Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

Hele ty! Ty musíš mít místo mozku mimikry! Tvl. napiš o tom telenovelu s 999 díly a staneš se světovou celebritou! Na takový nekonečný příběh o synovo touze být milencem své vlastní matky a matky která tomu nakonec podlehne čeká celý svět.

Lucie (So, 20. 2. 2021 - 14:02)

No taky jsme to doma s mamkou měly.Začalo to vzájemným pokládáním nohou do klína při sledování telky.No a pak mi jednou mamka místo hlazení začala nohy líbat a já ji potom taky.Bylo mi 15 a protože mamka mě měla v 18ti tak to byla krásná žena v nejlepších letech.Samozřejmě v tom velkou roli hrál fakt že jsem už tenkrát měla lesbické zkušenosti se starší spolužačkou.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 17:02)

Pred nekolika lety se mi sverila kamaradka ze presne tohle dela doma s mamkou,vzrusujici

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 12:02)

Já jsem před ní začal chodit nahej po bytě , nejdřív nadávala, pak si zvykla , pak když třeba v obýváku koukala na tv , postavil jsem se před ní a zlobil jsem jí s ním , nejdřív taky nadávala , ale pak se smála a bylo.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 22:02)

Lojzku,milý Lojzku,kam stále pospícháš?

Lojzek (Čt, 11. 2. 2021 - 21:02)

Přes hubu bys měl dostat, raději doma vyluxuj a jdi na nákup, abys mámě pomohl. Pak tě ty roupy přejdou, kokote.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Sám si kokot a na nákupy si běž sám a s vysavačem můžeš řádit taky. Já ti na to s...

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 20:02)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

Katka (Pá, 12. 2. 2021 - 17:02)

Ty budeš velký honič. Která matka by chtěla masturbovat nebo jebat s vlastním synem! Asi žádná vid!

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Jasně ze jsem honič a velký. Chtěla by jsi vidět co.

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Kebysi napísal nevidí, bolo by to od Boha.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Zajímavá debata omlouvám se za pravopis

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Hlavné je že to nie je o sexe

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 00:01)

Abé. Shoríš v pekle, aj ten tvoj hnusný pyj.

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 16:03)

ona ne ale ty

Návštěvník (Pá, 3. 3. 2023 - 16:03)

ona ne ale ty

Bad (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Co vás na myšlence sexuálního vztahu s vlastní matkou nejvíce přitahuje a vzrušuje?

Olli (Ne, 31. 10. 2021 - 05:10)

Jak je mamka urostlá a hlavně ten pocit když sem v ní. A to že to je tajný a nikdy se to nikdo nedovi

Návštěvník (Ne, 24. 1. 2021 - 03:01)

Všechny komentáře sou tu od synů co je vzrusují jejich matky, není to že bych byl fixovanej pouze na ní, mám zájem o děvčata zkouším vztahy a svojí slečnu miluju tak od puberty stejně myslím na matku se kterou sem vyrůstal od 13 let sám a už tenkrát pro mě byla sexuálně přitažlivá, zajímal sem se o její tělo a spodní prádlo, smiroval jí abych konečně viděl jak vypadá kundicka mohlo ji bejt tak 35 v tu dobu. Připadal sem si provinile když sem nad tím vším přemýšlel co dělám, dnes už vím že nebyl důvod se stydět prý to dělá 90 % kluků. Jak už sem tu kdysi psal nevěřím všemu co tu čtu ale jasně že když si to predstavuji tak závidím.

Don (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

Matka je matka! Jiné ženy jsou jen zvrhlé individua které stále v muži hledají jen svého otce.

Reklama

Přidat komentář