Reklama

Kluci a nahota doma

Marvin (Ne, 27. 12. 2020 - 11:12)

Naopak. Piš. Mezi tou bandou (vesměs úchyláků) byly tvé příspěvky zajímavá změna.

Rosťa (Ne, 27. 12. 2020 - 19:12)

Je zajímavé že to čteš když to kritizuješ.

Tony (Ne, 27. 12. 2020 - 15:12)

To jo

Marika (Ne, 13. 12. 2020 - 01:12)

Ahoj dáváte také ještě kycelni ortezku aby byl celý spodek zpevneny

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 13:12)

NE!

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 12:12)

Ještě dodá, že je zázrak, že se ještě vůbec spolu někdo seznámí a chodí spolu.

Lukáš (So, 12. 12. 2020 - 12:12)

Zdravím, myslím si, že by bylo adekvátní si vyslechnout i názor někoho, kdo má v rámci možností věk, u kterého toto posuzujete, je mi 15 a abych se vyjádřil jednoduše... Nepřijde mi v dnešní době normální nechat dítě všeobecně starší 6 let na veřejnosti nahé. Osobně si myslím, že pokud bude zhruba do 10 nebo 11 poběhávat před rodinou nahý doma, dejme tomu je to pochopitelné, ale dnes jsme v době šikany, posměšků a dalších náležitostí, proto si nemyslím, že je to vhodné.

Vemte si zde jako příklad situaci, kde se Vám 11 letý syn/dcera koupe nahý/á u jezera a čirou náhodou jdou okolo její spolužáci, kteří si to můžou vyfotit, posmívat se jí, zesměšnit jí před všemi. Zkrátka a jednoduše berte ohled na to, že dnes není 20. století. Takhle to už nikdy fungovat nebude.

Když se podíváte, tak i na záchodech na základce už se děti stydí, tak proč těm dětem toto způsobovat na veřejnosti? Osobně až budu otec dohlédnu na to, aby dítě mělo pohodové dětství, nechám mu soukromí, tudíž bude mít svůj pokoj a tím to končí, protože pardon, ale uvádět tu jako důvod to, že mu kontrolujete předkožku je kravina vzhledem k tomu, že tyto problémy se projeví maximálně do 6 let :).

Když dětem nevysvětlíte pojem "styd" a budete je navádět k tomu, že nahota je v pořádku, tak pravdu určitě nemáte, protože potom to začnou předvádět na veřejnosti a jakmile se zajímáte trochu o práva, tak víte, že je to pohoršování okolí (teď to není myšleno tak, že dítě pohoršuje, ale pokud mu je nad 6 let, tak se to bere, jako nezodpovědnost zákonného zástupce, že toto dopustí... Samozřejmě teď neberu tu samotu doma nebo tak).

Další věc je to, že tu řešíte, že si dítě o plavky řekne... Ani náhodou, jelikož je mu to extrémně trapné... Z hlediska psychiky si o tom radši popovídá s nejlepší kamarádkou nebo někým na internetu, než s rodičem. Sám jsem si to prožil pár let zpět a věřte mi, že mluvit s rodičem o tomto je pro dítě extrémně ponižující téma a cítí se u toho trapně!

Návštěvník (So, 12. 12. 2020 - 12:12)

Bohužel, dobře už bylo, když jsme se nazí normálně koupali všichni a nikomu nepřišlo nic divného. Prostě jsme přijeli na kolech a fichtlech k písáku, svlékli se a to i holky a šup do vody, a dovádělo se, na nějaké dotyky se nekoukalo. Holky jsme brali na ramena a sváděli bitky, kdo koho schodí, nikdo neřešil, že se její frnda tře o náš krk a že ji někdo sahá na prsa a zadek. Krásně jsme se vydováděli na břehu se povalovali a nikdo necivěl a neměl blbé kecy o druhém. Dnes je to peklo, co se děje a co mi moje děti vyprávějí, nechtěl bych v dnešní době být mladý.

Steve (Ne, 13. 12. 2020 - 15:12)

Za Socíku? Tak to bych chtěl vidět ... :-D

stařec (Čt, 17. 12. 2020 - 15:12)

Naprosto normální,prázdniny v jezdeckém oddílu u koní tam byla spousta holek a sexu až bolel pták

Eva (Pá, 15. 1. 2021 - 07:01)

----
Tak to má být být. Takové akce jsou o sexu .Byla jsem kdysi na srazu mladých hasičů a tam fakt semeno teklo jak voda z těch hasišských hadic. Taky mě někdy až bolela pipinka .Zasexovali jsme si krásně až se divím že se nestal žádné holce sexuální úraz , protože tam byl snad každý z každou. Když jsem pak přijela domů tak jsem si dala týdenní sexuální půst.

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 17:12)

Úplně v pohodě, nechápu, proč máte všichni o té době mínění, že vše bylo řízené a hlídané jako v koncentráku. Blb se ovšem najde v každé době. Jo, našli se i borci a holky, co se koupali v riflích a tričku. Na tom není nic nového. Většina šla ale do naha. Byli jsme trochu stranou a VB nikdy nic neřešila, jak by si dnešní vymyté mozky mohly myslet. 4 rodiny jsme vyrážely každé léto k moři a tam jsme se vyblbli a znali se už s místními a taky nebyl problém do naha a nebo v oblečení, jak nás to zrovna napadlo, plavky jsme nebraly, ty byly ve stanech. A tak nebylo na výběr, buď nahý nebo v tom co jsem měl na sobě.

Návštěvník (Pá, 11. 12. 2020 - 00:12)

Já s nahotou nemám vůbec žádný problém. Klidně se před někým svléknu a jsem nahý, bez problémů, žádný stres!

Steve (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Přede mnou to ale nedělej ... fakt nejsem zvědavej na obkukování nahého chlapa. Já si vystačím sám.

Návštěvník (Út, 1. 12. 2020 - 01:12)

Byl jste někdo nahý před návštěvou? A nebo byli jste někdo na návštěvě a byl tam někdo nahý?

Julča (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Já byla na návštěvě u kamaráda a ten byl celou dobu nahý! Byli jsme domluveni, že přijdu na pokec, zakouřime vodní dýmku, podíváme na film. On mi psal, že je nahý a nebude se oblékat :D tak myslela jsem, že si dělá srandu, ale nedělal :D Otevřel mi nahý :D a byl celou dobu co jsem tam u něj byla! Mě to ani potom nevadilo a byla to sranda :) je pravda, že občas mi oči sjeli dolů :D

Tonda (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

A Julco kolik je tobe a tvému kamarádovi?

Petra (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Možná ti chtěl něco naznačit. Dole to měl jaký?

Julča (Čt, 10. 12. 2020 - 00:12)

:D no když mi otevřel dveře, tak mu nestál a ani pak mu nestál :D takže takový normální pindík :'D když šel, tak se mu houpal, když seděl na gauči tak nic a jen se válel :D

Ale asi po hodině, možná dýl, tak se mu postavil :D to už bylo lepší a zajímavější :P :D konečně jsem totiž viděla, jak vypadá! :D a mohu říci, že pěkný kousek :P

Rita (Čt, 10. 12. 2020 - 00:12)

A má už semeno ?

Reklama

Přidat komentář