Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 10:12)

Vémola nosí jedny pomalu děravý spodky. Co vy na to. Chtěly by jste ho vidět v tangáčích?

Cynik-realista (Po, 14. 12. 2020 - 00:12)

Pánská tanga mne velmi vzrušují a občas se mi i zaříznou pořádně do zadku a já si říkám, že mne oslovují , chtěl bych být tvůj sekundový návštěvník. Ale já odmítám, jsem počestný a sex mám pouze se svým přítelme a ještě s Jindrou , Olafem, Zikmundem, Waltrem, Simírem a Grunhildou Karlem.

Ivan (Ne, 13. 12. 2020 - 18:12)

Tanga nosím už pár let je mi 52 je to vzrušující, manželke se to moc líbí a mně taky nikomu se s tím nechlubým, každý ať si nosí co se mu líbí mohu jen doporučit tanga jsou super.

Martina (Pá, 11. 12. 2020 - 13:12)

Docela by bylo zajímavé vědět, jaký věk mají přispěvatelé této diskuse, protože pánská tanga považují za něco extra nebo úchylného. Je to normální střih prádla, hlavně pro sportovně založené muže. Můj přítel je normálně nosí na sport nebo v létě pod šortky. A to mu je už přes 40. Jeho syn je má od 15.let, právě hledám nějaké další pod stromeček. Oba svorně tvrdí, že se v tangách cítí méně stísněně jak v boxerkách, které oba také nosí. A na pásek v zadku si po chvíli zvykne každý. Za sebe říkám - pánská tanga patří do prádelníku moderního muže. Není to o sexuální orientaci ani o erotice, je to o účelu,a každý dobrý prodejce je má ve své nabídce. Samozřejmě mluvím o prádle na denní nošení, nemyslím nabídku sex shopů!

Duri (Po, 14. 12. 2020 - 09:12)

Úplne s tebou súhlasím, na aký šport ich nosia tvoji chlapi, lebo ja je nosim na behanie a to je super. Ale ked si idem zahrať fotbal mi to vadí. Mam 30 rokov a manželku ktorá mi ich tiez kupuje ako ty tvojim chlapom.Kupuje ich cez e shop, lebo ani nevieme v ktorych kamennych obchodoch ich predávajú?(okrem sexshopu) Neviete poradiť?

Martina (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Moji hoši by se hanbou asi propadli při nákupu v kamenném obchodě. Kupuji na různých e-shopech, muž má velikost L, to není problém vybrat. Ale syn má XS a to už je výběr složitější. Moji chlapi je nosí i na turistiku, na tenis, na kolo- zkrátka na sport a někdy i pod kalhoty.

Jiří (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

V obchodě by se hanbou propadli, ale nosí je rádi? To už se nestydí v zařízlém prádle?

Martina (Út, 15. 12. 2020 - 13:12)

Styděli by se to kupovat, ale nestydí se to nosit. Proč taky, vždy přes to něco mají a nikdo to nevidí.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

To by ses divila, jak jsou vidět.

Martina (St, 16. 12. 2020 - 09:12)

Nejsou vidět, jen v cyklošortkách je trochu vidět trojúhelníček nad prdelkou, ale to každý přehlédne.

Jitka (Út, 15. 12. 2020 - 14:12)

Ahoj já jsem z ůspěchem zavedla tanga jak u dcery 9 tak syna 11 ,nejdřív jsem si myslela že to bude problém ale nebyl .Už je oba nosí půl roku a jsou v nich spokojení .,oběma jsem koupila stejné aby se nehádaly který jsou čí .Takže se my tady ty moje prdelky producírují a sluší jim .

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

To si kde kupila taku malu veľkosť pre 9 a 11 ročné deti? A synovi si kupila dámske?

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 10:12)

Ano mají oba stejné tudíž dívčí , nosí je rádi a vzhledem k velikosti synova .. žížalky si je může dovolit nosit ůplně v pohodě. A kde jsem je koupila ? V kamenném obchodě mají celkem dobrý výběr,stačí se koukat .

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

Daj aspon jeden typ obchodu, lebo ja som nevidel tanga pre deti. Dik

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 20:12)

Není nic jednodušího ,zastav se u prvniho ràkosníka u vás v ulici. Věř že koupíš .

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 20:12)

Není nic jednodušího ,zastav se u prvniho ràkosníka u vás v ulici. Věř že koupíš .

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

Hehe, to ma nenapadlo, pôjdem kuknúť.

Duri (Po, 14. 12. 2020 - 13:12)

Skus mu kúpiť na tejto stránke: kvalitnabielizen.sk tam ked kupis S su ako XS, lebo musíš kúpiť o cislo väčšie, a dodanie je rýchle a mne sedi najlepšie táto znacka.

Martina (Út, 15. 12. 2020 - 10:12)

Dobrý obchod, ceny i nabídka slušná, vybrala jsem všem včetně sebe. Kdyby to klukovi nebylo, za chvíli do toho doroste. Uvidíme až to přijde.

Duri (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

To som rád, chodi to do 3 dní, takže rýchlo, mne sa tam tiez lubia veci a nie sú tak drahé ako na iných e shopoch.

Reklama

Přidat komentář