Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 14:12)

Promiň Lucko i Kláro, že se do toho vložím názorem také. Je ti osmnáct a máš před maturitou a navíc máte maminku, kterou čeká zásadní léčba. Tak s tím dítětem počkej. Jestliže tě má libor rád a milje tě, tak ty mu to malý stejně porodíš a jestli počkáte půl roku, ,rok na tom nezáleží. Znáš někoho ve tvém věku z okolí,co čeká dítě? Tohle je jen tvoje momentální psychická indispozice. Všichni jste přetažený z toho,co se teď děje a rozumně - ted do toho dítě by bylo dost zátěžový a myslím, že byste to ani psychicky nezvládli. Umyj si oči a obličej a jdi domů za Liborem a klidně to proberte. Na rovinu. Budu na vás hodně myslet

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 13:12)

Ne neprávem se vám holky říká křivochcálky,když nemáte pinďuse tak vám to teče všude a klidně si pochčijete nohavici. Klárko tohle je blbá situace s měsíčkama a Liborem. Nezávidím.

Košičan (So, 19. 12. 2020 - 13:12)

Ještě někdo pochybuje o mém prokletí?

Bertík (So, 19. 12. 2020 - 08:12)

Klárko dnes si jedu koupit krmitko,moc se mi to líbí tak se o ptáčkové staráš. Já budu taky.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 10:12)

Bertíku, co ta čeština ?!

Klára (So, 19. 12. 2020 - 07:12)

Byla jsem čůrat a měla jsem pipinku hodně plnou,že jsem čůrala okamžitě ják jsem stáhla kalhotky a sedla si na záchod . A to mám v pipince tampon a to mi někdy s ním jde čůrat pozvolna ale dnes jsem to měla hodně na krajíčku a chtělo to rychle z pipinky ven.,Holčičí dny stále nic. Niki taky vstává, už u sebe svítí. Připravím snídani a bylinky pro mamču a musím ji pohlídat a pomáhat. Pojedeme na chaloupku nakrmit ptáčky a já se pak ozvu víc.

Sluníčko (So, 19. 12. 2020 - 11:12)

Já jsem čůrala Klárko venku. Byla jsem venku a chtělo se mi a tak jsem se vyčůrala na dvoře. Taky jako ty hodně.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 11:12)

Vy máte dvůr? O dvoru tady psal naposledy Matlák.

Pavkol (So, 19. 12. 2020 - 08:12)

samozřejmě ti Klárko přeju aby to s maminkou (a miminkem pokud ho máš) dopadlo co nejlépe teda jestli si na základě příznaků o kterých píšeš těhotná

Ester (So, 19. 12. 2020 - 04:12)

Jako stejně jako Klára,tak čůrám já taky. Mám taky rychle a hodně . Nedávno jsem se i počůrala když jsem to nestihla a bylo to hotový kousek od domu. S tím, kam bude směřovat vývoj, tak si myslím,že se matka uzdraví. A Klára dostane měsíčky.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

V tomhle jakože skutečném příběhu to směřuje k početí u Kláry a smrti její matky.Léčitel nepomůže.

G. (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

Všechno je možné, nechám se překvapit. Ale je to fakt dobré, obsahově i eroticky.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

Teda s tím případným těhotenstvím to by bylo dost velká zátěž pro všechny. Už tak je to na palici. Stěhování do toho,maturita Kláry,Nikola v pubertě. Nechci domyslet jak to máma zvládne atd .

Klára (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

Už jsme z baráčku doma a půjdeme do pelíšku. Mamča zodpovědně bere tu přírodní medicínu a opravdu je v pohodě v rámci možností a to jsem ráda. V pondělí pojedeme do Prahy za tím léčitelem,ale já nebudu řídít, já tam po Praze bych se bála , nechám to na Liborovi. Libor se už zklidnil a byl natěšený na čůrání a na domečku jsem už měla pipinku plnou a tak jsem to pustila v koupelně mu do ruky nejdřív malým pramínkem,ale hned už jsem čůrala hodně a prudce a on mně tam hladil a bylo to moc hezký a pak mně moc chtěl a zaběhli jsme do postýlky a bylo to taky krásný a já se přestala kontrolovat od povinností a tak rychle jsem se vypipinkovala ,že se mi to ještě nestalo a Libor byl až těsně po mně a hned mně naplnil teplým pramínkem lásky. Moje tělo to potřebovalo se uvolnit z napětí a řeklo si samo, já bych si myslela, že se dnes vůbec nevypipinkuju a že to udělám jen kvůli Liborovi ,ale úplně to bylo jinak. Já jsem s ním šťastná i že se tak můžu u něj uvolnit v absolutní volnosti a svobodě. Pipinku mám stále krásně čistou a holčičí dny nikde a tak až se teď osprchuju tak si dám preventivně tampon na noc a uvidíme ráno. Půjdu k Nikole, ona už dnes bude spinkat sama ale tak ji pohladím a pomazlím se s ní. My se mazlíme i s mamčou na dobrou noc každý den taky. Snad to bude dobrý,ale jsem stejně napjatá na to pondělí.

Ivoš (Pá, 18. 12. 2020 - 22:12)

Podpora ode mne vám všem také.

Zuzka (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

Klárko úplně vpořádku. Ty se musíš odreagovat a milování je to nejlepší. To si nezakazuj,to není nic proti tomu,co prožíváte. Nevím.jestli jsi četla jak to napsal dnes upřímně Bertík. Ten kluk tě tak platonicky miluje a zakázal si aby se mu to stalo při čtení až se mu to stalo v noci samo. Klárko musíš žít a bojovat za maminku a to děláš a moc ti fandím a Liborovi.

Šišmiš (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

Je to krásný, ale já taky víc myslím na tvou mámu. Ale tohle je to správný erotický koření

Ivan L. (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

Klárko pozdravuji vás domů . Moje podpora je teď veliká. Klidný večer a předvánoční dny !

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

Ještě dítě do toho. Nezodpovědná holka nebo vyčůraná zlatokopka......je mi líto Libora a matky. Ta má teď svých starostí až nad hlavu.

Lucka (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

Hele nech je bejt. Prosím.

Reklama

Přidat komentář