Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

no právě já to napsal v pátek a ona chtěl už včera šárku al e právě že jí také bylo pouhých 19 to bych měl blíž k té ze Zdib kdyby to tu dál nabízela jsem z KObylis

Klára (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Byla jsem se vyčůrat a Nika taky. Dnes jsem čůrala pomalu. Mně to s tamponkem někdy nejde rychle,protože mám pipinku malou čůrací ďírka je tamponkem po noci víc stlačená,ale tak jsem počkala a nechala pipinku vyprázdnit pomalu. Niki ta čůrala normálně hodně rychle . Libor ještě pelíškuje a mamča taky a tak se ještě půjdu taky chvíli pelíškovat. Niki ,že nám všem připraví snídani a pak nám řekne. Tak jdu lenošit ještě chvíli.

Ivan L. (Ne, 20. 12. 2020 - 11:12)

Nedělní pozdrav Klárko. Já jsem to začal číst celý ještě jednou. Já to prožívám velmi intenzivně. Hlavně teď.

Bertík (Ne, 20. 12. 2020 - 09:12)

Mně se o tobě zase zdálo Klárko jak čůráš a já taky,já si připadám jak divnej, když mi to jde samo. Nechci aby ses zlobila,ale když jsem četl jak čůráš tak mi to šlo taky ,ale samo né. Je maminka dobře na tom? Já na tebe myslím a včera jsem si připil na vás do konce dvakrát a tak asi potom se mi pro to o tobě zdálo.

Sluníčko (Ne, 20. 12. 2020 - 09:12)

Já jsem Klárko taky čůrala a moc po ránu ale hned se mi chtělo a taky šlo to druhý a taky hodně. Já ještě tamponky nenosím ale vím co to je. Až je budu mít tak budu už dělat sobě dítě s klukem. Ale já počkám až budeš mit ty dítě jako že bych ho měla taky s tebou stejně. Myslím na maminku ,jak se má?

Willy (Ne, 20. 12. 2020 - 10:12)

Sluníčko, vidím,že nezalezeš tak to uděláme jinak. Zajedu za tvým rodičema. Vím kde bydlíš. Všechno jim řeknu.

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

Místo Matláka vylezlo Sluníčko.

Matlák (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

Holky dáte mi čuriníá mám pnutí jako když slunícko dalo by a klarká taky měla já uhonil vyteklýho šlo by do ní moc

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

Ty taky zalez§ Víme,že jsi normální a jen děláš prdelky.

Jj. (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

A Ta přiblblá Natálie mu (jí) na to skočila a ještě ho honila na dálku....

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 09:12)

sluníčko to je fajn že šlo i to druhé jakmile se to z člověka dostane hned po ránu hned má den veselejší

Martina (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Tak si Klárko tampon vyndej a pak čůrej. Jestli máš měsíčky,tak za noc se vevnitř zvětší a stejně ho vyměníš potom tak jako tak.

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

A tohle ten, co to píše třeba neví.

Lucka (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Já tě taky zdravím z postele. Skoro stejně jako ty jsem musela letět na záchod ,mohla jsem se po...jak se mi strašně chtělo čůrat,tak na rozdíl od tebe já jsem to měla prudký a silný. Mně teda když mám tampon to tolik nevadí a jde mi to normálně. Asi jsi máš menší. Jednu holku jsem znala a ta to měla taky. Jsem ráda že jste ok ,hlavně maminka. Taky se jdu ještě přitulit m přítelovi. On bývá ráno někdy postavenej a tak asi víš co přijde. Teď už může, před tím, to bych se u toho počůrala určitě. Hezký den !

Vít (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Nebo se tajně vplížit na dívčí záchod a poslouchat chcaní holek.

Vít (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Vidět chcát venku holky v tomto čase zimy a covidu je unikát. Počkám si na jaro a zatím si vystačím u videí.

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 07:12)

přesně právě proto jsem nabídku na tom druhém vlákně odmítl na jaře to bude lepší než hned druhý den po dohodě aspoň někdo mě tu pohcoppil díky Víte

Vít (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Nevím kde jsi měl nabídku,ale já bych po ní skočil okamžitě. Tady jsem loni takto měl holku ,devatenáctiletou ,mně je osmačtyřicet a chodili jsme čůrat tajně spolu asi půl roku i v zimě. Byla ze Zdib a bylo to super.

Jana (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

Já tak demonstrativně připíjet nebudu, já si jen ze srdce přeju zdraví pro maminku Kláry. A že se to těhotenství oddálilo je jen dobře v této situaci.

Natalie (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

Já nesmím alkohol,ale posílám Klárko podporu celé mamince a rodině. 21.prosince budou velké těžké energie ,tak to na nás může působit taky. klidnou večerní náladu přeju.

Reklama

Přidat komentář