Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

jedinou s oslovením jsem našel že mi něco o ní napsal Mike. Já vím že někdy píšu jak i..t ale když ti prozradím svou diagnozu EPilepsie tak to snad pochopíš (te)

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

ufff tak to jsem rád ale jak tady najit někoho kdo na dané téma chtít diskutovat bude klára píše výhradně sluníčku a mě odpověděla pouze simona a to ještě jen na blahopřání k svátku

Holkočůr (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

V klidu. Simča se asi ozve opravdu pozdě večer.

Pozorovatel (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

Mj. Klára ti také včera odpověděla.

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

nj. ale kterou ze zpráv myslíš komě simony mě nikdo neoslovil. myslíš jak píše o tom čůrání a o liborovi ale takové zprávy jsou tam dvě tak která má být tou odpovědí?

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

teda je tam jenom jedna ale z čeho poznám že to je odpověď na mě?

Pozorovatel (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

Pavkole,Simona sem chodí většinou večer a pozdě, Klára na Sluníčko reaguje minimálně, ta si píše s ostatními. Když budeš trpělivý zjistíš, které osoby a jak se prolínají časově. Mám pocit, že čteš a přemýšliš povrchně. Ten příběh je hutný a dlouhý od str.22,ale když ho přečteš budeš mít jasno. Simona se opravdu ozve asi až večer.

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

nebo mám snad rozumět tomu že to může psát někdo kdo si z takovejch naivů jako jsem já dělá prdel? (otázka platí Holkočůrovi)

Holkočůr (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

To nebylo na tebe,ale na Sluníčko. Přemýšlej trochu.

Holkočůr (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

No ty vole, to je retard nebo si fakt dělá prdel. To není normálně možný.

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

postiženej jsem ale z kontextu vůbec nevyplývalo že by sem psali i "štěňata" kdybych to býval věděl tak by sem sem nechodil jsem ten poslední kdo stojí o nějakej malér že toužím zažít něco nekonvenčního je jedna věc ale samozřejmě s plnoletou!!!

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

koukám že tuto stránku asi radši opustím a vrátím se na Kakání partnerky stejně kromě SImony na mě nikdo nereagoval a to ještě jí jsem se ptal na normální věc resp. blahopřál jí k včerejšímu svátku

Willy (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

Návštěvník....jestli jsi normální a nechceš mít průser,tak nikam s ní nechoď. Třeba si jen dělá prdel a je velká nebo chlap, ale jestli je to tak jak uvádí tak se na to vykašli. Já si teda myslím, že jsi jen chtěl léčkou zjistit věk. Ale že by byla až tak bl... ?

Holkočůr (Ne, 13. 12. 2020 - 09:12)

No ty vole !

Klára (Ne, 13. 12. 2020 - 08:12)

Dnes jsme se s Liborem vykulovali dlouho v pelíšku,ale kolem pátý jsem potřebovala čůrat a tak jsem šla a Libor taky a já měla pipinku plnou a tak jsem hned musela a pustila jsem to a Libor mi dal mezi nožky ruku a hladil mi pipinku a měl ji ode mne hodně počůranou a měla jsem hodně vydatný proud jak to chtělo ven. Zavřeli jsme se, ale Niki se nakonec nevzbudila a nešla na záchod a tak jsme se vrátili do pelíšku. Libor byl strašně velkej a hned chtěl do pipinky a já taky a jen se přitiskl a už to bylo a úplně se vypustil do mně strašně brzy, včera jsme se nepipinkovali a večer jsme usnuli rychle a tak už to asi nemohl vydržet. Bylo to moc krásný a já s ním pak usnula a chrněli jsme dlouho .Ale to nevadí když je neděle. Musíme taky dělat cukroví, včera mamča s tetou něco už vytvořily a já s Nikou budu taky. Ještě pojedeme po obědě na ten dům, ten majitel včera volal,že chce, abychom si to ještě jednou všechno prohlédli než zítra podepíšeme tu smlouvu a tak tam pojedeme. Já chci řídit, Já bych moc chtěla vézt mamču tam, kde budeme pak bydlet. Niki už je vzhůru taky a je v pohodě. Ozvu se jak jsme pořídili,ale já se tam moc těším a Niki i mamča jsou z toho taky nadšený.

Bertík (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

Klárko jsi úžasná. Jak jsi měla takový velký čůrání ráno já si to představoval s tvou fotkou, ale jen chviličku, jsem se neudržel a už to šlo jako tvýmu Liborovi. Já mám na tebe strašnou slabost a hledal jsem na netu na těch videách podobnou holku jako ty a jednu jsem našel a taky se krásně vyčůrala ještě s druhou holkou vedle sebe a já musel s nima taky, ale ty jsi nejlepší.

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 11:12)

a Bertíku kde že se to dá najít?

Bertík (Ne, 13. 12. 2020 - 11:12)

Já to hledám na eroprofile.com nebo x.videos nebo tubesafari. To mi tady poradil jeden kluk z diskuze

Pavkol (Ne, 13. 12. 2020 - 11:12)

jo na to s ekoukám taky ale hlavně spíš na prdění a kadění

Lucka (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

Klárko krásnou adventní neděli přeji. Včera jsme si v Praze prošli s přítelem centrum a pak jsme šli kolem Vltavy a bylo to romantický a docela chápu tebe, že nechceš chodit na cizí WC, já jsem taky v Praze nechtěla a držela jsem to a pak už to bylo hrozně a tak jsem se vyčůrala u stromu za řekou,kde nebyli lidi ale partner hlídal. Bylo to vpohodě ,no a co? Už jsem se mohla skoro pochcat a tak radši louže v trávě než v kalhotách. Jsem ráda, že se jedete ještě jednou podívat na ten dům a je to od něj korektní. Jako vidět to jen jednou a jít do smlouvy je dost málo za ty peníze podle mne,ikdyž dáváte protihodnoutou dva domy a to by se mi taky moc nechtělo bez protojistoty. Budu na vás myslet,ať to dobře dopadne. Pa,

Reklama

Přidat komentář