Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Simona (So, 26. 12. 2020 - 10:12)

Určitě cévku s tou se nepaří a potom ji ani necítí,

Matka (Pá, 25. 12. 2020 - 00:12)

Tak si syn moc neužil vánoc měl hodně dárků pod stromečkem. Ale musela se místo večeře a rozbalování dárků volat záchrana služba je na dětském oddělení na interně na kapackach a i plenky mu dávají nejdříve mu je nechtěli dávat vůbec ale když se pětkrát pomocil tak mu je radši už dali že tam mám ještě sousedku na interně tak mi dá aspoň vědět co sním nadále bude když od neděle bude zákaz návštěv. Tak až ho pustí s nemocnice tak potom si rozbalí dárky stromek nechám do té doby postavený. Dnes ve 22 hodin ho převezli na jipku takže se to ještě zhoršilo zítra ho půjdu navštívit jak to vypadá sním snad to bude už v pořádku.

Simona (Pá, 25. 12. 2020 - 14:12)

Ahoj a co je malímu?

Ted (Čt, 24. 12. 2020 - 06:12)

No tak má plenkové prázdniny je lepší být v plenkách než aby nikde hulil trávu a cigarety atd. A ty dva kluci co ho navštěvují tak vědí co chtějí mít a užít si to.

Matka (St, 23. 12. 2020 - 15:12)

Kazdo denní rutina přebalování míti atd zatím je stále v plenkách teď má dokonce výhodu že od 4 ledna nepůjde do školy takže v plenkách na stálo zatím chodí do 4 třídy a když se pomocuje a kadi jen do plenek ona ta infekce zatím ještě trvá ale už se to trochu lepší po svátcích jdeme na kontrolu zatím dávám i tekotou stravu nechutná mu jist pevnou stavu tak vše mixovat a dávat přes kojeneckou lahev tak dítě ve 12 letech se s něj stalo batole ale vyduda tak jednu flašku a je plnej a ke svačině se dělá klasicky sunar č. 6 plus když se to nezlepší tak po svátcích půjde do nemocnice na kapacky teď přes vánoce ho tam nechci dát ať je hezky doma v klidu jen vždy ho přijdou navštívit spolužáci jen na 3 hodiny on se stejně moc nebaví když mu je blbě ale já vím proč k nám chodí chtějí totiž mít také plenky chodí jen dva zatím stále ty samé.

Jiřík (Po, 21. 12. 2020 - 18:12)

Mne mamka dává pleny vždy každé ráno a večer teď do školy nechodím tento týden jsem doma je distanční výuka probíhá po týdnu měla mne hlídat sousedka která mne dopoledne prebalila ale pak musela odejít a ještě nepřišla teď jsem se asi dvakrát pomocil do látkových plen ale budu možná ještě kadit nejsem v tom sám její dcera je také pocurana ale i pokadena její dcera je menší je dva roky a mne je 12 let a mám i mokré punčocháče ale dostal jsem i gumové kalhotky asi ta plena je hodně už nasakla moči tak hold počkám jestli dřív nepřijde moje maminka s práce a prebali nás oba dva já jsem hodně mokrý a to mám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a už jde tak co nezlobili jste ne teto jen tvoje dcera je mokrá ale i pokadena a já jsem mokrý cural jsem asi dvakrát už a punčocháče a plenky mám úplně mokrý no tak já vás prebalim do čistých plenek a punčocháču byla jsem na nákupu jsem ti zapomněla říct ale teto budu asi ještě možna kadit tak se v klidu vykad a já mezitím prebalim svoji dceru tak mne neprebali jelikož má malé látkové pleny tak jsem v pocuranych plenkách jelikož mi mamka nedala náhradní plínky tak mne jenom dala ještě jeden silný igelit a jsem i v mokrém oblečení říkal jsem že budu klidně nahaty bez plinecek a budu klidně používat nočník ale prý to nejde tak moje maminka přijde za chvíli v 19 hodin z práce tak to ještě vydržím v mokrých plenek a mamka mne pak prebali a dá večeři a půjdu spát teď u tety jsem jenom vydudal 260 ml Sunaru. Plinka už je úplně promocena.

Eva (Ne, 20. 12. 2020 - 10:12)

Je dobře že se takhle staráte o kluky když chtějí mít pleny. To já jsem synovi chtěla taky dát plenky na noc protože že se v noci pomocuje ale řekl že není malé mimino aby nosil pleny tak jsem mu řekla jednoho dne že když bude čůrat do postele tak každé ráno bude vše prat ale na valse že to bude mít jako trest aby se odnaucil čůrat do postele já jsem pleny měla připravené ale látkové pleny a pvc kalhotky koupila jsem si je kdyby se něco přihodilo a chtěl je. A celý týden měl výhodu že chodil do školy tak jsem vše prala já vždy ráno jsem vše dala do pračky a vyprala a pak vysusila a povlikla vše vždy mokré že jsem na matraci dala tu gumovou podložku jinak bych i matrací mohla vyhodit brzo není nastydli protože pod kalhoty nosí bavlněné punčocháče a ty mu nevadí. Já vím že 12 letemu dítěti plenky nepatří ale u postele má nočník když se mu nechce s postele vstávat včera taky spal jenom v pyžamu a teď čekám až vstane valchu má už připravenou v koupelně až bude vše prat tak se na něj kouknout jak je na tom tak jsem se optala jak vypadá postel a on že ho vše studi ale chtělo se mu kadit tak použil nočník. A pak prohlásil jestli bude prat ručně a nebo jestli bych to nemohla dát do pračky nedám budeš hold prát ručně na valse ale mami prosím dáš mi plenky teď ráno prosím jo dám ti je tak se běž omýt celý a vše co máš na sobě tak to dej do vany nebo do kýble a já vše dám do pračky a já vše tady sundam a pak s koupelny přijď do obýváku a tam ti dám plenky s PVC kalhotky a bavlněné punčocháče a dlouhé tričko aby pleny nebyli vydet to mám jít s koupelny nahý přeci tě nikdo nekousne stejně předemnou budeš také nahaty když ti dám plenky dám mu tři látkové pleny s gum kalhotky tak si jdu nejdříve vše připravit na přebalování neboli dávání plen většímu dítěti hold tak jsem dala na pohovku přebalovací podložku na konec jsem zvolila 4 látkové pleny a pvc kalhotky a čekám až vyjde ven z koupelny a dám mu i velkou osusku je to velká plena 120 x120 hodím to kolem něj aby s koupelny nešel nahý tak co už si hotov ještě ne mamko holim se mezi nohama abych byl malý miminko co ještě potřebuje nosit plenky tak se ukaž když tam skoro nic nemáš jo když jsem tady tak si vezmu mast a pudr jsi už umyt jo ještě ne tak si vlez do vany a já tě umyji nestyd se stejně když tě budu prebalovat tak tě stejně budu umývat já když budeš posrany tak jsem ho umyla do čistá pak otrela ručníkem a přes něj dala plenkovou osusku a přenesla do obýváku na přebalovací podložku jsem ho dala a řekla jsem mu aby pokrčil nohy a pak jsem konala namazala mastí a zapudrovala pudrem pak jsem ho vzala pod kolena nadzvedla a dala pod něj plenky a nohy dolů a prelnula plenky mezi nohy pak jsem stáhla dlouhé tričko dolů a zapla pvc kalhotky a bavlněné punčocháče dostal se slemi aby mu pleny drželi tam kde mají no a řekla jsem mu že obě potřeby může dělat do plenek. A pak se zeptal jestli mu budu dávat pleny i ven podle toho jak budeš chtít ty uvidíš sám jak když se pocuras a pokadis do plenek. Tak když už pleny měl tak řek že to je příjemné mít pleny a je to příjemné před chvílí se pocural říkal mi tak jsem mu dala pozdní snídani a mamko ještě se ptám dáš mi i plenky na ven no vidíš že mám jenom látkové pleny a jednorázové pleny nemám to musím do lékárny dojít tak odpoledne půjdeš semnou koupit pleny do lékárny to ti dám 2 látkové pleny s gum kalhotky. Mami ano broučku co pak je já už zase kadim do plenek..... Kolikrát si cural do plenek asi už třikrát a mamko já se ti omlouvám že jsem si nenechal dávat pleny už předtím jak si mi říkala. To uvidíš až ti dám pleny na noc a ráno bude suchá postel a pyžamo jen pleny budou mokré. Pokr příště.

Pulec (Po, 21. 12. 2020 - 19:12)

tak jak válčíte dále ze synem

plenkař124 (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

Já také jeětě nosím pleny.

Pulec (St, 30. 12. 2020 - 10:12)

V kolika letech

Matka (So, 19. 12. 2020 - 09:12)

Dvoum synům dávám pleny od doby co byli doma a učili se distanční výuku synům je 12 a 14 let pleny chtěl nosit jen ten mladší ale bohužel starší se také přidal jednoho dne prohlásil že by pleny chtěl také zkusit tak jsem mu jí dala a od té doby je prostě nosí ale na ven mají oba dva také pleny ale jednorázové starší je postižený má epilepticke záchvaty skoro každý den tak má pleny dříve je nechtěl vůbec jak si doma řekl tak je dostává do jednorázové pleny má danou buď látkové pleny a nebo frote plenku pro větší jistotu a pohodu a klid. Ale oba mají jak Honzík tak i Mirek i punčocháče a laclove kalhoty a teď když je trochu zima tak oteplovacky to H a M má zimní kombinézu a kluci jsou spokojeni a vždy když jsou doma tak mají oba dva látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče tak jsou jen doma a po obědě si vždy jdou lehnout na tři hodiny to je prebalim do čistých látkových plen a občas si řeknou o dudlíky a Sunar v kojeneckých láhví vyhovim jim když to chtějí oni tak proč ne mají tak větší jistotu a že se nepocuraji do postelí.

N (Pá, 18. 12. 2020 - 08:12)

Teď po ránu šla matka v metru se svým synem kterému mohlo být tak 8 až 10 let a byl dost mokrý ale i pokadeny bylo vidět že měl látkové pleny tři s gumovimi kalhotky nasazovaci normálně stáhla kalhoty a punčocháče vše dolů ale i ty gumové kalhotky a vyměnila mu pleny ale nejdřív ho otrela vlhcenimi ubrousky trochu ho namazala mastí a dala čisté látkové pleny i když kluk nechtěl velmi se asi styděl že je nahaty a že ho mamka prebaluje tak aby neprotestoval tak do pusy dostal i dudlík a bylo po protestovani nasadila mu pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a kalhoty a šli na autobus a kluk se stále styděl a dudlík stále měl pod rouškou ale ta boule mezi nohama byla docela dost vidět asi měl tak 4 látkové pleny prostě se kolibal jako kačer. Podle mě když mu chtěla dát plenky tak jednorázové a nebyl by tak ve stresu.

adam (St, 16. 12. 2020 - 19:12)

něco sem přidám o svých zážitcích s plenku máma. Vždy plánovala
nějaký výlet po cestě většinou to je nějaká procházka asi na půl hodiny vždy jsem měl plenku vždy jsem měl plenku a mamka mě kontrolovala tak že mi dala ruku mezi nohy a když jsem měl použitou tak mě přebalila i někde v lese vždy mě přebalovala takto
nejdřív položit přebalovací podložku pak mi sundala kalhoty a nakonec mi rozepla jednorázovou plenku a otřela mi to pak zasypat pudrem a obléct ,jednou dost často mě přebalovala na benzínce
vlezu se i na přebalovací pult jednou když mě přebalovala na benzínce .

ctrl (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

ahoj kdo by se chtel pokecat o jejich zalibe k plinka muze se pridat na nas discordovi server

https://discord.gg/Wt2KpjPDp9

T (Po, 14. 12. 2020 - 08:12)

Já mám podobný problém s nošením plen nikdy je doba že začnu nosit plenky jednorázové a když dojdou tak si dávám látkové pleny ale občas na noc s punčocháči a jsem spokojený a když udělám obě potřeby do plenek tak se mi mamka zeptá jestli nechci čisté pleny ale většinou si řeknu o ně i přes den jsem ještě 14 lete dítě tak to ještě jde a takto používám pleny od 10 let ale z ničeho nic párkrát jsem se pomocil do postele ale od jisté doby mám pleny asi už nastálo a nevím jak ještě dlouho budu mít a na ven dostávám jednorázové pleny se dvěma látkovimi plenky a punčocháče a polokombinezu jsou to takové lepší tepláky s vyšší gumou v pase pro lepší přebalování. Teď jsem ve škole a jak sní přijdu tak si doma musím vzít jednorázové pleny s latkovymi plenkami mamka prohlásila že když jsem doma tak musím mít pleny přes den ale i noc a přes víkend jsem v plenkách non-stop zatím mi to nevadí a spolužák když je umne tak je chce také nosit plenky ale většinou je u mne doma do večera a punčocháče také nosí normálně bavlněné dětské a oba máme obuv prestige dětské on má číslo 34 a já o dvě menší 32

A (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

ahoj nechces si o tom pokecat email je [email protected]

A (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

ahoj nechces si o tom pokecat email je [email protected]

A (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

ahoj je mi 17 mam problem zacal sem pres karantenu nosit plinky kvuli tomu ze mi v tom bylo dobre ale ted je snazim nemit ani na noc
Kdyz se proberu mam strasny divny pocit a jsem furt nastvaej a v celku hnusny na lidi o kolo sebe a ublizuji jak jim tak i sobe a nehodlam navstivit psychologa z mich duvodu
ale plinky mi nevadi mit na sobe ale zas si rikam ze kdyz je nepotrebuji tak proc bych je mel nosit a strapnvat se zatim me nikdo vni nevidel kazdopadne kdyby si nekdo chtel pokecat tak mi muze napsat na email
[email protected]

adam (Pá, 11. 12. 2020 - 18:12)

Já jsem začal nosit plenky z karanténou. Bydlím v Chomutově a babička u českého Těšína celkem cesta trvá pět a půl hodiny většinou jsem si zašel na záchod na benzínce ale máme žiju jen s ní nechtěla abych se nakazil kovidem a tak mi začala dávat plenky na cestu bily na lepítka moc se mi to nelýbylo ale souhlasil jsem .Každou cestu jsem
plenkou použil a většinou mě někde na prázdném parkovišti přebalila
a když jsem přijely domu mi sundala plenky ale babička chtěla abych
měl plenky celou domu návštěvy a většinou mě u ní přeblalovla sama
babička .názor

Z (Pá, 4. 12. 2020 - 01:12)

Syn už dlouho používá plenky s gumovimi kalhotky teď mi řekl že se pomocil šla jsem se na něj jen kouknout a on mi říkal že se pocural do plenek tak čistou plenu dám až ráno on se ještě stejně pocura ještě jednou ale i pokadi teď jsem do pusy dala i dudlík a včera večer měl čaj v kojenecké lahvi a byl spokojen a já také.?

Reklama

Přidat komentář