Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Kristýna (So, 12. 12. 2020 - 07:12)

Nosim korkáče už dlouho,ale taky jsem si v nich před lety zlomila kotník.Myslim tim tedy takové ty jednopáskové s volnou patou a vyšší platformou.Jinak žádné vzrušující či sexuální pocity mi nošení korkáčů nepřináší a když jsem si tu letmo přečetla pár příspěvků tak se musim fakt smát.Ale je fakt že úchylek je hodně a nevyhne se to ani korkovým dřevákům :-))

Vendy (Čt, 24. 6. 2021 - 15:06)

Jsem pravý opak, taky nosím dlouho korkáče, mám ráda ty úplně nejvyšší jednopáskové. Mám asi jinak citlivé nohy a neřekla bych, že mám na korkáče úchylku, ale dovedou mě vzrušit. Jsem schopná se vyprstit všude, protože v tu chvíli jsou korkáče naprosto neodolatelné. Poslední dovolené u moře jsem trávila většinu času v korkáčích. Několik cizinců se ptalo, kde se dají takové korkáče koupit a nejvíce se ptaly mladé Italky.

Monika (Ne, 13. 12. 2020 - 16:12)

Taky nosím korkáče a jim podobné boty hodně dlouho. Nevím jestli budu nebo jsem úchylná, ale tyto boty dovedou uvést moje smysly do neskutečné sexuální rozkoše. Nosím a střídám korkáče, nopkové dřeváky Berkemann a zdravotní Scholl Pescura, ty jsou neskutečně podobné dříve vyráběným Svitkám a chodí se v nich opravdu nádherně. Manžel nosí také v pohodě korkáče a ty nopkové dřeváky a nějakou kritiku na naše obutí jsem zatím nikdy neslyšela.

Standa (Pá, 18. 12. 2020 - 15:12)

A ty dříve vyráběné Svitky jste nosila také? Jestli ano, taky s rozkoší?

Návštěvník (Ne, 13. 12. 2020 - 21:12)

sexuální rozkoše ze zdravotních pantoflí???:)) Bože kam jsme to dopracovali.

Kačka (Út, 15. 12. 2020 - 17:12)

.... neskutečné nádherné, intenzivní a dlouhé, ale pouze jen z "korkáčů".

Ivoš (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Jen krátce - souhlas.

Ivoš (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Jen krátce - souhlas.

Márová (Ne, 13. 12. 2020 - 10:12)

Na rozdíl o tebe jsem tedy úplná začátečnice, korkáče nosím pouze pár měsíců . Přes všechny tady uvedené názory, nasazením korkáčů, pociťuji na sobě velmi příjemné pocity. Řeknu svým způsobem doposud nepoznané vzrušení, které ustoupí, když korkáče vyzuji. Proto z vlastní krátké zkušenosti věřím, že někomu můžou přinášet opravdu pěkné požitky....

Pavel (Út, 15. 12. 2020 - 22:12)

I ze začátečnice, kterou chytnou korkáče se může stát vášnivá nositelka , která si vychutná a prožije si každou chvilku s korkáči na nohou. Postupem času je chce mít stále víc a víc a víc.............

Ivoš (So, 12. 12. 2020 - 11:12)

Opravdu to máme každý je jiný. Smát se proč ?????? Můžeš to vysvětlit? Máme úchylku na korkáče já i moje žena. Nosíme je oba dlouho a také sexuálně nám oboum vyhovují a jsem za takovou partnerku nesmírně šťastný. Ne každý umí v korkáčích chodit a zlomit si v nich kotník je otázka okamžiku i pro ty co v nich chodí i roky s tím s tebou naprosto souhlasím. Ze schodů nebo i na rovině v nich noha sklouzne hned. Neodsuzuji ostatní pro které jsou korkáče něčím víc než pantoflemi ve kterých ty jen ráda "chodíš ".

a (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

zkoušeli jste někdy s manželkou sex? takový to dovnitř ven, dovnitř ven pro začátek? nebo jste zatím jen u pantoflí?

Zatim (St, 16. 12. 2020 - 09:12)

to stříkáme do stélek nebo na prsty.Jak u vás?

Greg (Pá, 11. 12. 2020 - 22:12)

Stando, to samozřejmě nebylo tak, jak to napíšeš v jedné větě :-) Měla je na ven, velmi jí slušely k letní sukni nebo šatům. Postupem času - snad s chladnoucím počasím, snad viditelným opotřebením - začaly sloužit stále víc jako domácí obuv. - A ten nelichotivý název vznikl z toho, že to nebyly pravé korkáče, ale tvrdá umělá hmota, uvnitř dokonale hladká jak kulečníková koule (žádná stélka), nožka do tvarování přesně zapadala (žádné prsty ven, to neexistovalo!), takže tam v místech příčné klenby, kam nemohl vzduch, se hromadila vlhkost z potu, což prý bylo až nepříjemné.

Standa (Pá, 11. 12. 2020 - 23:12)

No jo, ale přes tvrdost musely být pohodlné. Třeba na FB se na ně pořád objevují vzpomínky a to hned v několika skupinách. Pokaždé se velká spousta někdejších nositelek vyjádří, že je moc rády nosily a kdyby se zase daly někde koupit, zcela jistě by si je pořídily. A k tomu nosení ven jsem se ptal proto, že univerzální nosení bylo zřejmě docela rozšířené. Viděl jsem nejenom vyjádření v tomhle smyslu ve vspomínkách, ale všiml jsem si to kdysi i sám na holkách v okolí. Nejspíš se moc nešpinily a daly i lehce očistit, tudíž si je takhle nositelky užívaly.

Jitka (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

Omlouvám se,ne v září ale v dubnu 2008.

Jitka (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

Když jsem tu v září roku 2008 napsala první příspěvek a vlastně tím tuto diskuzi otevřela,tak jsem netušila že se to tady zvrtne do diskuze plnou úchylných výmyslů.

Ivoš (Út, 15. 12. 2020 - 23:12)

Nevěřím tomu, že si korkáče na svých nohou neužíváš.

Jana (So, 12. 12. 2020 - 07:12)

Ahoj Jitko, tak díky za založení diskuze. Diskuze je "Nosíte rádi korkové dřeváky" Odpověděla jsem, že ano. Jsme zhruba stejného věku a psala jsi, že pracuješ jako zdravotní. Já jsem zubní lékařka a budu psát - korkáče miluji. Jestli je nosíš i ty, tak jistě víš, že jsou naprosto úžasné. To, že mám nohy poněkud citlivější a korkáče vyprodukují i vedlejší účinky, tak za to sama nemůžu. Jako ženu mě korkáče vzrušují a nevidím, nic špatného si na této diskuzi o tom můžeme otevřeně napsat. Mnoho mých kolegů a známých to má podobné, tak nechápu proč píšeš, že diskuze je plná úchylných výmyslů. Uznávám, že to někdy není pro některé na pochopení a úchylná na korkáče jsem strašně moc. Jak to máš s nošením korkáčů tedy ty?

Ward (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

Janičko, krásně jsi to Jitce napsala. Diskusi skutečně založila 11.dubna 2008, ale už za necelý měsíc - 6.května - si znechuceně stěžovala, jak je zklamaná z obsahu příspěvků, které se zjevně nevyvíjely podle jejích představ. Dost jsem tam tenkrát psal (poprvé 3.5.2008) a i dnes bych se pod ty příspěvky podepsal. Díky Tobě letos fórum rozkvetlo a Jitka by to měla ocenit.

Reklama

Přidat komentář