Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 23:12)

Ale psala jsem to ja.Dostala jsem depku.

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 23:12)

Ale psala jsem to ja.Dostala jsem depku.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 22:12)

Čůrání holek je moc pěkná podívaná. Ale já jsem rád, že mám na to svojí "hadičku". Když dočůrám, tak si ho pořádně oklepu a vyždímám, abych byl v čistotě a někdy taky otřu žaluda papírem. Ale holkám to teče po zadku a stehnech, a vůbec jim nevadí, mít pořád počůraný rozkrok. Co taky můžou dělat, když jim to tak příroda nadělila. Jen si na to zvyknout. Utření pysků nepomůže, když se to rozteče všude. Trochu líp jsou na tom s velkýma pyskama, že jím čůrání po nich stéká a neroztéká se po celém zadku. Pěkné video je tady, s rozmazanýma oblyčejema, ty jsou autentické: https://www.xvideos.com/video58593141/public_piss_poster_7 Tam je vidět, že mokrý rozkrok, vůbec neřeší, a některé natahují kalhotky, ani nemají dočůráno. Nejlepší ta ke konci. Utírá se rukama a ruce osuší o zeď.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

To je pravda. proto se asi holky za svoje čůrání stydí a nechtěj to ukazovat. Ale nemají za co je to moc pěkné.

Pozorovatel (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

To máš pravdu. Klára uvedla,že její pipina je drobnější a ona často močí se staženými pysky k sobě a tudíž je má taky malé, proto se jí močení často rozteče na zadek nebo okolo,geneticky to prý mají stejné se sestrou,tak ta ten problém mívá taky. Fido ta kupní smlouva je sice podepsána u notáře, ale až bude převod do LV listu vlastníka na nového majitele,pak se peníze teprve mohou z notářské úschovy převést na prodávajícího. To je ze zákona, pokud se s ním Libor zná, tak se mohou o předání klíčů dohodnout i dřív pokud je tam důvěra vzájemně.

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 21:12)

Vydržela jsem až na domeček, ale chvílema jsem si držela a tlačila na pipinku přes kalhoty, hlavně u domečku než jsme odemkli dveře. Mně se chtělo ale šíleně čůrat a rychle jsem zula boty a hned jsem táhla Libora do koupelny a nemohla jsem to vydržet. Libor ze mne stáhl kalhoty ještě cestou a nechal mne jen v silonkách a kalhotkách a chtěl ať to pustím tak oblečená, já jsem to měla na krajíčku a trochu jsem se styděla počůrat, ale on byl tak vzrušenej a milej a mně už to skoro šlo, a já to okamžitě pustila a počůrala se přes kalhotky a silonky trochu zvýšky přímo na zem, ale on mi to zespodu stejně přes to oblečení pil skoro z pipinky,ale stejně jsem měla nohy celý mokrý až k prstům a zadeček a měla jsem toho hodně, ale bylo to správně ujetý a Libor byl tak strašně velkej, že mně pak všechno stáhnul a zezadu ve stoje jsem se ztrochu ohnula a už byl ve mně a do mně celý počůraný holky, se za chviličku tak vypustil, že to až trochu bolelo. Moc divoký ,ale krásný. Já jsem mu řekla, že je blbej, takhle mně tady nechat počůrat, ale líbilo se mi to. Nakonec jsem punčocháče a kalhotky vyhodila a v koupelně je malý spád, že ta moje loužička odtekla,ale stejně jsme to pořádně uklidili a pak se vysprchovali a já to přeběhla v kalhotech domů. Jen jsem se chtěla pochlubit. Ráno bych to nestihla napsat celé. Jdeme do pelíšku.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

tedy Klárko, já si dokážu představit až si to přečtou Mike nebo Bertík, co to s nimi asi udělá. Oni mají snad tu fotku z klipu kde jsi ty nebo tobě hodně podobná holka a to bude pod nimi mokro ještě dříve než to dočtou do konce. Jsem ženská, znám reakce chlapů , a tohle jsou ještě puberťáci s velkými fantaziemi a plnými žlázami...

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

Mike už je uhoněnej, ty nečteš pozorně Jano, ale souhlasím, Bertík je myslím mladší a ten jestli, tak to bude podobný.

Simona (Po, 14. 12. 2020 - 23:12)

Klárko taky ode mne přání, ať se vám tam v novém bydlení líbí. To milování s počůráním jsem dala jen jednou, ale dodnes na to vzpomínám jako na exotický úlet. Proč ne? Nedivím se,že byl Libor hned udělanej , ten můj bývalý ten taky, jako kdyby byl poprvé s holkou. Pa.

Ondra (Po, 14. 12. 2020 - 22:12)

To je teda věc. To bych chtěl taky zažít, se bojím, že mi to partnerka nedovolí. Jedině ji opít. Pak by to možná šlo.

Bertík (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

Klárko, to jsem nebyl já. Tohle bych ti v životě nenapsal. Věř mi prosím tě, to není ode mne.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

A co škola? To budeš jezdit do Český Lípy denně tam a zpět? To je dohromady přes 100 kilometrů. Denně. Dobře placený luxus za dobře odvedenou "práci "....

Martin (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

Já jsem teda taky zvědavej kam to Klára vydrží, třeba až tam do novýho s rukou v pipině, ale to pak Libor nestihne vypít, když se jí bude chtít tak hrozně. Moje holka když to takhle někdy má , pak chčije jako požární stříkačka.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Ta na barák nevydrží. Ta když musí tak potřebuje rychle, takže to bude hned za barákem pro Libora. Třeba ji tam ho pak hned strčí a bude to. On taky vyteče hned, když ho chcaní Kláry vydráždí

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Půjdeme ven s Liborem a na domeček. Už potřebuju čůrat a tak bude rád. Já děkuju za přáníčka, Nono tobě speciálně dík za přání adventní a ode mne k tobě jde stejná myšlenka a přání od srdce. Myslím,že to tady ,co psal Bertík není on, to by mně na něj mrzelo kdyby to byl, když na mně tak krásně reaguje,ta adresa je samozřejmě podvod. Lucko a jsem ráda, že neprozradíš, kde budeme a za to taky děkuju. Půjdeme s Liborem ven a asi rychle na domeček ,protože potřebuju na záchod už víc, asi po tom šampusu,ale vydržím ale asi to bude hned pak prudký čůrání. Nebo se vyčůrám tady venku za barákem na zahradě kdybych to nemohla vydržet. . Nesmím na to myslet teď.

Puluj (Po, 14. 12. 2020 - 21:12)

I ode mne velké blahopřání. Krásný zbytek večera.

Šišmiš (Po, 14. 12. 2020 - 20:12)

Klárko já pláčůůůůů ! Tak je to definitivní a ty se stěhuješ pryč. Jestli to je tam, jak si myslím, tak tam je to moc hezký kraj okolo Jizery a lesy blízko a je to zase ne tak daleko, ale na chalupu to budete mít trochu dál, to zase jo. Ne vážně, moc ti to přeju a na tvá čůrání se budu těšit tak dlouho ,jak dlouho budeš tady na diskuzi. Já věřím,že zůstaneš trvale. Krásný slavnostní zbytek dne!

Mike (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Klárko, já jsem úplně teď vytroubenej a to jsi ještě nečůrala . Dostala jsi mně nádherně jen tím, že se ti chtělo na malou a já jsem hotovej. Já prostě musel. Ach !

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Libore,docela sis s tou smlouvou naběhl. Kdyby něco, tak máš jen čtvrtinu. Ale kdo má rád Kláru a její močící pipinu,ten nevidí realitu.

Bertik (Po, 14. 12. 2020 - 19:12)

Nova adresa Kláry-Psychiatrická nemocnice Bohnice
Ústavní 91, 181 02 Praha 8,

Reklama

Přidat komentář