Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Dana (St, 16. 12. 2020 - 14:12)

Měla jsem to kdysi u dcery.Hrozně mě vzrušovalo když si ke mně dala bosé nožky do klína:-)

Iva (St, 16. 12. 2020 - 13:12)

Moje kamarádka se před třemi roky rozvedla a od té doby viditelně věnuje pozornost svému synovi, kterému už bude 17 let. Líbá se s ním jak s milencem, vodí se s ním za ruku, stále mu sahá na zadnici, to vše veřejně ! Klukovi to zjevně není po chuti, ale líbit si to nechá. Je to takový podivný vztah matky k synovi, někdy je mi při těch jejích intimitách vůči klukovi až stydno.

Anonym (St, 16. 12. 2020 - 23:12)

Vášnivě se libaji jo?

Iva (Čt, 17. 12. 2020 - 09:12)

Vášnivě snad ani ne, ale ten polibek je dost dlouhý a když mu ještě sahá zezadu mezi nohy, tak je to dost nestandartní u matky se synem, ne? A kluk jen drží, ruce podle těla a nijak nereaguje. Takové divné je to.

Anonym (Čt, 17. 12. 2020 - 12:12)

Jo to asi je divný.. Ale já si matku taky třeba pritahnu k tělu a dáme si pořádnou pusu na rty když jsme se neviděli třeba dlouho

Petr (Čt, 17. 12. 2020 - 00:12)

Mám dojem, že dotyčná neodpoví. Tenhle příspěvek je zkopírovaný z loňska, tuším. Poslední dobou je tu totiž někdo, kdo se baví tím, že sem kopíruje starší příspěvky a vydává je za své.

Dana (Po, 14. 12. 2020 - 10:12)

Od mala si můj syn a dcera často hrajou na indiány. Když je zajatec Monika chvilku ji David lechtá a pak jako nedává pozor a ona mu uteče. Ale když je zajatec David tak je to na dlouho . Musí úplně do naha a poslouchat na slovo.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 00:12)

Kolik let je synovi a kolik dceři? Svléká se David sám, nebo ho svlékne Monika? Ale když je někdo zajatec, tak je svázaný, ne? Jak se/ho potom může svlékat? Co je to za příkazy nebo úkoly, které musí na slovo poslouchat? A vy tomu všemu nějak asistujete, když o tom víte?

TK (Po, 14. 12. 2020 - 09:12)

Luxusní spodní prádlo super. Já ho koupil mami k narozeninám od Astratex, kalhotky s podprsenkou 1300kč + luxusní noční košilku 1500kč. Byla z toho úplně odpálená a moc jí to v tom sekne. Po stromeček jsem k jiným dárečkům přiobjednal ještě jednu noční košilku a trochu odvážnější, tak uvidím co na to bude říkat.

Mar (Pá, 18. 12. 2020 - 08:12)

Zkuste juknout na leontyna.cz luxusní saténové košilky.

Dan (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Jo je fajn když je na maminu radost pohledět

Petr (So, 12. 12. 2020 - 08:12)

Vzrušuje mě můj syn. Má velké a silné péro.

Pavla (Ne, 13. 12. 2020 - 15:12)

Kolik vám je?

A+D (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Raději nic nechci psát, ale je to mezi námi to nejkrásnější co jsem v životě poznala. Moc se milujeme.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

Copak?

Žena (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Jaké rady! Ženská potřebuje jen pocit jistoty, pak snese vše a dokáže se přizpůsobit všemu.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Snažím se jí matce dát a ktomu vše co potřebuje, od nějaké doby matku beru více jako ženu která mi moc pomáhá z různých zklamání se ženami co sem v životě poznal, dnes sem byl u ní na návštěvě s dárkem ke svátku, opožděně, měla radost a povídali sme si ovšem možným a bylo to fajn, Štědrý den budeme slavit spolu u ní doma tak se moc těším až se oblékne do svatecniho a budu s ní, sem rád že nemá žádný vážný vztah já sem se jí před časem přiznal k tomu že mi chybí a že se mi líbí jako žena,často mám o ní určité představy.. Je to normální?

Anonym (Po, 7. 12. 2020 - 00:12)

Ty si jako jentak řekl mámě že se ti líbí jo?

Dan (Ne, 13. 12. 2020 - 22:12)

Neřekl ale napsal a určitě to nebylo jen tak, ne vždy sem sní měl jen dobré soužití kolikrát sem se těšil až přijde domů a pozdravime se ovšem když sem domu nepřišel já tak mě schánela po telefonu, chápal sem ze se bála ale to já kolikrát o ní taky, vždy mi dala vědět že se vrátí ráno když šla někam... Zajímalo by mě co si o tom že bydlí s dospělím synem mysleli chlapy se kterejma něco měla, já samozřejmě chápu že mamka potřebovala a potřebuje sex stejně jako já se tu kolikrát priznaval k různým věcem co podle mě dělá spousta chlapů svým matkám, vím že pokud by to mamince vadilo tak by semnou tak ráda tolik let nežila sama v malém bytě kde sem často před spaním myslel na ní když sem slyšel že masturbuje začal sem taky, od puberty sem občas slyšel mamku i při sexu s otcem nějak neřešila že sem třeba ještě nespal jen dali křeslo za dveře a já poslouchal jak si mamina užívá, bylo to mnohem příjemnější než poslouchat jejich věčné hádky. V dospělosti sem pochopil že pokud spolu zijou syn s matkou v domácnosti tak toho druhého prostě nemohou přehlížet, já sem se odstěhoval abych si mohl brát domu návštěvy a seznámit se ovšem kolikrát si říkám že bych raději koupil něco pěkného mamce než utrácet za ostatní, k Ježíšku nějaké pěkné spodní prádlo třeba?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 22:12)

No , normální to není , ale s oidipovským komplexem nic nenaděláš . Někteří lidé s tím prostě žijí .

Reklama

Přidat komentář