Reklama

Mastné vlasy

Anna (Po, 20. 12. 2004 - 13:12)

Ahoj,s mastnými, splihlými a jemnými vlasy mám bohaté zkušenosti :-) a můžu vám doporučit jednu věc - čím méně chemické šampony, tím lépe. Vůbec nejšetrnější jsou ty, které nejsou příliš barvené ani voňavé - na co si zbytečně plácat na hlavu spoustu chemie? Kamarádka používá na časté mytí (každodenní) dětský šampon - fakt! Je šetrný a na časté mytí ideální. Sice neřeší problém mastnota - vznik, ale alespoň šetrně umyje. Mně osobně vyhovuje šampon od Ryoru (www.ryor.cz) - bylinný šampon s Panthenolem. Taktéž netestovaný na zvířatech - to je pro mě velmi důležitá podmínka (seznam netestované kosmetiky např. na stránkách organizace Svoboda zvířat - www.svobodazvirat.cz).

Ilonka (St, 1. 9. 2004 - 15:09)

To budou asi vešky :o)

Leňa (St, 1. 9. 2004 - 14:09)

Ahoj lidičky,vidim,že nejsem sama komu se masti vlasy:-(Možná trochu odbočím od tématu,ale už pár tydnů mam jeden problem.V noci se probouzím,protože mě strašně svědí hlava.Už jsem vystřídala několik šamponů,ale nic nepomohlo.

Petra (So, 26. 6. 2004 - 01:06)

Používám šampón na jemné a mastné vlasy od Avonu , nebo citrusový od téže firmy (www.avon.eobchod.com), vlasy se mi tolik nemastí a po citrónech voní. Zvolila jsem tuhle kosmetiku i proto, že není testovaná na zvířatech a názor nějakého "pyje" mě zajímá asi tolik, jako tento jeho orgán.

Meg (Pá, 28. 5. 2004 - 15:05)

Ahoj holky.Vidím,že nás trápí podobný problém.Mám mastné vlasy i pleť,na drahou antikoncepci nemám peníze.Používám jednou za 3 týdny barvu Hennu a za další 3 týdny balzám z Henny.Jím vitamíny Biosil Plus,vlasy si umývám buď Gliss Kur,Sunsilk nebo Fructis(po vypotřebování balení použiju jinou značku).Mám vlasy mastné u kořínků a suché u konečků.Na konečky používám olej Silvit.Oplachuju si je kopřivovým odvarem. Pomáhá také zředit jablečný ocet s vodou,sice to nevoní,ale pomáhá.Kadeřník mi doporučil Headlines(lehká trvalá) nebo melír nebo normální trvalou. Vlasy si ale zničit nenechám.Když pominu to,že si je umývám každý druhý den,hodně lidem se mé vlasy lídí a přítel na ně nedá dopustit.Každá z těchto rad se musí vyzkoušet,nepůsobí to na každého...Jo a hodně lidí mi radí šampony od Vichy,je to celkem drahé,ale zatím neznám nikoho,kdo by si na ně stěžoval.Hodně štěstí

Jana (Ne, 16. 5. 2004 - 09:05)

Ahoj holky, na mastne vlasy je skvely sampon z aloe.Jeho cena neni nejnizsi,ale zato skutecne pomaha! Mohu ho jen a jen doporucit,protoze skvele cisti pokozku, eliminuje mastnostu a zaroven pokozce dodava vlhkost. Ja i moji znami s nim mame dobre zkusenosti. Firma FLP,co ho vyrabi, je na americkem trhu uz ctvrt stoleti. Je to nejlepsi sampon, co jsem objevila. Kdybyste se chtely na neco zeptat, jsem na mailu. cauky Janca

pyj (So, 21. 2. 2004 - 17:02)

pro kristi:Tak ted mě vážně dostala poznámka že neni testován na zvířatech. Prosím, nevyjadřuj se k tomu když nerozumíš problému.

Ladikova (St, 4. 2. 2004 - 09:02)

Cauky,tento problem mam take.Dobre je pouzivat specialni sampony na mast.vlasy ,pomuze tuzidlo a lak na vlasy.Jinak jsem ve fazi,ze uvazuji o paruce-mozna v lete pujdu dohola.cau Ladikova

Jarka (Út, 3. 2. 2004 - 22:02)

Také mám mastné vlasy na radu své kamarádky jsem zkusila u kadeřnice "Hedline",nevím,jak se to píše.Ale výsledek byl žalostný,vlasy byly pěkně zničený,úplně bez života.A mastily se stejně.Tak jsem teď vyzkoušela Hennu,měla jsem zábal 4 hodiny a zdá se mi,že se mi vlasy hodně zregenerovaly.S tím maštěním je to svízel.

lena (Út, 3. 2. 2004 - 14:02)

sampon Sabal a Argeal muzete koupit na www.lekarna.cz

Sylvie (Út, 3. 2. 2004 - 13:02)

ahoj Lenko mě pomohl Sunsilk a polej si je studenou vodou .

Zuzka (Út, 30. 12. 2003 - 10:12)

Ja som sa dlho trápila s mastnými vlasmi a už som si ich musela umývať každý deň, lebo mi nevydržali 48 hodín, pritom som vystriedala šampóny od výmyslu sveta, nič nepomáhalo. Pritom pleť na tvári mám suchú! Kolegyňa mi poradila, že mám navštíviť kožnú lekárku, lebo to môže byť hormonálna porucha. Lekárka mi predpísala ALPICORT, ktorý je len na predpis a odporučila mi zakúpenie šampónu SABAL od DUCRAY. U nás stoji 125 ml 288,-. Používam ho zatia? 2 týždne, má sa používať minimálne 6 týždňov. Teraz mi stačí zmyť vlasy 2x týždenne.

Jana (Pá, 10. 10. 2003 - 13:10)

Mě na mastné vlasy pomohlo dlouhodobé užívání panthenolu v kapslích, účinek byl znát tak po 2 měsících pravidelného užívání. Dřív jsem si musela mýt vlasy každý 2. den, teď až 3., někdy 4. den.

Kamila (Pá, 10. 10. 2003 - 12:10)

Taky bych mastné vlasy neřešila antikoncepcí, ale vhodně zvoleným šamponem, který naštěstí doma mám.

Hanka (St, 8. 10. 2003 - 09:10)

Nevím nevím, brát antikoncepci jen kvůli vlasům? Já bych to nedělala. Navíc Diane je docela zastaralá a nemusí každému sedět. Ale dělejte si, jak chcete, mně se osvědčuje barvení vlasů hennou a šampón Sunsilk.

Simona (Út, 7. 10. 2003 - 13:10)

Nic nepomůže na mastné vlasy tak, jako dobře zvolená antikoncepce. Diane je výborná značka.

Jaromír (Čt, 25. 9. 2003 - 22:09)

Je mi 20let a strašně se mi mastí vlasy. Můžu si je mýt každý den, což je někdy dost nevyhovující. Co s tím?

lucka (So, 6. 9. 2003 - 15:09)

ahojki holky mě to taky deptá že si musí celkem často mýt vlasy někde jsem četla že odvar z kopřiv není na mastné vlasy ale že prý pomáhá sníh z bílků nechat nevím nějak 15minut nebo tak nějak na hlavě a pak smýt a umýt šampónem nevím ještě jsem to nezkoušela ale někdy to musím zkusit a nebo jesli to nějaká zkusíte dřív než já tak mi napište prosím na mail jesli to opmáhá papinky měj te se holky

Anna (Pá, 29. 8. 2003 - 20:08)

Vando, myslíš citrónovou meduňku od Logony nebo je ještě nějaký jiný stejného jména?Díky Anna

vanda (Čt, 17. 7. 2003 - 15:07)

me na mastne vlasy pomohl sampon citronova medunka. ahoj

Reklama

Přidat komentář