem ozvěte se. perlicka.xxx"seznam.cz

laura (So, 8. 3. 2008 - 14:03)

Mila Alenko, cetla jsem na mnoha diskuzich, ze hodne zen bylo tehotnych na AD a porodily zdrava detatka. Vetsinou behem tehotenstvi uzivaly Zoloft nebo Citalec, ktere by mely byt setrne. Mam takovy dojem, ze prave ten tvuj serlift obsahuje stejnou ucinnou latku jako Zoloft, tak by to snad slo, ale urcite se musis poradit s odbornikem. Klidne zadej do googlu -tehotenstvi zoloft- a vyjede ti spousta prispevku. Pry to mnohym maminkam schvalili i na genetice. Ale ja ted take beru AD, a az budu chtit byt jendou tehotna, asi to zkusim vysadit, ale chapu, ze to obcas proste nejde. tak hodne stesti

Návštěvník (Po, 3. 3. 2008 - 17:03)

Dobrý den,je mi 24let a beru už 1,5 serlift 5Omg za den,chci se zeptat,kdybych plánovala miminko,musím to vysadit?Neumím bez něj ,ale fungovat,mám šanci vůbec mít dítě?Předem děkuji za odpověd Alena

Pája (Po, 3. 3. 2008 - 15:03)

Honzo, děkuju, já vyzkouším a uvidím. Ad zabírají na každého jinak... Děkuju a měj se hezky.

jan (Po, 3. 3. 2008 - 15:03)

Tie neziaduce ucinky som mal po cely cas liecby.

jan (Po, 3. 3. 2008 - 15:03)

Tie neziaduce ucinky som mal po cely cas liecby.

Pája (Po, 3. 3. 2008 - 15:03)

Honzo, děkuju moc. Já jsem brala Velaxin, hodně mi pomáhal. Pak jsem ho na doporučení lékaře vysadila. Chvíli to bylo dobré, ale po půl roce se potíže vrátily a já ho musela začít zase užívat. Už mi ale tak nezabíral, tak jsem dostala právě Argofan. A ty nežádoucí účinky jsi měl jenom na počátku léčby, nebo po celou dobu?

Jana (Po, 3. 3. 2008 - 15:03)

Rusty, mně se po vysazení vrátilo normální prožívání a pocity cca po 3 týdnech. Chtělo se mi i brečet u nějakého dojáku, což předtím nikdy. Ale zato po 3 měs. depka udeřila znovu a teď léky špatně zabírají.

jan (Po, 3. 3. 2008 - 14:03)

Uz som zistil ze obsahuje latku venlafaxin a jedna sa o generikum originalneho lieku Efectin.Ja som ho bral 4 roky a velmi mi pomahal na depresiu a uzkosti ale som mal urcite neziaduce ucinky.

jan (Po, 3. 3. 2008 - 14:03)

A aku ucinnu latku obsahuje ten Argofan.

Pája (Po, 3. 3. 2008 - 14:03)

Pěkný den, můžu se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti a AD Argofan SR? Děkuju.

Rusty (Pá, 22. 2. 2008 - 21:02)

Ahoj, na radu psych. vysazuju po 6mes. Seropram kapky, kazdy tyden o 2 kapky mene. Lecila jsem se s exogenni depresi, nyni jsem ok. V posledni dobe se citim takova otupela, jakoby "pocitove plocha", tzn. zadne nadseni, zadne smutneni, zkratka zadne emoce. Dr rika, ze je to zpusobeno AD. Mate nekdo s timto pocitem zkusenost? Po jak dlouhe dobe po uplnem vysazeni se prozivani vrati do normalu? Diky!

P. (Pá, 22. 2. 2008 - 14:02)

Ali, pokud se vysadí antidepresiva předčasně, bez porady s lékařem, tak může dojít ke zhoršení potíží. Pokud se vysazují postupně, pod lékařským dohledem, neměl by to být takový problém. Určitě je to individuální. Někdo vysadí AD bez potíží a někdo má vedlejší účinky. Já osobně jsem asi 14 dní pociťovala točení hlavy a rozmazané vidění... ale to přejde. Hodně štěstí. P.

Alena (St, 20. 2. 2008 - 14:02)

Pěkný den, můžu se Vás na něco zeptat? Co se stane pokud se vysadí antideresiva? Nastane návrat nebo mánie? Prosím odpovězte. Jsem jen pozorovatel (rodinný příslušník), tak nemám zkušenosti a bylo mi řečeno, že se nic nemůže stát, že je mu perfektně.

Reklama

Přidat komentář