Reklama

Trestání dospívajících dětí

Jana (Ne, 14. 12. 2014 - 11:12)

Naší pubertální slečnu zklidnil až výprask přes pipinu. Nebylo zbytí...

Michal (Ne, 14. 12. 2014 - 09:12)

zař
ízlé kratasky bych...co je to brom?

(Pá, 12. 12. 2014 - 23:12)

zař
ízlé kratasky bych všem dospívajísím holkámvyměnil za kombinézy nebo zmíněné lacláče,
je pravda že jsou víc sexy a pak se nedivme že je pak někdo v parku znásilní, legíny bych taky zrušil páč je to také moc "sexy" klukům bych obden ordinoval brom a holkám pás cudnosti.

. (Čt, 11. 12. 2014 - 20:12)

Souhlasím s Jožinem trestat...Docela myslím učiné trestání té holky i s čípakama. ty dnešní holky nosí ty kratasky zařízlé kde se dá.

tomas (Ne, 7. 12. 2014 - 16:12)

Souhlasím s Jožinem trestat dítě vařečkou je dávno překonané a neúčinné,
Kromě výše vyjmenovaných alternativních trestů u nás fungovalo sundat kalhoty předklon a dostal jsem čípek " Dulcolax čípky " už to pro mě byla potupa se před mamkou vyslíct předklonit se a nechat si dát do zadku čípek pak sundat i triko a chodit nahý mezi kuchyni a obývákem to způsobilo průjem a není zrovna příjemný strávit půl dne na záchodě a bát se vyjít aby jste to stihli se když tak vrátit.
Kamarádce zase dělali to že když došla z venku a byla oblíklá jako Ku..a sebrali jí všechno "nevhodné " oblečení a nechali jí pouze punčocháče, tepláky, trička s dlouhým rukávem a malím výstřihem a třeba s obrázkem kačera donalda, dlouhé laclové kalhoty .Pro 13letou potupa takto vyjít ven :-)

Martas (Pá, 17. 5. 2013 - 20:05)

A potrestali byste děti v nových nováckých seriálech jako třeba "Helena" jak jsou tam ty dvě pubertačky a jeden hodně mladej puberták----líbí se vám víc než v první serii ten ted hraje v Gymplu další novácký seriál- Mimochodem v gyplu bych nějaké děti taky potrestal.
Pro ty co nechápou jako já vím že se ty děti chovaj jak chce scenárista taky nemyslím potretsat herce ale postavu tich dětí!!!!

Jožin (Út, 30. 9. 2014 - 20:09)

Už více než 2 měsíce sem nikdo nic nenapsal, tak napíšu já. Něco k zamyšlení.

Psychologové říkají netrestat tělesně děti, tím spíše pubertální tedy 10-15 leté. Mezi tělesné tresty patří většinou výprask na zadek popř. stehna. Může to být ale trest nahoty. To je být nahý před ostatníma členama rodiny což podle mně připadá v úvahu pokud je dítě jedináček či jsou jen synové či jen dcery. nedovedu si předtsavit, že by naší chtěli aby 13 letej syn byl nahej před 11 jeho sestrou či naopak. Klečení či stání v koutě místnosti nebo stání s předpaženáma rukama.

Lze trestat pochopitelně třeba domácíma pracema. myslím tím ějaké navíc za předpokladu že asi každé dítě doma pomáhá i když nic neprovedlo. Dítěti můžete udělit trest, že třeba musí spočítat nějaké příklady navíc co nemají za domácí úlohu. nebo aby obsalo delší text z knihy.

tak jsem vám popsal jak různě můžete potrestat dítě. lze to i bez zranění zadku. ovšem pro dítě je výprask na zadek trestem rychlím a účiným akorád že bolestivím

Já byl trestanej spíš slovně-vynadáním, když sem zlobil nebo zákazem TV jednou když už jsem byl starší jsem měl zákaz ježdění na motorce po tátovi. Výprasky jsem moc nedostával. i když vařečkou na holou jsem dostal.

Když vidím jak dnešní pubertáci se opíjí, kouří v lepším případě obyč. cigára, jsou sprostý a to dost. holky chodí ve 12 jak ku..y. já bejt rodičema a načapat jak třeba moje dcera kouří a opíjí se v restauraci tak jí ohnu přes koleno u stolu a dostala by pár na zadek a pak bych nahlas řek že doma půjdou kalhoty dolů a dostane vařečkou na holou pak bych jí vlepil před ostatníma facku a se slovy "ty zlobydlo pojd domů" by sme opustili restauraci. pak nafotit pár její ubrečený obličej po výprasku a pohrozit, že jestli se do 18 ještě opije tak to uvidí spolužáci ty fotky.

Radek (Čt, 24. 7. 2014 - 18:07)

Pane boze to tu nemuzete...Dobra zaminka jak tuto uz dlouho prerusenou diskuzi znovu rozjet. Za ty hrubky bys ale mel dostat petadvacet na holou bez ohledu na tvuj vek.

kata (Čt, 24. 7. 2014 - 14:07)

Pane boze to tu nemuzete normalne psat sami uchilny veci fuj jdete si psat na soukrome stranky ne kde to vidi vsichni!!!!!!!

Kate (Po, 12. 5. 2014 - 21:05)

Ani ne. Spis to, ze v mym...Mě je 18, není to tak dlouho co sem doma dostala naposled. je fakt že sem si za to mohla sama... dřív sem byla na mamku vždy naštvaná, že mi nařezala, ale už mi došlo, že někdy jí prostě nic jinýho nezbejvá... Mám dvě mladší sestry a ona je na nás sama ...

Michal (Po, 12. 5. 2014 - 20:05)

Ani ne. Spis to, ze v mym veku to asi neni moc rozsireny, tak jsem byl zvedavej, jesli ma nekdo taky takovou zkusenost a co si o tom mysli ti, kteri s tim osobni zkusenost nemaji.

Takze snaha (Po, 12. 5. 2014 - 20:05)

Slo mne o prispevek k diskuzi...najit nejakou spriznenou dusi - nekoho, kdo je na tom podobne jako ty...

Michal (Po, 12. 5. 2014 - 20:05)

ti slo jen o sebevyjadreni, a...Slo mne o prispevek k diskuzi na tema ke kterymu mam co rict. Samozrejme s nikym koho znam nemluvim o tom, ze jsem jeste telesne trestanej a nikdo se mne posledni doubou nepriznal, ze taky dostava. Reakce a zkusenosti tady bych privital, ale moc jich neni.

Takze (Po, 12. 5. 2014 - 19:05)

Kdyz jsem videl diskuzi...ti slo jen o sebevyjadreni, a nejake verejne reakce na tvoje rodinne zazitky a zkusenosti ti jsou temer ukradene...

Michal (Ne, 11. 5. 2014 - 23:05)

prijit z party skoro v 5...Kdyz jsem videl diskuzi "Trestani dospivajicich deti", tak mne to zaujalo, protoze jsem dospivajici dite a jsem trestanej. Dulezity neni, ze "verejnost" je tu anonymni, ale ze ja jsem anonymni. Tomu, kdo mne zna, bych se nepriznal, ze jeste dostavam na holej zadek. Doktorka.cz by asi nestala za moc, kdyby nikdo neprispival.

V 17 letech (Ne, 11. 5. 2014 - 18:05)

Naposled to bylo za to, ze...prijit z party skoro v 5 rano? No to je chlapce opravdovy zlocin :/

To takoveho Batu juniora nechal kdysi jeho otec ztratit se v Hamburku jeste v daleko mladsim veku - at si kluk poradi a najde sam cestu domu do Zlina.

A mimochodem, Michale, proc tu vlastne sdilis s anonymni verejnosti zkusenosti s otcovskou vychovou, ktere se ti doma dostava?

Michal (Ne, 11. 5. 2014 - 15:05)

jsou podle tveho otce (a...Naposled to bylo za to, ze jsem prisel domu z party skoro v 5 rano a bracha ze lhal.

A jaka provinen (Ne, 11. 5. 2014 - 15:05)

Tak to ti zni spatne. Otec je...jsou podle tveho otce (a tebe) natolik "poradna", aby bylo odpovidajici kvuli nim rezat na holou prdel sedmnactileteho kluka?

Michal (Ne, 11. 5. 2014 - 15:05)

jak to popisujes, mi to zni...Tak to ti zni spatne. Otec je uplne normalni a nebije nas proto, ze je uchyl.
Hodne otcu urcite sve syny telesne tresta, i kdyz mozna uz ne tak stary jako my. A nikdy nas netresta za nic, jen za poradny provineni.

Podle toho, (Ne, 11. 5. 2014 - 11:05)

Jsme na to zvykly, zadna...jak to popisujes, mi to zni trochu jako prostituce. Tvemu otci delaji ty vyprasky bud dobre na ptaka, nebo minimalne v nem utvrzuji pocity moci a dulezitosti. A mozna se to libi dokonce i tobe - kdo vi. Bud jak bud, za ochotne nastavovani sveho holeho zadku se nechavas obdarovavat hodnotnymi pozornostmi. Nebo se mylim?

Reklama

Přidat komentář