Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (Po, 14. 12. 2020 - 18:12)

A je hotovo! Blahopřeji a moc vám to všem přeju. Libor by si dnes zaslouzil velký milování a i klidně čůrání, když to má rád a vlastně vy všichni jste úžasní. Já mám taky radost,super večer!

Radka (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Máš zlomový den v životě, blahopřeji. Ať vám nové místo nosí štěstí a lásku. Až mně to dojalo, nejsi mi lhostejná. Vůbec ne,naopak.

Bertik (Po, 14. 12. 2020 - 17:12)

Klárko blahopřeji, já jsem čekal na netu jestli budeš a byla jsi i s čůráním a já hned s tebou.

Pozorovatel (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

Myslím, že Bertík se nakonec uhoní a nabaží tohoto pozlátka a brzy si najde podobnou holku Kláře, na rozdíl od Mika, Tam se trochu bojím. Matlák se tu neobjevuje vpodstatě už mnoho dní, naposledy ho tady John dost odhalil, že to píše holka nebo kluk a dělá si legraci. Ono šlo vpodstatě o trochu laciný pokus o recesi.

Bertík (Po, 14. 12. 2020 - 15:12)

Vyčůrej se Klárko, moc prosím. Ještě dnes nemám od tebe velký čúrání. Mně se to chce strašně moc udělat až budeš čůrat ještě jednou.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 16:12)

Tak si to udělej rychle sám. Stejně jsi tak nebuzenej, že to stejně nevydrziš a uděláš . Tebe Klárka dokonale uchvátila. Dnes asi někde venku močit nebude. Tak se utěš a nebudeš mít pnutí. To psal Matlák, kde je? Taky o něm moc není slyšet.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 14:12)

No a tak se přichází k majetku v osmnácti. Jestli je její máma při smyslech, tak to nechá napsat na sebe a Libora. To je jediný rozumný. Jenže Klára mu podrží a vychčije se mu do ruky a do huby a je to jasný.

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 13:12)

Tak jsem doma a za chvilku vyjedeme do Liberce. Miku čůrání asi venku nebude, teď jsem přijela a šla jsem čůrat hned na záchod a hodně jsem pipinku pustila , protože se mi chtělo dost na záchod a chtělo to z pipinky rychle ven a ještě půjdu než pojedeme ,ikdybych nepotřebovala , to je preventivně a třeba vyčůrám už jen maličký pramínek, ale chci mít pipinku prázdnou a Niku taky pošlu, aby to zkusila. Už je taky doma a mamča,ta se ohlídá sama. Ozvu se večer.Pojedeme kolem ,asi do půl hoďky.

Lucka (Po, 14. 12. 2020 - 14:12)

Klárko neboj,tohle dopadne dobře a moc ti přeju to nový bydlení. Já už vím kde to je ale samozřejmě to tady neřeknu. Budeš řídit? Hele,když nebudeš pít, tak to bez čůrání vydržíš i domů, když si ještě dojdeš teď . Jako žádný nervy jo? To je spíš oslava tohle. Tak palečky,!

Larisa (Po, 14. 12. 2020 - 12:12)

Máme zachody dohromady s klukama. Já vím že jsou a slyší jak holka má potřebu a čeká vedle na záchodě kluk na to aby udělal to sám když holka má čurat . To je blbý.

Holkočůr (Po, 14. 12. 2020 - 12:12)

A kde to je? Tam bych zajel.

Larisa (Po, 14. 12. 2020 - 13:12)

Nechci. To není dobrý holka pak se bojí jít. Díváme se do vedle .

Holkočůr (Po, 14. 12. 2020 - 13:12)

Ok. Sorry

Bertík (Po, 14. 12. 2020 - 12:12)

Klárko ty toho máš dnes asi hodně, ale to nevadí, já jsem si četl jak jsi čůrala někdy dřív v létě s Miškou a když jsem se na tebe díval u toho na fotku tak mi to pak šlo hned taky. Já se trochu styděl za to že mi to u tebe jde udělat celý, protože jsi krásná a když čůráš tak to já nevydržím ,ale už se nebojím,už to napíšu, protože se nezlobíš.

Sluníčko (Po, 14. 12. 2020 - 08:12)

Já měla čůrání hodně a zkusila jsem u záchod u ne do záchodu ale do sklenice a vyčůrala jsem se a bylo to skoro jednu čárku nad 0,5 tak asi o,4. Tak jsem se vyčůrala hodně a pak jsem to vylila do záchodu a bylo to. Měla jsem asi taky velký proud jako Klára,protože jsem si trochu počůrala ruku a okolo na zem,protože jsem měla čůrání i širší jak bylo velký.

Willy (Po, 14. 12. 2020 - 09:12)

Jo je to moc hezký, ale jsi malý nezralý Sluníčko. Ty to nechceš pochopit ani po dobrém ani po zlém.

Sluníčko (Po, 14. 12. 2020 - 10:12)

Promin,ale ja jsem stará kurva.

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 09:12)

Ty píča,jak víš, jak močí Klára? Ještě si ji neviděla a už se s ní porovnáš.

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 07:12)

Nestíhám, děkuji za podporu na dnešek. Musím jet,ozvu se. Snad vše bude ok. Fido ,mně se taky nelíbí některé hlášky na mně a to na Nonu bylo fakt sprostý,hulvát je to.

nona (Po, 14. 12. 2020 - 11:12)

Milí přátelé Kláro, Fido, Pozorovateli, moc děkuji za zastání, vážím si toho víc než byste možná čekali. A přeji krásný Advent.

Reklama

Přidat komentář