Reklama

Antidepresiva

Radek (Út, 15. 1. 2008 - 21:01)

Ahoj kolega ho bere 7dní a má vedlejší příznaky - hyperaktivita, pot, polivy "blaha", nechuť k jídlu, předtím bral Coaxil a ten nepomáhal. Hodně zdaru

Jitka (Po, 7. 1. 2008 - 18:01)

Máte, prosím, někdo z vás zkušenosti s lékem Argofan. Pomohl vám ? Měli jste nějaké vedlejší účinky ? Děkuji

kvíčalka (So, 29. 12. 2007 - 20:12)

Evi, jsem na tom podobně jako ty. Před dvěma lety jsem se léčila na úzkostně-depresivní poruchu. AD mi začaly zabírat asi po 3 týdnech, brala jsem je rok a pak je postupně vysadila. Teď se mi problémy vrátily, zase jsem dostala AD, beru je 16.den, ale zatím nepozoruju žádné zlepšení. Někdy už mám pocit, že se vážně zblázním...Bojím se, jestli mi to i tentokrát zabere, jestli se zase někdy budu cítit jako normální člověk...Chceme se cítit dobře co nejdřív, ale musíme vydržet, než začnou AD zabírat. Uvidíš, že brzy bude líp! Držím pěstičky.

carex (So, 29. 12. 2007 - 11:12)

Ixel jsem brala. Vedlejsi ucinky zadne, ale taky mi nepomohl. Je to AD ze stejne skupiny jako Efectin.

jana (Pá, 21. 12. 2007 - 15:12)

mate prosim vas nekdo zkusenosti s ad ixel dekuji za odpoved

jana (Pá, 21. 12. 2007 - 15:12)

mate prosim vas nekdo zkusenosti s ad ixel dekuji za odpoved

jana (Pá, 21. 12. 2007 - 15:12)

mate prosim vas nekdo zkusenosti s ad ixel dekuji za odpoved

jana (Pá, 21. 12. 2007 - 15:12)

mate prosim vas nekdo zkusenosti s ad ixel dekuji za odpoved

laura (So, 15. 12. 2007 - 18:12)

Ahoj, jeden mesic je porad jeste dost malo, vydrz, melo by se to uz jen zlepsovat. No a myslenky na to, ze mi hrabne uplne, jsou asi pri techto stavech normalni, mam je taky a spousta lidi, co jsem tak slysela...

Eva (Út, 27. 11. 2007 - 14:11)

Ahoj, beru měsíc Cipralex, 3 týdny 1denně, pak mi ho doktor zvýšil na 2denně večer, nemohla jsem vůbec spát, ted ho beru ráno, už celkem spím.Cítím zlepšení, ale pořád mi během dne běží myšlenky, jestli se z toho vyhrabu, že už to beru měsíc, jestli bych už neměla být víc v pohodě, už nic neřešit.Za jak dlouho by mě to mělo vrátit do normálu?Jsem na neschopence celý měsíc.Mám z této nemoci hrůzu a vůbec z celé psychiatrie, bojím se, abych třeba neměla v budoucnu třeba schizofrenii, když mě tak přepadla bezdůvodně deprese, že se mi zblázní mozek ještě víc.Patří takový strach taky k příznakům deprese?Chtěla bych být zase v pohodě jako dřív.Depresi mám podruhé.Má tady někdo taky vícečetnou depresi?Jak dlouho jste užívali léky, doktor mi říkal, že je budu brát dýl, že to nikdo neví, jak dlouho, možná i celý život.před 5 lety jsem brala Seropram 1 rok.

Eva (Út, 27. 11. 2007 - 14:11)

Ahoj, beru měsíc Cipralex, 3 týdny 1denně, pak mi ho doktor zvýšil na 2denně večer, nemohla jsem vůbec spát, ted ho beru ráno, už celkem spím.Cítím zlepšení, ale pořád mi během dne běží myšlenky, jestli se z toho vyhrabu, že už to beru měsíc, jestli bych už neměla být víc v pohodě, už nic neřešit.Za jak dlouho by mě to mělo vrátit do normálu?Jsem na neschopence celý měsíc.Mám z této nemoci hrůzu a vůbec z celé psychiatrie, bojím se, abych třeba neměla v budoucnu třeba schizofrenii, když mě tak přepadla bezdůvodně deprese, že se mi zblázní mozek ještě víc.Patří takový strach taky k příznakům deprese?Chtěla bych být zase v pohodě jako dřív.Depresi mám podruhé.Má tady někdo taky vícečetnou depresi?Jak dlouho jste užívali léky, doktor mi říkal, že je budu brát dýl, že to nikdo neví, jak dlouho, možná i celý život.před 5 lety jsem brala Seropram 1 rok.

daniela (St, 21. 11. 2007 - 00:11)

Ja som pred rokom zacala uzivat Mirtazapin. V priebehu 7 tyzdnov som pribrala 10 kil. Kedze som mala mienu nadvahu aj pred tym, uplne ma yen prirastok na vahe zlozil. Takze som mala este horsie depresie zo svojho vyzoru. Fuj! Nikdy viac!
Tych 10 kg som schudla s ryzovou dietou a zacala som intezivne cvicit. Pohyb je na depresiu celkom najlepsie riesenie. Uzivam len vitaminy, hlavne B-cko a magnesium. Snazim sa organizovat si cas a robit si male radosti. Ale u mna islo len o stredne tazku reaktivnu depresiu.

laura (Út, 20. 11. 2007 - 23:11)

A jeste se chci zeptat, za jak dlouhou dobu se vam to tloustnuti projevi, jestli hned nebo az po nejake dobe, a kdyz prestanete brat AD, jestli se vam vaha zase vrati do normalu? diky!!!

laura (Út, 20. 11. 2007 - 23:11)

Líba: jako ze pri kombinaci AD a antikoncepce jde vaha dolu? Nebo naopak? co se vam stalo?

Iveta (Út, 20. 11. 2007 - 10:11)

Líbo, to jsem jednou zkusila a byl to fakt hukot. Myslela jsem, že se mi obrátí v hlavě a milá Meridia letela do koše, prachy neprachy.

Líba (Út, 20. 11. 2007 - 10:11)

Holky, s antikoncepcí si to někdy nesedne, ale není to nic proti tomu, když AD zkombinujete třeba s Meridií. To je pak hukot.

Radka (Út, 20. 11. 2007 - 10:11)

Já jsem přibrala ta rok 8 kg (Serlift) a nemůžu se toho zbavit.

Petra (Út, 20. 11. 2007 - 10:11)

Lauro, to je zvláštní, po antidepresivech se přibírá, a to dosr drasticky. nemáš něco se štítnou žlázou?

Iveta (Út, 20. 11. 2007 - 10:11)

To Laura : přibrala jsem po 13-letém braní AD cca 40 kilo. Hnus. Viděla jsi fotku Ivety Bartošové včera v Aha ? Taky pěknej hnus, jak přibrala. Proto je mi divné, že hubneš. Asi jsi ještě v depce, to se hubne rychle. Ale až se to dostane do klidu ....

laura (Út, 20. 11. 2007 - 09:11)

Iveta: a to jsi pribrala temer ihned, nebo az po delsi dobe - napr. pul roku? diky

Reklama

Přidat komentář