Reklama

Představuji si, že jsem malý chlapec a že si na mne celou váhou stoupla dospělá žena

Adam (St, 19. 5. 2021 - 23:05)

Já zažil jako malý kluk na školním koncertě šlápnutí podpatkem na nohu. Mně bylo tehdy 8 nebo 9 let a na nohy mi stoupla asi patnáctiletá slečna. Pamatuju si, jak mě překvapilo, že to tak bolí. Víc než jakékoli jiné šlápnutí dříve. Napadlo mě, ze ta holka musí být strašné těžká, i když na to vůbec nevypadala. Až později mi došlo, že jsem se tehdy poprvé setkal s dámským podpatkem.

Marta (Čt, 20. 5. 2021 - 10:05)

I ty patnáctilété holky už jsou častokrát těžké jak dospělé ženy. Já jsem v patnácti vážila 58 kilo.

Návštěvník (Po, 24. 5. 2021 - 21:05)

Kolik vážíš teď?

Marta (Po, 24. 5. 2021 - 22:05)

Když si stoupnu na váhu úplně nahá, tak vážím 79 kilo

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 16:05)

Marto, to jsi docela dost těžká. Když si tak představím, že by se moje noha nebo ruka ocitla pod tvou nohou a ty by ses na ní celou vahou 79 kilo postavila... Au, to by zabolelo. Už jsi takto někoho přišlápla?

Marta (Út, 25. 5. 2021 - 21:05)

Nepřipadám si nijak zvláště těžká. Na svou výšku vážím tolik, kolik žena mé výšky a v mém věku 45 let běžně váží.

Návštěvník (Út, 25. 5. 2021 - 21:05)

To ano, jsi vysoká... Ale přeci jen, když by žena jako ty na někoho šlápla, tak by to moc příjemné nebylo.

Milan (Út, 25. 5. 2021 - 11:05)

A kolik měříš? V 15 letech skoro 60 kilo je dost, to u nás ve třídě neměla ani ta nejtlustějši holka? Kolik máš v pase?

Marta (Út, 25. 5. 2021 - 12:05)

Měřím182 cm a v pase jsem se neměřila. Ale těch 60 kg v 15 letech není nijak vyjímečná váha holek.

Milan (Út, 25. 5. 2021 - 13:05)

Při tvé výšce je ta váha odpovídajíci, ale většina žen nedosahuje takové výšky a u holek je běžná váha kolem 50 kilo. Nebo byla za mého mládí, některé dnešní holky jsou jako bečka sádla. Na pas jsem se ptal kvůli typu postavy a neznám ženskou, která by své míry neznala.

Lynd (Út, 18. 5. 2021 - 07:05)

Ten, kdo to debilní téma zavedl, by si měl uvědomit, že dospělá žena průměrné váhy, takovému běžnému dítěti ve věku do deseti let rozšlápne hrudník jak nic, pokud mu na něj stoupne. A dítěti do sedmi let věku taková žena rozšlápne i hlavu, když se na ni celou váhou postaví. Svědectví některých lidí, kteří na vlastní oči viděli a slyšeli zvuk praskajících lebečních kostí, když takovému dítěti dospělá žena stoupla celou váhou na hlavu a rozšlápla ji, dokazuje, že váha dospělé ženy je pro takové dítě smrtelná.

Jan (Ne, 16. 5. 2021 - 21:05)

Noha mě po tom dupnutí ještě pěkně dlouho bolela.

Luccy (Ne, 16. 5. 2021 - 21:05)

A co sis tehdy pomyslel o tom, jak je dospělá žena těžká?

Jan (Út, 18. 5. 2021 - 19:05)

Měl jsem potom docela konkrétní představu, jak těžké dospělé ženy jsou. A rozhodně jsem nestál o to, aby mi některá stoupla na hrudník...

tician (St, 19. 5. 2021 - 12:05)

Pro představu: Jednomu metrákovému chlapovi si na ramena sedne druhý metrákový chlap a pak si ten spodní s tím druhým na ramenou tobě stoupne na hrudník. A máš to stejné jako když budeš malý kluk a stoupne ti na hrudník dospělá žena.

Paul (Po, 17. 5. 2021 - 17:05)

No co si asi takový desetiletý kluk pomyslí, když mu tu jeho malou dětskou nožičku pořádně zmáčkne celá váha dospělé ženy, která váží několikanásobně víc než ten kluk? Myslím, že ho ta noha pořádně zabolí a hodně dlouho si pamatuje, jaká velká to byla váha, která mu tu nohu zmáčkla. Pro takové dítě je váha dospělé ženy totéž, jako pro mne dva metráky. Když si představím jak 200 kg stojí na mé noze, tak bych měl asi také dost...

Marta (Po, 17. 5. 2021 - 19:05)

No vidíš... A teď si představ, že ty dva metráky ti stojí na hrudníku... Těžko bys to přežil... A bude ti hned jasné, že průměrná dospělá žena takového malého kluka určitě musí rozšlápnout, když se mu na hrudník celou váhou postaví... Já osobně vím, že já sama bych takového kluka mou váhou rozšlápla, a proto takové téma považuji za .....

jjj (Út, 18. 5. 2021 - 01:05)

Tohle téma bych nazval spíš takto: Představuji si, že jsem malý chlapec, který zemřel pod váhou dospělé ženy, která si na něj stoupla celou váhou a rozšlápla mu hrudník...

Jan (Ne, 16. 5. 2021 - 19:05)

Stalo se to ve vlaku, bylo mi asi 10, šel jsem v uličce za ní, ona se někomu uhýbala a udělala krok dozadu a stoupla přitom přímo na mou nohu. Asi o mně vůbec nevěděla. Kolik vážila nevím, řekl bych tak mezi 60 a 70 kg.

Luccy (Ne, 16. 5. 2021 - 20:05)

A jak jsi jako desetiletý tu její váhu cítil a jak jsi to tehdy ve tvé hlavičce vyhodnotil?

Reklama

Přidat komentář