Reklama

fetišismus

trvalka (Út, 13. 3. 2012 - 17:03)

Zdá se mi, že většina...Prodám použité spodní prádlo, cena domluvou.
Jsem štíhlá hnědovláska, 21 let

[email protected]

nikola (Pá, 24. 2. 2012 - 20:02)

Léčit se dá ale vyléčit...Jak se da vylecit fetisismu aby nemusel nekam do lecebny

Jarda (Čt, 12. 1. 2012 - 03:01)

Ahojky
Nejde mi jen o nějaké silonky. Především mi de hlavně o nějaký pevný vztah či kamarádství. Je pravda že mám hrozně moc rád sex. Rád lížu pochvu a chtná mi ženská moč a, když si hraju s ňadry. Taky mám rád když si ženská na mě sedne úplně a Já můžu lízat pochvu a jazyk do zadku. Nebo když ji můžu hrozně moc dlouho čichat, nebo když mě celou obejme nožkami v silonkách a kalhotkách, nebo bez nich úplně nahá.
Chci poznat vůni ženy a veškeré jeji pudy a podobně. Chci mít trvalý zákaznický vztah, né jen na silonky,gaťky silonky. Chci i se seznámit na živo a dělat stebou tyto praktiky. Pokud by si měla zájem. Mám moc rád i lezbičky. Možná si myslíš že sem úchyl ale, nejsem. A chápu že má dneska strach či obavy se z někým seznámit. Ale , Já nejsem ten typ coby někomu ubližoval. Sem prostě takový jaký sem. Už dlouho sem neměl pevný vztah. A hrozně moc bych chtěl.
Chci poznat něco hezkého co už dlouho nemám.
Taky chci upozornit že spousta holek mi říká, nebo sem se to dověděl i jinak. Že mám hnusném ksicht. Ale to snad není všechno. A taky nevím jestli deš jek po pěkných obličejích, jestli je to pro tebe všechno.
Neber to ale jako urážku. Seznamujeme se. Zato všichni říkají že sem aspoň super kámoš. A to se nepovišuji, ani ze sebe nic nedělát. Když budeš chtít, tak to poznáš sama. Tak odpověs, jestli s tím vším souhlasíš. Byla by si promě paní učitelka, nebo paní doktorka. Mám moc rád fetyš. A mám moc rád ženskou moč. A požité vlošky. A silonky a punčocháče. Mám rád vůni pochvy. a zadku. Mám moc rád když i holka na mě sedne na obličej a Já si můžu hrát s její pochvou a lízat pochvu. Mám moc rád ženské výtoky. A moc miluju čuchání k silonkám a kalhotkám. Hledám holku která mě pochopí a bude mě brát takovýho jaký jsem. Jsou lidi který nás nepochopí a nechápou. A to jak kluky tak i holky. Hledámnějaký spolek nebo klub nebo organizaci. Prostě něco takového kde bych byl mezi svýmy. Prosím vás kdy byste věděli o nějakém kontaktu nebo klubi či o organizaci, vebové stránce, vydeo chat, cat kde se komunikuje. byl bych moc vděčný. Ale nehledám vykřičené domy ani priváty. Předem díky
Tady Je i odakaz na který když klikneš a podíváš se do konce, tak zjistíš více informací.
http://televizia.joj.sk/tv-archiv/crepiny-s-hviezdickou/18-04-2011.html

Jarek.

Kontakt:
[email protected]

a (Pá, 2. 12. 2011 - 23:12)

já miluju kombiné

loidik (So, 20. 12. 2008 - 18:12)

ahoj ja se chci zeptat posles mi tanga která jsou špinavá od tvého zadečku a špinavé od tvé štávičky..??

zdenek (Čt, 7. 8. 2008 - 17:08)

ja se oblekam do zaster satovych jeme vtom super

Ondra (Ne, 3. 8. 2008 - 12:08)

Ahoj.Vzrušuje mě když nosím dámské silonové propinací pláště,jeden mám a nosím ho doma a použivám to jako i pižamo.když přijdu z práce tak se vysleču do naha a oblečusi ten plášt je to super,úplmě mě to rajcuje a musím se udělat.

Lidská blbost (Pá, 1. 8. 2008 - 01:08)

je nekonečná!

Jirka (Pá, 1. 8. 2008 - 00:08)

Ahojky Katko,já bych o tvé použité prádýlko měl zájem..nějaký tanga od tvé štávičky a taky punčochy..taky tě chci poprosit o nějaké fotečky,kde jsi v tangách a punčochách..můj email je fetishboy"email.cz

Katka (Čt, 31. 7. 2008 - 22:07)

Ahoj.Jsem pořád vhlká a krásně voňavá 20 letá kudrnatá brunetka.. Napiš mi....jak nošené a jestli maji být jen od mé štávičky nebo něco vic?.. Nebo bys rad něco jineho?punčochy?..i foto v kalhotkách.... cattarinne"seznam

Návštěvník (So, 19. 7. 2008 - 12:07)

jsem fetišista a taky se rád oblékám jako holka..podprsenku na sebe,tílko,tanga,punčocháče,minisukýnku a na nožky lodičky a potom se takto oblečený vždycky musím udělat..

x (Po, 14. 7. 2008 - 23:07)

text

Návštěvník (St, 2. 7. 2008 - 21:07)

Léčit se dá ale vyléčit těžko.

ivan (St, 2. 7. 2008 - 14:07)

mno tady je to skoro jak fašismus.-cha

Majo (Út, 1. 7. 2008 - 18:07)

Da sa fetisizmus liecit?

katarína (So, 21. 6. 2008 - 15:06)

Ahoj.Jsem pořád vhlká a krásně voňavá 20 letá kudrnatá brunetka....Vzrušuje mě představa, že Tě mé vlhké kalhotky vzruší. Napiš mi....jak nošené a jestli maji být jen od me štavičky nebo něco vic.. Nebo bys rad neco jineho?punčochy? muzu poslat na dobirku..i foto v kalhotkách.....Budu se těšit jak Tě vzruším.... cattarinne"seznam.cz

John (So, 31. 5. 2008 - 22:05)

Tak,že Jane nevím co řešíš,pokud vůbec jsi pro.Já nejsem bojácný a vždy se snažím být důvěrohný.Informance" janek" beru,ale nevím o ko jde.Tak dej vědět!

janek (Út, 27. 5. 2008 - 21:05)

Az na nem uvidis az do krku zarizle zenske tanga...utikej co ti tve pltky dovoli...

John (Út, 27. 5. 2008 - 20:05)

Bobe,tak vidíš jak to vypadá,ono se říká tři tvoří spolek.Předpokládám,že spolu počítáme.

John (Ne, 25. 5. 2008 - 00:05)

Jane,čekal jsem od 12,45-13,45 trpělivě,leč marně,poznávací znamení jsem plnil,má atletická postava 190 cm prošedivělé vlasy,světlý plášt dle mého názoru byly nepřehlédnutelné.Pozoroval jsem okolí a visáží mi nikdo neseděl.Vyveď mě z omylu !

Reklama

Přidat komentář