Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 13:12)

A Klára přišla k zlatému dolu .......

Klárko (St, 23. 12. 2020 - 12:12)

Ty a sestra se ještě učíte, matka je invalida a Libor podle všeho nic nedelá.Odkud berete peníze na rozhazování, na stravu, výlety, ptáčky na chaloupce.Třeba platit i chod dvou domů, tvé cesty do školy, tisíce do kapsy léčiteli .. ...

Pozorovatel (St, 23. 12. 2020 - 12:12)

Já odpovím za Kláru,případně mne dopolní pokud bude chtít. Jestli jí není moc dobře,tak se asi ozve až večer. Po smrti matky Libora prodali velký dům v Liberci za cca 15 mil a za něj koupili dva byty tamtéž, jeden pronajímají, druhý obývá otec, zbytek cca 9 mil. korun zůstává jako rezerva. Následně byla prodána firma otce za cca 6 mil. kč a matka Kláry podtoupila krámek v Mimoni za nemalé odstupné také. O rodine Janouškových ale bez svolení Kláry nebudu tyto citlivé informace podávat, bude-li chtít,podá je sama. Kdysi jsem uvedl,že libor je zajistěn do konce života a jak se svým majetkem naloží je pouze na něm. Informace zde podané lze dohledat,proto je tady mohu s čistým svědomím také uvést.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 18:12)

Pozorovateli a čím byla Liborova žena ?

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

No psal, že má rodinu, tak třeba odpoví sám.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

Maminku uz nema, otce jen.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 20:12)

Aha, tak já jsem kněžna Libuše tedy a zreinkarnovaná... co neumí číst

? (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

nene Otec zemřel dávno, maminka nedávno, to si pleteš.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 18:12)

Já se trefím do palice. Samozřejmě jsem myslel Liborovu maminku. Omlouvám se.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 13:12)

Odkaz? Když je to dohledatelné?

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 12:12)

Hm,Libor je stejně zdatnej diplomat jako jeho otec......l

Klára (St, 23. 12. 2020 - 11:12)

Po Novém roce nepůjdeme do školy. Jupííííí!!!!! To je paráda. Teď jsem to našla na netu. Skvělý. Návštěvníku asi máš pravdu, že jsem nastydla venku, ale včera bych to domů nevydržela a tak je lepší na chvilku odhalit zadeček a vyčůrat se než přijít počůraná domů ve studeném a ta ostuda k tomu. Ještě ji mám pipinku citlivou a mám bylinky a brusinky a mám teplotku trochu,ale dnes se budeme držet doma. Kapra jsme přinesly a já nečůrala venku ale musela jsem hned doma a tak si třeba odpoledne lehnu. Já letos kapříka nedokážu zabít a ani Niki taky ne, já bych ho nejradši pustila,ale Libor říkal, že by stejně uhynul a že takový ryby mají tento osud a jsou s tím vpohodě smířený protože jsou studenokrevný. Tak jo ,ale nesmím to vidět, až ho bude porcovat a připravovat do lednice. Ivane na tom klipu to nejsem opravdu já, já jsem menší postavy a nožku mám taky menší 38 a tahle holka ji má velkou. Ale jsem jí ijnak trochu podobná.

No, (St, 23. 12. 2020 - 08:12)

Myslím Bertíku, že tě Klára taky dostala. Nebo ne?

Bertík (St, 23. 12. 2020 - 09:12)

Trochu ano,jako trochu jako úplně, ale ona je moc krásná.

Zvědavec (St, 23. 12. 2020 - 10:12)

možnáse ptám na to samé co před časem Pavkol ale ta jí podobná holka má ty videa na které stránce?

Pozorovatel (St, 23. 12. 2020 - 10:12)

Najdi si na youtube Debilly boys a písničku Kalíme a je to ta holka v objetí s tím klukem ,v tom klipu je to od 18.sec a pak asi po minutě.

Ivan L. (St, 23. 12. 2020 - 10:12)

Teda to je hudba! Tu já můžu taky a Klárka je tedy fakticky krásná holka.Ikdyž jsem četl,že to není ona a je jí jen podobná . Tak třeba se nechce jen prozradit .

Klára (St, 23. 12. 2020 - 07:12)

Čůrala jsem teď taky hodně po ránu a trochu mně to pálilo a nemohla jsem vydržet a kdybych si pipinku nedržela rukou než jsem došla na záchod pustilo by se to samo. asi jsem trochu nastydlá . Niki naštěstí šla na záchod až teď, jinak bych ji nepustila první, proto že bych se počůrala nebo bych to musela udělat ve sprše na zem. Dám si místo kafe bylinky,opravdu mně pipinka po vyčůrání bolí a už ji nemusím mit ošetřenou tamponkem,ale zase tohle zlobí. Niki čůrala taky hodně, ale klidněji , jak já ani nevím,protože jen jsem dala ruku z ní a stáhla kalhotky prostě to šlo ven a rychle ale kalhotky jsem si počůrala jen maličko,stejně si vezmu nový. Libor ještě polehává ,vcera jsme koukali na film,ale já jsem prý usnula snad po minutě a Libor se dokoukam a dal zvuk na málo ,aby mně nebudil a pak to vypnul taky a usnul. Udělám snídani a půjdeme s Nikou pro kapra koupit. Mamča už taky svítí. Snad bude klidný den a mně se pipinka uklidní .už včera ve městě jsem.mela podobně akutní čůrání, ale nebolelo. To jen chtělo kafe ven a prudce a krátce vylitlo z pipinky tlakem jako prudký proud.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 09:12)

To máš z toho, že každý den musíš močit venku.Pokud takto riskuješ tak se nediv,že nastydneš. Pokud vím,dříve jsi to měla často a tak si dojdi doma než někam půjdeš a to pak snad vydržíš. Dej si brusinky a urologocký čaj.Ono se zá,že se oteplilo ale stále je to málo na nějaký čůrání venku.

Návštěvník (St, 23. 12. 2020 - 13:12)

To je marný tohle radit. Během té doby co to čtu byla nastydlá xkrát a nepoučí se.

Reklama

Přidat komentář