Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Út, 15. 12. 2020 - 10:12)

to víte když tam píšete mj o škole tak si až po pár přečteních člověk uvědomí že ulítl a že tudíž si musím dát bacha na to že sem asi nepíšou jen osoby 18+ to jen tak na omluvu těch mích chyb které se v sobotu a v neděli staly jinak už si na to fakt budu dávat pozor slibuju

G. (Út, 15. 12. 2020 - 09:12)

Sluníčko a už máš ty bambusový ponožky jako Klára. Ona se pak nemusí bát a ikdyž nemá nohy zpocený tak jí smrdí a píča taky.

G. (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

V 9:59 To není ode mne. Nějaký chuj si ukradl moji značku. Debil

Pavkol (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

Neboj G. nic si z toho nedělej asi s tím nic nezmůžeš na stránce která pojednává o tom druhém (hovno.sk) nebo na kakání partnerky se taky leckdo vydával za Pavkola i když ne vše jsem psal já

Bertíik (Út, 15. 12. 2020 - 09:12)

Klarko prosím, věříš mi,že jsem tam to nepsal večer . Já se trápím,že jsi mi neodpověděla. Tak krásně ses večer počůrala, ale já nemůžu to prožít jestli se zlobíš. Ale snad se nezlobíš já to opravdu nepsal. To počůrání s Liborem je co bych chtěl prožít taky s holkou. Já si to musím ještě číst vícekrát jak je to moc krásný asi to nevydržím jen číst snad se nezlobíš.

Jana (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

Miku,ono je to popsaný velmi emotivně a detailně , jako jestli jsi bez dívky nedivím se ti. Ale tohle není řešení,si takto nahrazovat vztah ,který bys měl opravdový, reálný.

Mike (Út, 15. 12. 2020 - 07:12)

Klárko, ty divoško, to večer jak jsi to nemohla vydržet a hodně ses počůrala do kalhotek a silonek, to bylo tak Boží a já se tak strašně udělal, že to ani nejde vyslovit. Už jsem byl úplně vystříkanej, ale znovu jsem musel a šlo to a zase znovu a pak chvíli si nic nepamatuju ,možná až jsem z toho štěstím omdlel. To se mi nikdy nestalo, jen u tebe teď před chvílí poprvé. Já nemůžu ,to byla nádhera.

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 07:12)

Tak jsem se po včerejším počůraném pipinkování dospávala a zase nestíhám ráno napsat víc. Musím za chvíli jet do školy. Ale to už uteče. V pátek máme poslední a pak volno. Vyčůrala jsem se ráno hodně ale i s tim druhým a Niki to měla taky oboje najednou a za o čůrání příště ale bez kakání. O tom já nepíšu moc ráda.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 13:12)

Klárko, co by sis přála k vánocům ?

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 15:12)

Veřejný dům.A kopu kurev v něm.

Pavkol (Út, 15. 12. 2020 - 10:12)

dobře pokud sem přece jen budu občas chodit budu resektovat že o tom druhém mluvíte jako o tom druhém a nerady ale díky že si se o tom aspoň zmínila tak byly moje narážky na natálii která se o tom zmínila jako první míněny nic zlého jsem tím nemyslel jem mi nedošlo že vzhledem k názvu téhle stránky se to tady např. od kakání partnerky nepěstuje a ještě jednou se omlouvám všem které jsem díky tomu o víkendu popudil

Fido (Út, 15. 12. 2020 - 02:12)

Ještě k ostatním: Šluníčko, ať to beru jak chci, tak o čárku NAD 0,5 nemohlo být 0,4 l, ale 0,55 nebo dokonce 0,6 litru, což není možné, to bys nevydrželo!! Pro takovou holku je i 0,38 hodně. ---- Že je Matlák umělým výplodem nějakých recesistek, jsem začal věřit po poznámce jednoho pisatele, že ač silný dysgrafik, důsledně dodržuje správné mezery mezi slovy. A za druhé - takové jméno by si snad sám nedal...

Sluníčko (Út, 15. 12. 2020 - 08:12)

Já to myslela jako nad, ale pod na o,4 a to jsem čůrala hodně moc. Teď jsem si to neměřila,ale čůrala jsem na záchodě taky hodně. Já se s klukem ještě nepočůrala jako Klárka včera, ale asi se jí chtělo moc čůrat a Liborovy se to líbilo. Já se zkusím počůrat jako Klára ale odpoledne až a až se mi bude hodně chtít. Ale bez kluka. Já mám taky puncocháče a takový světle hnědý a kalhotky s kytičkou a bílí a ještě mám ponožky a tak to zkusím jestli se počůrám až dolů celá nebo ne. Třeba to bude hezký ale ponožky si nenechám, aby nebyly mokrý.

Ty (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

už zapadni, Sluníčk hloupý.

G. (Út, 15. 12. 2020 - 09:12)

Sluníčko a už máš ty bambusový ponožky jako Klára. Ona se pak nemusí bát a ikdyž má nohy zpocený tak jí nesmrdí.

Sluníčko (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

Ty ponožky už mám mamka mi je koupila a tak je nosím a je to pohodlné a nohy jsou čisté. . Za chvíli asibudu čůrat,byla jsem ještě dopoledne ,ale pak jsem se hodně napila a tak se počůraám v koupelně jako Klára. Hce se mi už hodně ale až to nevydržím zaběhnu do koupelny a pustím to. Nechám si punčocháče a kalhotky a taky nebudu až na bobečku ale jen trochu se ohnu a jen maličko přikrčím a počůrám se .

Jakub (Út, 15. 12. 2020 - 11:12)

Hodně se počůrej. Moc to bude hezké.

Jirka (Út, 15. 12. 2020 - 02:12)

Klárka je poklad této diskuze,společně s Nonou,Pozorovatelem, Pulujem a Tonym a těmi honiči Mike a Bertikem. Jen přemýšlím jestli ten Tony není ten z Obřízky. Ale styl je úplně jiný a že ten odtamtud prý už nežije snad.

Fido (Út, 15. 12. 2020 - 01:12)

Klárko, taky gratuluju a moc vám to přeju, i že to úřední jednání proběhlo tak hladce; my jsme se při přepisu pouhé chaty handrkovali s katastrálním úřadem skoro měsíc, zaplatili zbytečně 1000 korun a nakonec jsme to radši vzdali. - Jinak bych byl pro to, aby vás majitel nechal bydlet ve starém domě až do konce června kvůli dokončení školy. On se přece může mezitím v klidu zabydlovat v novém domečku, který je v podstatě prázdný a má tam všechen komfort (zrevidované vytápění). Pokud žije sám, mohlo by mu to na ten krátký čas stačit. Velké "kyvadlové" stěhování by pak proběhlo o hlavních prázdninách.

Klára (Po, 14. 12. 2020 - 22:12)

Něco musím snést, protože je na mě napsána nová chaloupka.Za pár měsíců ho pošlu do piče a zas si najdu dalšího vola, který má na účtu miliony a v hlave nasráno.

Reklama

Přidat komentář