Reklama

Holky vadí vám, když se kluk dívá, jak čůráte?

Pavkol (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

teda promiň že jsem se zeptal tak natvrdo ale nějak jsem ten obrat to další nepochopil

Pavkol (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

a odkud jsi?

Holka (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Kdybych byla v situaci jako ty,taj je opravdu člověku jedno zda na nej někdo kouká nebo ne.

Daniela (Čt, 21. 11. 2019 - 09:11)

Když jsem nedávno byla nachlazená a musela jsem kriticky na malou a nebylo kam zaběhnout, tak mi bylo jedno, jestli jsem skrytá nebo ne, hned vedle cesty jsem to pustila prostě to už samo šlo ven a neřešila jsem vůbec jestli někdo čumí nebo ne. Kdyby mně ale někdo šmíroval záměrně a plánovaně to by mi vadilo. Stejně většina lidí je si myslím tak slušných,že se na holku a vlastně kohokoliv v takové nouzové situaci nekoukají a jdou dál, protože chápou,že ten člověk je v nouzi a musí a je mu to ne zrovna příjemné.

Návštěvník (St, 20. 11. 2019 - 21:11)

Moje řeč....

Lenka (St, 20. 11. 2019 - 17:11)

Když jsem musela neodkladně na malou a bylo to venku tak jsem se schovala za zahradní domek,ale odvedle na mně čuměl sousedovic kluk,ale všimla jsem si ho pozdě,když už jsem se začala oblékat. Tak asi to všechno viděl. No nebylo mi z toho dobře,protože to určitě vykecal kamarádům a nešetřil detaily a určitě si k tomu něco přimyslel.

Miloš (Pá, 22. 11. 2019 - 11:11)

Nemějte z toho hnedka všechny fóbie. Tak to viděl a co? Moje holka je naštěstí v pohodě a nedělá z toho kdo ví co. Když jsme někde venku, tak to udělá přede mnou a já teda hlídám, ale už to udělala i před mým kamarádem. Ten koukal docela překvapeně. Prý co na tom je, když musí, tak musí a my prý taky stojíme u stromu nebo keře a neřešíme to. Miluju ji i za to, že není žádná ufňukaná pipina i když občas to vypadá, jako kdyby ho měla mezi nohama a ani holka nebyla. A ne, fakt to má správně.

Teda, (St, 20. 11. 2019 - 18:11)

Já bych se koukal taky až bych si ho vyhonil u toho.

Martina (Pá, 8. 11. 2019 - 08:11)

Já chodím sama nebo s holkou, s klukem to nevím. Kdyby byl hodnej tak možná bych se nebála ale s cizím ne. To bych musela vydržet nebo bych riskla i nehodu,jen aby mně neviděl vysvlečenou,ale asi bych mu utekla domů,kdyby to bylo kritický nebo někam za roh a tam to pustila sama. Snad by za mnou neběžel. To jsou blbý představy.

Robin (Pá, 8. 11. 2019 - 09:11)

Já bych byl hodný....

Martina (Pá, 8. 11. 2019 - 09:11)

Já bych se bála když tě neznám

Robin (Pá, 8. 11. 2019 - 12:11)

A máš kluka? Já holku nemám.

Martina (Pá, 8. 11. 2019 - 16:11)

Nemám kluka ,je mi 15 a přes čurání balit holku není zrovna in, nemyslíš?

Robin (So, 9. 11. 2019 - 12:11)

Máš pravdu, jen si o tom povídáme.

Nikola (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Sem bych napsala totéž jako jsem napsala vedle.

Karolína (Út, 5. 11. 2019 - 07:11)

Musela jsem jednou čůrat a byl se mnou vzdálený příbuzný v lese na houbách a já vím, že jsem se mu líbila a moc jsem se styděla, ale když už to bylo kritický, jen jsem ho poprosila, ať jde napřed, že se musím vyčůrat a rychle jsem si dřepla a hned to šlo. Jenže on se chtěl dívat a díval se a bylo to hodně divný, ale když jsem dočůrala pak mne začal objímat a skončilo to nakonec prvním milováním v lese. Byla jsem bezbranná, ale nakonec ráda vzpomínám na ten zážitek,který jsme si pak ještě zopakovali i s tím čůráním na jiném místě při houbaření za pár dní a jsme stále přátelé s občasným sexem spojeným s čůráním.

Radka (Út, 5. 11. 2019 - 09:11)

Já bych se vy...... a pak bych utekla.Ale on se ti asi líbil....

Karolína (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

Líbil. A proto jsem se styděla ještě víc,ale pak se to vše seběhlo tak, že jsme se hodně vášnivě pomilovali hned jak jsem byla hotová a jsme přátelé nadále.

Klára (Po, 4. 11. 2019 - 21:11)

Mně to s mým klukem nevadí a čůráme spolu často. Sholkama nebo ségrou taky.

Erika (Po, 4. 11. 2019 - 13:11)

Můj kluk se nedávno díval na mne jak čůrám u cesty v lese. Bylo to poprvé, chtělo se mi dost akutně a musela jsem. Jsme spolu už 5 měsíců a stejně jsem se čůrat trochu styděla,ale nakonec to chtělo víc ven a stydění muselo stranou. Moc se mu to líbilo a je to necelý týden a on je skoro nadrženej a vždy když potřebuju na záchod chce jít se mnou a někdy si to hned okamžitě udělá rukou když mně při tom pozoruje .

Reklama

Přidat komentář